Play-Off 1-6 SuperLiga LPF 2023-24
16 mart. 2024Etapa I
- Rapid1Farul2
- CFR Cluj1Universitatea Craiova2
- FCSB2Sepsi SIC Sf. Gheorghe1
Clasament
1 | • | FCSB | 35 |
1 | ↑ | Universitatea Craiova | 28 |
3 | • | Rapid | 28 |
3 | • | CFR Cluj | 27 |
5 | • | Farul | 25 |
6 | • | Sepsi SIC Sf. Gheorghe | 22 |
30 mart. 2024Etapa II
- FarulvsFCSB
- Universitatea CraiovavsRapid
- Sepsi SIC Sf. GheorghevsCFR Cluj
Fotbal Liga 1 - Play-Out
16 mart. 2024Etapa I
- PetrolulFC U Craiova 1948
- UTAFC Voluntari
- Hermannstadt3Dinamo0
- Oţelul1Politehnica Iaşi0
- U Cluj3AFC Botoşani0
Clasament
1 | • | U Cluj | 24 |
1 | ↑ | Hermannstadt | 23 |
3 | ↓ | Oţelul | 20 |
4 | ↓ | UTA | 20 |
4 | ↓ | Petrolul | 18 |
6 | • | Politehnica Iaşi | 17 |
7 | • | FC U Craiova 1948 | 16 |
8 | ↓ | Dinamo | 15 |
9 | ↓ | FC Voluntari | 14 |
10 | • | AFC Botoşani | 11 |
30 mart. 2024Etapa II
- U ClujvsUTA
- FC VoluntarivsHermannstadt
- DinamovsPetrolul
- FC U Craiova 1948vsOţelul
- AFC BotoşanivsPolitehnica Iaşi
Fotbal Liga B2 - Play-off
Clasament
0 | • | CSC Şelimbăr | 42 |
0 | • | Unirea Slobozia | 40 |
0 | • | Corvinul 1921 Hunedoara | 37 |
0 | • | Gloria Buzău | 34 |
0 | • | CS Mioveni | 33 |
0 | • | Csikszereda | 32 |
Fotbal SuperLiga
9 mart. 2024Etapa XXX
- FC Botoșani0Farul0
- Voluntari0”U” Cluj0
- Petrolul1Sepsi2
- U Craiova 19481Universitatea Craiova2
- Rapid4FCSB0
- SC Dinamo 1948 SA1UTA0
- Oţelul Galaţi1Politehnica Iaşi1
- CFR Cluj1Hermannstadt0
Clasament
1 | • | FCSB | 64 |
2 | • | Rapid | 55 |
3 | • | CFR Cluj | 53 |
4 | • | Universitatea Craiova | 49 |
5 | • | Sepsi | 43 |
6 | • | Farul | 43 |
7 | • | ”U” Cluj | 42 |
8 | • | Hermannstadt | 40 |
9 | • | UTA | 40 |
10 | • | Petrolul | 35 |
11 | • | Oţelul Galaţi | 34 |
12 | • | Politehnica Iaşi | 33 |
13 | • | U Craiova 1948 | 31 |
14 | • | SC Dinamo 1948 SA | 29 |
15 | • | Voluntari | 28 |
16 | • | FC Botoșani | 21 |
Fotbal Liga 2 Play-Out Grupa A
Clasament
0 | • | Ceahlăul | 31 |
0 | • | CSM Reşiţa | 27 |
0 | • | Metaloglobus | 26 |
0 | • | FC Argeş | 24 |
0 | • | CSC Dumbrăviţa | 23 |
0 | • | Unirea Dej | 13 |
0 | • | CSM Alexandria | 9 |
Fotbal Liga 2 Play-Out Grupa B
Clasament
0 | • | CSA | 28 |
0 | • | Chindia | 28 |
0 | • | Concordia | 25 |
0 | • | CSM Slatina | 25 |
0 | • | sarcina | 23 |
0 | • | CS Tunari | 16 |
0 | • | Progresul Spartac | 1 |
Fotbal Liga 2
16 mart. 2024Etapa XIX
- CSC Dumbrăvița1AFK Csikszereda1
- Ceahlăul4Progresul Spartac0
