Fotografii realizate de Iosif Canea la meciul de fotbal CSC Dumbrăvița – CSC Ghiroda și Giarmata Vii, jucat vineri de la ora 17 pe terenul ”Ștefan Dobay” în etapa a V-a din totalul celor 9 ale fazei play-off 1-4 în Seria 8 din Liga 3 și remizat 2-2 (1-2), gazdele în verde-alb deschizând scorul în minutul 6 prin Făgărășanu dintr-o lovitură de la 11 metri obținută de Paulevici, liderul vizitator în albastru răsturnându-l în minutele 22 și 29 prin Bădăuță și Hecsko, iar Paulevici egalând în minutul 73 pentru ocupanții locului 2. Al patrulea rezultat de egalitate în partidele directe dintre timișenele de la Pădurea Verde în acest campionat, tot 4 puncte diferență între aceste prime două clasate și încă 4 runde de disputat, începând cu cea de marți.

Declarațiile antrenorilor, în consemnări anterioare: cea a lui Leucă, de la oaspeți, respectiv a lui Stan.

Acest articol a fost publicat în Fotbal, Liga 3 și etichetat cu , , , , , , . Salvează legătura permanentă.