Fotografii realizate de Valentin Handro de la Inforama Press Agency la meciul ACS Dumbrăvița – ACS Industria Galda, jucat vineri de la ora 17 pe stadionul ”Ștefan Dobay” din Dumbrăvița în etapa a șasea din Seria a IV-a în Liga 3 și câștigat de gazdele în alb-verde cu 2-1 (0-1) prin golurile lui Nanu în minutul 68 din lovitură de la 11 metri și Centea în minutul 73, după ce albaștrii din Alba deschideau scorul deja în minutul 3. Rezultatele primei zile din runda în curs în C4, clasamentul și programul etapei viitoare, pe coloana datelor tehnice. ”Verzii” vor mai avea de jucat acasă în turul din toamnă tot a doua rundă cu Crișul Chișineu-Criș, CS Hunedoara, AFC Unirea 1924 și CSM Școlar Reșița.

Acest articol a fost publicat în Fotbal, Liga 3 și etichetat cu , , , , . Salvează legătura permanentă.