- Unirea Slobozia3Corvinul 1921 Hunedoara1
- FC Argeş1CSM Reşiţa0
- Gloria Buzău5sarcina0
- CSM Slatina0CS Mioveni0
- CS al Armatei Steaua2CS Tunari1
- CSC 1599 Șelimbăr2Chindia1
- CSM Alexandria1Metaloglobus1
- Unirea Dej0Concordia Chiajna2
Clasament
1 | • | CSC 1599 Șelimbăr | 42 |
2 | • | Unirea Slobozia | 40 |
3 | • | Corvinul 1921 Hunedoara | 37 |
4 | • | Gloria Buzău | 34 |
5 | • | CS Mioveni | 33 |
6 | • | AFK Csikszereda | 32 |
7 | • | Ceahlăul | 31 |
8 | • | CS al Armatei Steaua | 28 |
9 | • | Chindia | 28 |
10 | • | CSM Reşiţa | 27 |
11 | • | Metaloglobus | 26 |
12 | • | Concordia Chiajna | 25 |
13 | • | CSM Slatina | 25 |
14 | • | FC Argeş | 24 |
15 | • | CSC Dumbrăvița | 23 |
16 | • | sarcina | 23 |
17 | • | CS Tunari | 16 |
18 | • | Unirea Dej | 13 |
19 | • | CSM Alexandria | 9 |
20 | • | Progresul Spartac | 1 |
Fotbal Liga 3 - C7
15 mart. 2024Etapa XVII
- ACSO Filiaşi3Gilortul Târgu Cărbuneşti0
- CSC Ghiroda&Giarmata Vii2CSM Jiul Petroşani0
- Universitatea 2 Craiova2CSO Turceni3
- CSM Deva2Voinţa Lupac2
- Viitorul Şimian6FC U Craiova 1948 II1
Clasament
1 | • | CSC Ghiroda&Giarmata Vii | 37 |
2 | • | ACSO Filiaşi | 35 |
3 | • | CSM Deva | 34 |
4 | • | Viitorul Şimian | 31 |
5 | • | Universitatea 2 Craiova | 25 |
6 | • | Gilortul Târgu Cărbuneşti | 22 |
7 | ↑ | Voinţa Lupac | 21 |
8 | ↓ | CSM Jiul Petroşani | 20 |
9 | • | FC U Craiova 1948 II | 11 |
10 | • | CSO Turceni | 5 |
22 mart. 2024Etapa XVIII
- FC U Craiova 1948 IIvsACSO Filiaşi
- CSM Jiul PetroşanivsUniversitatea 2 Craiova
- Gilortul Târgu CărbuneştivsCSM Deva
- Voinţa LupacvsCSC Ghiroda&Giarmata Vii
- CSO TurcenivsViitorul Şimian
Fotbal Liga 3 - Seria 8
15 mart. 2024Etapa XVII
- Progresul Pecica0Politehnica Timişoara1
- CSC Peciu Nou4Șoimii Lipova2
- ACB Ineu0Avântul Periam2
- Gloria Lunca Teuz Cermei0FC Bihor Oradea2
- CS Phoenix Buziaş6CS Socodor3
Clasament
1 | • | FC Bihor Oradea | 43 |
2 | ↑ | Politehnica Timişoara | 36 |
3 | ↓ | CSC Peciu Nou | 36 |
4 | • | Progresul Pecica | 31 |
5 | • | CS Phoenix Buziaş | 29 |
6 | • | Șoimii Lipova | 23 |
7 | • | Avântul Periam | 16 |
8 | • | Gloria Lunca Teuz Cermei | 12 |
9 | • | CS Socodor | 8 |
10 | • | ACB Ineu | 6 |
22 mart. 2024Etapa XVIII
- CS SocodorvsACB Ineu
- Avântul PeriamvsGloria Lunca Teuz Cermei
- Șoimii LipovavsCS Phoenix Buziaş
- FC Bihor OradeavsProgresul Pecica
- Politehnica TimişoaravsCSC Peciu Nou
Fotbal feminin - Liga 1
