Fotografii realizate de Cosmin Poenar la meciul AS Seceani – CSU Universitatea de Vest din Timișoara, jucat sâmbătă de la ora 11 în etapa a X-a din Divizia D Timiș pe terenul bazei sportive AS Seceani 2013 și câștigat cu 2-5 de vizitatorii în galben-albastru.

Codașa fără victorie a reacționat prin a înscrie spre sfârșitul fiecărei reprize, după ce nou-promovata din prima jumătate a ierarhiei se desprindea în primul sfert de oră din ambele părți: AS Seceani – CSU UVT 2-5 (1-2). Au marcat Gabriel Gînju în minutele 41 și 86, respectiv Denis Hotca (4 și 11), Patrick Niță (50) și Rareș Mureșan (61 și 72).

Rezultatele zilei în liga a patra timișeană și clasamentul, pe coloana dreaptă. Autorii golurilor, într-o consemnare anterioară.

Acest articol a fost publicat în Divizia D Timiş, Fotbal și etichetat cu , , . Salvează legătura permanentă.