Fotografii realizate la meciul ACS Poli – Farul Constanța, jucat sâmbătă 1 decembrie de la ora 14 pe terenul ”Electrica” din Timișoara în etapa a 20-a din Liga 2, prima din retur, și câștigat cu 3-0 (2-0) de gazdele în violet prin golurile lui Golda, Drăghici și Stere din ultimul sfert de oră al reprizelor, în minutele 32, 34 și 85. Bănățenii au predat astfel ”lanterna roșie” înapoi după 3 runde viitorilor lor oponenți în runda finală a sezonului de toamnă, sâmbăta viitoare de la ora 11 la Brăila, de la Dacia Unirea. Clasamentul înaintea ultimelor 3 partide de duminică din etapa de debut a jumătății secunde a campionatului, pe coloana datelor tehnice, conținând rezultatele se sâmbătă și programul viitor.

Acest articol a fost publicat în Fotbal, Liga 2 și etichetat cu , , , , , . Salvează legătura permanentă.