16 mart. 2024Etapa XVI
- Farul3Csikszereda Miercurea Ciuc2
- Politehnica Timișoara0Universitatea Cluj1
- Politehnica Timișoara3Csikszereda Miercurea Ciuc0
- Universitatea Cluj1Farul2
Clasament
1 | • | Politehnica Timișoara | 38 |
2 | • | Farul | 32 |
3 | • | Universitatea Cluj | 29 |
4 | • | Gloria 2018 Bistriţa-Năsăud | 24 |
5 | • | Csikszereda Miercurea Ciuc | 21 |
6 | • | Banat Girls | 15 |
7 | • | CSM Alexandria | 10 |
8 | • | Ladies Târgu Mureș | 0 |
Fotbal Divizia D Timiş
16 mart. 2024Etapa XXII
- Gloria Moșnița Nouă4CS Comloșu Mare3
- Progresul Ciacova1Unirea Jimbolia0
- Pobeda Star Bîşnov5Avântul Topolovățu Mare3
- Voința Mașloc1CS Sînandrei-Carani8
- Cocoșul Orțișoara-Seceani2Millenium Giarmata4
- CSC Belinţ1Universitatea de Vest din Timișoara1
- CSC Liebling0Timișul Șag2
- Progresul Gătaia1CSO Deta2
- Flacăra Parța4Unirea Sânnicolau Mare0
- CSM Lugoj5AS Gelu0
Clasament
1 | • | CSM Lugoj | 62 |
2 | • | Timișul Șag | 61 |
3 | • | CS Sînandrei-Carani | 50 |
4 | • | Progresul Ciacova | 45 |
5 | • | Unirea Sânnicolau Mare | 36 |
6 | ↑ | Millenium Giarmata | 34 |
7 | ↓ | CSO Deta | 34 |
8 | ↓ | Progresul Gătaia | 33 |
9 | ↓ | CSC Liebling | 31 |
10 | ↑ | CSC Belinţ | 30 |
11 | ↓ | CS Comloșu Mare | 29 |
12 | ↓ | Gloria Moșnița Nouă | 29 |
13 | • | Flacăra Parța | 28 |
14 | • | Cocoșul Orțișoara-Seceani | 27 |
15 | • | Voința Mașloc | 21 |
16 | ↑ | Universitatea de Vest din Timișoara | 21 |
17 | ↓ | AS Gelu | 21 |
18 | • | Unirea Jimbolia | 13 |
19 | • | Pobeda Star Bîşnov | 11 |
20 | • | Avântul Topolovățu Mare | 9 |
23 mart. 2024Etapa XXIII
- Voința MașlocvsPobeda Star Bîşnov
- Millenium GiarmatavsCSC Belinţ
- Universitatea de Vest din TimișoaravsCSC Liebling
- CSO DetavsFlacăra Parța
- Unirea JimboliavsAvântul Topolovățu Mare
- CS Sînandrei-CaranivsGloria Moșnița Nouă
- Timișul ȘagvsProgresul Gătaia
- Unirea Sânnicolau MarevsCSM Lugoj
- AS GeluvsProgresul Ciacova
- Avântul Topolovățu MarevsAS Gelu
Fotbal Liga V Timiş Seria I
17 mart. 2024Etapa XVII
- Olimpia Lenauheim2Steaua Roşie Variaş0
- CS Plavii Delia Sânpetru Mare0AS Tricoul 1 Iunie Timişoara1
- AS FC Mureşul Cenad4Unirea Tomnatic2
- CS Unirea Sannicolau Mare II5AS Sînandrei Timiş3
- Dedy Mid Viitorul Iecea Mare0Vulturii Igriş4
- Voința Valcani1AS FC Dacia Cărpiniş0
- Voința Biled4Steaua Bulgăruș1
- Chinejana Chinezul Satchinez1AS Avântul Bobda4
Clasament
1 | • | Vulturii Igriş | 41 |
