Fotografii realizate de Leczki Jozsi la meciul ASU Politehnica Timișoara – CS Unirea Sânnicolau Mare, jucat la Baza 2 – UPT în etapa a XVIII-a din Campionatul Județean Timiș de juniori D, sub 13 ani, și încheiat cu victoria alb-violeților cu 6-0.
Fotografii realizate de Leczki Jozsi la meciul ASU Politehnica Timișoara – CS Unirea Sânnicolau Mare, jucat la Baza 2 – UPT în etapa a XVIII-a din Campionatul Județean Timiș de juniori D, sub 13 ani, și încheiat cu victoria alb-violeților cu 6-0.
1 | • | FCSB | 35 |
1 | ↑ | Universitatea Craiova | 28 |
3 | • | Rapid | 28 |
3 | • | CFR Cluj | 27 |
5 | • | Farul | 25 |
6 | • | Sepsi SIC Sf. Gheorghe | 22 |
1 | • | U Cluj | 24 |
1 | • | Hermannstadt | 23 |
3 | ↑ | UTA | 23 |
4 | ↓ | Oţelul | 20 |
5 | ↑ | FC U Craiova 1948 | 19 |
6 | ↓ | Petrolul | 18 |
7 | ↓ | Politehnica Iaşi | 17 |
8 | • | Dinamo | 15 |
9 | • | FC Voluntari | 14 |
10 | • | AFC Botoşani | 11 |
1 | • | CSC Şelimbăr | 42 |
1 | • | Unirea Slobozia | 40 |
3 | • | Corvinul 1921 Hunedoara | 38 |
3 | • | Gloria Buzău | 35 |
5 | • | CS Mioveni | 33 |
5 | • | Csikszereda | 32 |
1 | • | FCSB | 64 |
2 | • | Rapid | 55 |
3 | • | CFR Cluj | 53 |
4 | • | Universitatea Craiova | 49 |
5 | • | Sepsi | 43 |
6 | • | Farul | 43 |
7 | • | ”U” Cluj | 42 |
8 | • | Hermannstadt | 40 |
9 | • | UTA | 40 |
10 | • | Petrolul | 35 |
11 | • | Oţelul Galaţi | 34 |
12 | • | Politehnica Iaşi | 33 |
13 | • | U Craiova 1948 | 31 |
14 | • | SC Dinamo 1948 SA | 29 |
15 | • | Voluntari | 28 |
16 | • | FC Botoșani | 21 |
0 | • | Ceahlăul | 31 |
0 | • | CSM Reşiţa | 27 |
0 | • | Metaloglobus | 26 |
0 | • | FC Argeş | 24 |
0 | • | CSC Dumbrăviţa | 23 |
0 | • | Unirea Dej | 13 |
0 | • | CSM Alexandria | 9 |
0 | • | CSA | 28 |
0 | • | Chindia | 28 |
0 | • | Concordia | 25 |
0 | • | CSM Slatina | 25 |
0 | • | sarcina | 23 |
0 | • | CS Tunari | 16 |
0 | • | Progresul Spartac | 1 |
1 | • | CSC 1599 Șelimbăr | 42 |
2 | • | Unirea Slobozia | 40 |
3 | • | Corvinul 1921 Hunedoara | 37 |
4 | • | Gloria Buzău | 34 |
5 | • | CS Mioveni | 33 |
6 | • | AFK Csikszereda | 32 |
7 | • | Ceahlăul | 31 |
8 | • | CS al Armatei Steaua | 28 |
9 | • | Chindia | 28 |
10 | • | CSM Reşiţa | 27 |
11 | • | Metaloglobus | 26 |
12 | • | Concordia Chiajna | 25 |
13 | • | CSM Slatina | 25 |
14 | • | FC Argeş | 24 |
15 | • | CSC Dumbrăvița | 23 |
16 | • | sarcina | 23 |
17 | • | CS Tunari | 16 |
18 | • | Unirea Dej | 13 |
19 | • | CSM Alexandria | 9 |
