Alt set de fotografii, realizate de Leczki Jozsi la meciul ACS Poli – ASU Politehnica, o întâlnire în premieră în campionat între cele două cluburi, cu ocazia etapei a XIII-a în Liga 2. Oaspeții au reușit pentru prima oară în această ediție să învingă după ce au fost conduși, 1-2 de la 1-0 la pauză, Mera și Bozian egalându-l pe colegul de echipă Velici la capitol goluri înscrise între cei mai prolifici marcatori ai ”violeților” de pe locul 11, cu câte 3 fiecare, iar ASU Politehnica și-a rotunjit astfel la 1 media reușitelor pe partidă.

Rezultatele etapei a XIII-a, clasamentul Ligii 2 și programul viitor, pe coloana datelor tehnice.

Acest articol a fost publicat în Fotbal, Liga 2 și etichetat cu , , , , . Salvează legătura permanentă.