2 | ↑ | Voința Biled | 41 |
3 | ↓ | Unirea Tomnatic | 40 |
4 | • | AS Tricoul 1 Iunie Timişoara | 36 |
5 | • | AS Sînandrei Timiş | 31 |
6 | • | CS Unirea Sannicolau Mare II | 30 |
7 | • | CS Plavii Delia Sânpetru Mare | 27 |
8 | • | AS FC Dacia Cărpiniş | 25 |
9 | • | AS FC Mureşul Cenad | 25 |
10 | • | AS Avântul Bobda | 22 |
11 | • | Voința Valcani | 19 |
12 | • | Steaua Bulgăruș | 17 |
13 | • | Olimpia Lenauheim | 14 |
14 | • | Chinejana Chinezul Satchinez | 9 |
15 | • | Dedy Mid Viitorul Iecea Mare | 6 |
16 | • | Steaua Roşie Variaş | 6 |
24 mart. 2024Etapa XVIII
- Vulturii IgrişvsVoința Biled
- Steaua Roşie VariaşvsDedy Mid Viitorul Iecea Mare
- AS Avântul BobdavsOlimpia Lenauheim
- AS Tricoul 1 Iunie TimişoaravsCS Unirea Sannicolau Mare II
- AS FC Mureşul CenadvsCS Plavii Delia Sânpetru Mare
- AS FC Dacia CărpinişvsChinejana Chinezul Satchinez
- Steaua BulgărușvsUnirea Tomnatic
- AS Sînandrei TimişvsVoința Valcani
Fotbal Liga V Timiş Seria II
10 mart. 2024Etapa XVI
- Unirea Uivar3CS Utvin3
- CSC Ghiroda și Giarmata Vii II5AS Petroman1
- AS Juventus Pişchia0Avântul Jamu Mare3
- CS Viitorul Bencec1ACS Galaxy2
- CS Unirea Cerneteaz3Inter Foeni6
- Viitorul Ionel2CSC Pindul Dudeștii Noi1
- Progresul Iecea Mare0ASO Deta II3
- ACS Kids Sânmihaiu Român0ACS Unirea Banloc2
Clasament
1 | • | CSC Ghiroda și Giarmata Vii II | 47 |
2 | • | CSC Pindul Dudeștii Noi | 38 |
3 | • | ASO Deta II | 35 |
4 | • | AS Juventus Pişchia | 31 |
5 | • | ACS Galaxy | 30 |
6 | • | ACS Unirea Banloc | 28 |
7 | • | Inter Foeni | 26 |
8 | ↑ | AS Petroman | 25 |
9 | ↓ | Unirea Uivar | 23 |
10 | ↓ | CS Unirea Cerneteaz | 22 |
11 | • | Viitorul Ionel | 20 |
12 | ↑ | Avântul Jamu Mare | 19 |
13 | ↓ | ACS Kids Sânmihaiu Român | 18 |
14 | • | CS Viitorul Bencec | 13 |
15 | • | CS Utvin | 8 |
16 | • | Progresul Iecea Mare | 6 |
24 mart. 2024Etapa XVIII
- CS Viitorul BencecvsACS Unirea Banloc
- CS Unirea CerneteazvsASO Deta II
- Unirea UivarvsCSC Pindul Dudeștii Noi
- ACS Kids Sânmihaiu RomânvsInter Foeni
- AS PetromanvsACS Galaxy
- AS Juventus PişchiavsProgresul Iecea Mare
- Viitorul IonelvsAvântul Jamu Mare
- CSC Ghiroda și Giarmata Vii IIvsCS Utvin
Fotbal Liga V Timiş Seria III
17 mart. 2024Etapa XVII
- Autoliv4Progresul Vucova1
- CSO Făget6ASCS Tormac0
- Olimpia Darova4Nițchidorf3
- Meget Remetea Mare0Margina4
- AS Berini1Voința Iosifalău1
- AS Bacova1Phoenix Buziaș II1
- AS Recaş4AS Boldur1