20 | • | Progresul Spartac | 1 |
1 | • | CSC Ghiroda&Giarmata Vii | 40 |
2 | • | ACSO Filiaşi | 38 |
3 | • | CSM Deva | 34 |
4 | • | Viitorul Şimian | 34 |
5 | • | Universitatea 2 Craiova | 28 |
6 | • | Gilortul Târgu Cărbuneşti | 25 |
7 | • | Voinţa Lupac | 21 |
8 | • | CSM Jiul Petroşani | 20 |
9 | • | FC U Craiova 1948 II | 11 |
10 | • | CSO Turceni | 5 |
1 | • | FC Bihor Oradea | 46 |
2 | • | Politehnica Timişoara | 39 |
3 | • | CSC Peciu Nou | 36 |
4 | ↑ | CS Phoenix Buziaş | 32 |
5 | ↓ | Progresul Pecica | 31 |
6 | • | Șoimii Lipova | 23 |
7 | • | Avântul Periam | 19 |
8 | • | Gloria Lunca Teuz Cermei | 12 |
9 | • | CS Socodor | 11 |
10 | • | ACB Ineu | 6 |
1 | • | Politehnica Timișoara | 38 |
2 | • | Farul | 35 |
3 | • | Universitatea Cluj | 32 |
4 | • | Gloria 2018 Bistriţa-Năsăud | 24 |
5 | • | Csikszereda Miercurea Ciuc | 21 |
6 | • | Banat Girls | 15 |
7 | • | CSM Alexandria | 10 |
8 | • | Ladies Târgu Mureș | 0 |
1 | • | CSM Lugoj | 65 |
2 | • | Timișul Șag | 64 |
3 | • | CS Sînandrei-Carani | 51 |
4 | • | Progresul Ciacova | 45 |
5 | • | Millenium Giarmata | 37 |
6 | • | Unirea Sânnicolau Mare | 36 |
7 | • | CSO Deta | 35 |
8 | • | Progresul Gătaia | 33 |
9 | • | CSC Liebling | 32 |
10 | ↑ | CS Comloșu Mare | 32 |
11 | ↓ | Gloria Moșnița Nouă | 30 |
12 | ↓ | CSC Belinţ | 30 |
13 | • | Flacăra Parța | 29 |
14 | • | Cocoșul Orțișoara-Seceani | 27 |
15 | • | Voința Mașloc | 24 |
16 | • | AS Gelu | 24 |
17 | • | Universitatea de Vest din Timișoara | 22 |
18 | • | Unirea Jimbolia | 13 |
19 | • | Avântul Topolovățu Mare | 12 |
20 | • | Pobeda Star Bîşnov | 11 |
1 | • | Vulturii Igriş | 44 |
2 | ↑ | Unirea Tomnatic | 43 |
3 | ↓ | Voința Biled | 41 |
4 | • | AS Tricoul 1 Iunie Timişoara | 39 |
5 | • | AS Sînandrei Timiş | 34 |
6 | • | CS Unirea Sannicolau Mare II | 30 |
7 | ↑ | AS FC Dacia Cărpiniş | 28 |
8 | ↑ | AS FC Mureşul Cenad | 28 |
9 | ↓ | CS Plavii Delia Sânpetru Mare | 27 |
10 | • | AS Avântul Bobda | 22 |
11 | • | Voința Valcani | 19 |
12 | ↑ | Olimpia Lenauheim | 17 |
13 | ↓ | Steaua Bulgăruș | 17 |
14 | • | Chinejana Chinezul Satchinez | 9 |
15 | ↑ | Steaua Roşie Variaş | 9 |
16 | ↓ | Dedy Mid Viitorul Iecea Mare | 6 |
1 | • | CSC Ghiroda și Giarmata Vii II | 50 |
2 | • | CSC Pindul Dudeștii Noi | 41 |
3 | • | ASO Deta II | 38 |
4 | • | AS Juventus Pişchia | 31 |
5 | ↑ | ACS Unirea Banloc | 31 |
6 | ↓ | ACS Galaxy | 30 |
7 | ↑ | AS Petroman | 28 |
8 | ↓ | Inter Foeni | 27 |
