Fotografii de la meciul ACS Poli II – CSM Lugoj, jucat vineri de la ora 14 pe ”Calor” în etapa a XI-a din Seria a IV-a în Liga 3 și câștigat de gazde cu 3-2 (1-1) după ce deschideau scorul în minutul 12 dar se vedeau apoi conduse prin reușitele vizitatorilor din minutele 18 și 81, ”negrii” răsturnând însă apoi scorul pe final, în minutul 84 respectiv în prelungiri (90+4).

Autor al golului victorios, Narcis Popan, care promitea de pe margine, în timpul jocului, că va intra și va înscrie pentru ACS Poli II. Ceea ce s-a și întâmplat, spre marea sa bucurie, exprimată fățiș cu brațele răsfirate în fața aparatului de fotografiat, bucurie și a coechipierilor săi…

Acest articol a fost publicat în Fotbal, Liga 3 și etichetat cu , , , , , . Salvează legătura permanentă.