- Sacoșu Turcesc3AS FC Bazoş3
Clasament
1 | • | AS Recaş | 40 |
2 | • | CSO Făget | 40 |
3 | • | AS Boldur | 33 |
4 | • | AS Bacova | 32 |
5 | • | AS FC Bazoş | 32 |
6 | ↑ | Olimpia Darova | 29 |
7 | ↓ | Nițchidorf | 29 |
8 | ↓ | ASCS Tormac | 27 |
9 | ↓ | AS Berini | 27 |
10 | • | Margina | 22 |
11 | • | Voința Iosifalău | 22 |
12 | • | Autoliv | 19 |
13 | • | Sacoșu Turcesc | 16 |
14 | • | Phoenix Buziaș II | 12 |
15 | • | Meget Remetea Mare | 6 |
16 | • | Progresul Vucova | 3 |
24 mart. 2024Etapa XVIII
- MarginavsAutoliv
- Olimpia DarovavsAS Bacova
- ASCS TormacvsAS Berini
- Phoenix Buziaș IIvsCSO Făget
- AS FC BazoşvsNițchidorf
- Progresul VucovavsAS Recaş
- Voința IosifalăuvsMeget Remetea Mare
- AS BoldurvsSacoșu Turcesc
Fotbal Promoţie Timiş - Seria I
11 nov. 2023Etapa IX
- CSC Liebling 21CSC Moşniţa4
- Tolvădia4Pădureni Lighed1
- AS Corneşti1Partizan Diniaş2
- Radnicki Soca5Viitorul Cruceni0
- Recolta Stamora GermanăBârzava Partoş
Clasament
1 | • | Partizan Diniaş | 24 |
2 | • | Radnicki Soca | 17 |
3 | • | Bârzava Partoş | 15 |
4 | • | CSC Moşniţa | 15 |
5 | • | Viitorul Cruceni | 12 |
6 | • | Tolvădia | 7 |
7 | • | AS Corneşti | 5 |
8 | • | Pădureni Lighed | 4 |
9 | • | CSC Liebling 2 | 2 |
10 | • | Recolta Stamora Germană | 0 |
6 apr. 2024Etapa X
- AS CorneştivsPădureni Lighed
- Radnicki SocavsPartizan Diniaş
- Bârzava PartoşvsCSC Moşniţa
- CSC Liebling 2vsViitorul Cruceni
- Recolta Stamora GermanăvsTolvădia
Fotbal Promoţie Timiş - Seria II
11 nov. 2023Etapa IX
- Remetea Ianova 20085Real Fibiş1
- Gottlob0Fortuna Becicherecu Mic2
- Pobeda II Star Bîșnov6Unirea Grabaţ4
- ACS ASU Politehnica2Avântul 2 Periam2
- Şoimii Pesac6Checeana Checea0
Clasament
1 | • | Fortuna Becicherecu Mic | 25 |
2 | ↑ | Şoimii Pesac | 19 |
3 | ↓ | Avântul 2 Periam | 17 |
4 | ↓ | Real Fibiş | 16 |
5 | ↑ | Remetea Ianova 2008 | 13 |
6 | ↓ | Unirea Grabaţ | 12 |
7 | ↑ | Pobeda II Star Bîșnov | 12 |
8 | ↓ | Gottlob | 10 |
9 | • | Checeana Checea | 6 |
10 | • | ACS ASU Politehnica | 1 |
6 apr. 2024Etapa X
- Remetea Ianova 2008vsPobeda II Star Bîșnov
- Şoimii PesacvsAvântul 2 Periam
- ACS ASU PolitehnicavsFortuna Becicherecu Mic
- GottlobvsUnirea Grabaţ
- Real FibişvsCheceana Checea
Fotbal Promoție Timiș - Seria III Municipal 1 Timişoara
8 nov. 2023Etapa IX
- Srbianca Giuchici10Timisul 3 Sag4
- CSC Ghiroda şi Giarmata Vii 34Gruppo Select0
- Gloria 2 Moşniţa Nouă4Kids Sanmihaiu Roman2