9 | • | Unirea Uivar | 23 |
10 | • | CS Unirea Cerneteaz | 22 |
11 | • | Viitorul Ionel | 21 |
12 | • | Avântul Jamu Mare | 20 |
13 | • | ACS Kids Sânmihaiu Român | 19 |
14 | • | CS Viitorul Bencec | 13 |
15 | ↑ | Progresul Iecea Mare | 9 |
16 | ↓ | CS Utvin | 8 |
1 | • | AS Recaş | 43 |
2 | • | CSO Făget | 43 |
3 | • | AS FC Bazoş | 35 |
4 | • | AS Boldur | 33 |
5 | • | Olimpia Darova | 32 |
6 | • | AS Bacova | 32 |
7 | • | AS Berini | 30 |
8 | • | Nițchidorf | 29 |
9 | • | ASCS Tormac | 27 |
10 | • | Voința Iosifalău | 25 |
11 | • | Margina | 22 |
12 | • | Autoliv | 22 |
13 | • | Sacoșu Turcesc | 19 |
14 | • | Phoenix Buziaș II | 12 |
15 | • | Meget Remetea Mare | 6 |
16 | • | Progresul Vucova | 3 |
1 | • | Partizan Diniaş | 24 |
2 | • | Radnicki Soca | 17 |
3 | • | Bârzava Partoş | 15 |
4 | • | CSC Moşniţa | 15 |
5 | • | Viitorul Cruceni | 12 |
6 | • | Tolvădia | 7 |
7 | • | AS Corneşti | 5 |
8 | • | Pădureni Lighed | 4 |
9 | • | CSC Liebling 2 | 2 |
10 | • | Recolta Stamora Germană | 0 |
1 | • | Fortuna Becicherecu Mic | 25 |
2 | ↑ | Şoimii Pesac | 19 |
3 | ↓ | Avântul 2 Periam | 17 |
4 | ↓ | Real Fibiş | 16 |
5 | ↑ | Remetea Ianova 2008 | 13 |
6 | ↓ | Unirea Grabaţ | 12 |
7 | ↑ | Pobeda II Star Bîșnov | 12 |
8 | ↓ | Gottlob | 10 |
9 | • | Checeana Checea | 6 |
10 | • | ACS ASU Politehnica | 1 |
1 | • | Săcălaz | 27 |
2 | • | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii 3 | 22 |
3 | ↑ | Srbianca Giuchici | 19 |
4 | ↓ | Gloria 2 Moşniţa Nouă | 17 |
5 | ↑ | Timisul 3 Sag | 13 |
6 | ↓ | Auto Timișoara | 11 |
7 | • | Gruppo Select | 7 |
8 | • | Atletico Timișoara | 6 |
9 | • | Kids Sanmihaiu Roman | 4 |
10 | • | Timișul Urseni | 2 |
1 | • | Millenium 2 Giarmata | 24 |
2 | • | SC FC Ripensia SA | 24 |
3 | • | Electrica 1929 | 21 |
4 | • | Unirea II Cerneteaz | 18 |
5 | • | CS Giroc-Chișoda | 15 |
6 | • | Pindul Dudeştii Noi | 12 |
7 | • | CSF CFR 1933 Timişoara | 9 |
8 | • | Tim Star | 4 |
9 | • | LPS Banatul | 4 |
10 | • | Porto Bega | 2 |
1 | • | Ohaba Forgaci | 36 |
2 | • | AS Steaua Roşie Stanciova | 34 |
3 | • | Olimpia Bucovăţ | 27 |
4 | • | VHF Pădureni | 27 |
5 | • | Crvena Zvezda Stanciova | 23 |
6 | • | Progresul Racovița | 22 |
7 | • | Sinteşti Timiş | 16 |
8 | • | CSO Făget 2 | 15 |
9 | ↑ | Sporting Dumbrava | 11 |
10 | ↓ | Avântul Capăt | 11 |
11 | ↑ | Boldur 2 | 10 |
12 | ↓ | Timișul Hitiaș | 10 |
13 | • | Foresta Mănăştiur | 2 |
14 | • | Progresul Vucova | 0 |