- Timișul Urseni3Auto Timișoara5
- Săcălaz12Atletico Timișoara1
Clasament
1 | • | Săcălaz | 27 |
2 | • | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii 3 | 22 |
3 | ↑ | Srbianca Giuchici | 19 |
4 | ↓ | Gloria 2 Moşniţa Nouă | 17 |
5 | ↑ | Timisul 3 Sag | 13 |
6 | ↓ | Auto Timișoara | 11 |
7 | • | Gruppo Select | 7 |
8 | • | Atletico Timișoara | 6 |
9 | • | Kids Sanmihaiu Roman | 4 |
10 | • | Timișul Urseni | 2 |
6 apr. 2024Etapa X
- Gloria 2 Moşniţa NouăvsSăcălaz
- CSC Ghiroda şi Giarmata Vii 3vsAtletico Timișoara
- Kids Sanmihaiu RomanvsTimisul 3 Sag
- Timișul UrsenivsGruppo Select
- Srbianca GiuchicivsAuto Timișoara
Liga 6 Promoţie Seria IV - Municipal 2 Timişoara
9 nov. 2023Etapa IX
- LPS Banatul0CS Giroc-Chișoda4
- CSF CFR 1933 Timişoara4Porto Bega2
- SC FC Ripensia SA4Tim Star1
- Unirea II Cerneteaz11Pindul Dudeştii Noi5
- Electrica 19294Millenium 2 Giarmata5
Clasament
1 | • | Millenium 2 Giarmata | 24 |
2 | • | SC FC Ripensia SA | 24 |
3 | • | Electrica 1929 | 21 |
4 | • | Unirea II Cerneteaz | 18 |
5 | • | CS Giroc-Chișoda | 15 |
6 | • | Pindul Dudeştii Noi | 12 |
7 | • | CSF CFR 1933 Timişoara | 9 |
8 | • | Tim Star | 4 |
9 | • | LPS Banatul | 4 |
10 | • | Porto Bega | 2 |
6 apr. 2024Etapa X
- LPS BanatulvsUnirea II Cerneteaz
- SC FC Ripensia SAvsPindul Dudeştii Noi
- CS Giroc-ChișodavsPorto Bega
- Electrica 1929vsTim Star
- CSF CFR 1933 TimişoaravsMillenium 2 Giarmata
Fotbal Promoție Timiș - Seria V
19 nov. 2023Etapa XIII
- Progresul Racovița2Ohaba Forgaci3
- Foresta Mănăştiur0Avântul Capăt2
- AS Steaua Roşie Stanciova2Crvena Zvezda Stanciova1
- Sinteşti Timiş1CSO Făget 24
- Timișul Hitiaș1Boldur 23
- Sporting Dumbrava3Olimpia Bucovăţ4
- Ohaba Forgaci3Sporting Dumbrava0
Clasament
1 | • | Ohaba Forgaci | 33 |
2 | • | AS Steaua Roşie Stanciova | 31 |
3 | • | Olimpia Bucovăţ | 27 |
4 | • | VHF Pădureni | 24 |
5 | • | Crvena Zvezda Stanciova | 22 |
6 | • | Progresul Racovița | 19 |
7 | • | Sinteşti Timiş | 16 |
8 | ↑ | CSO Făget 2 | 12 |
9 | ↑ | Avântul Capăt | 11 |
10 | ↓ | Sporting Dumbrava | 10 |
11 | ↓ | Timișul Hitiaș | 10 |
12 | • | Boldur 2 | 10 |
13 | • | Foresta Mănăştiur | 2 |
14 | • | Progresul Vucova | 0 |
23 mart. 2024Etapa XIV
- CSO Făget 2vsAvântul Capăt
- Foresta MănăştiurvsVHF Pădureni
- Timișul HitiașvsOhaba Forgaci
- Progresul RacovițavsOlimpia Bucovăţ
- Sporting DumbravavsCrvena Zvezda Stanciova
- AS Steaua Roşie StanciovavsSinteşti Timiş