Sâmbătă și duminică, alte jocuri amicale. Program: oră, teren


La mijlocul acestei săptămâni, miercuri și joi, s-au jucat alte două meciuri amicale, și anume ASU Politehnica juniori 2003 – CS Viitorul Oradea juniori 2003 4-2 (2-0), pentru timişoreni înscriind Alexandru Gaşpar, Mihai Jorza, Ralf Kuhn şi Ilie Velcan, respectiv Cocoşul Orţişoara – Ripensia Timişoara U19 8-0 (4-0), însă mult mai multe partide de verificare vor avea loc la sfârșitul săptămânii, după următorul program…

Sâmbătă, 9 februarie, terenul sintetic de la Baza II – UPT va găzdui în ordine nu mai puțin de trei meciuri amicale, după cum urmează:

-de la ora 10,  CSU Universitatea de Vest din Timişoara – CS Millenium Giarmata;

Ora 14, ASU Politehnica juniori 2003 –  FC Radnicki Zrenjanin juniori 2003 (Serbia);

Ora 15.30, ASU Politehnica juniori 2002 – FC Proleter Zrenjanin juniori 2002 (Serbia);

Iar pe alte terenuri, tot sâmbătă…

-de la ora 11, CSM Şcolar Reşiţa – ASU Politehnica Timişoara (în Valea Domanului);

Ora 11, Unirea Sânnicolau Mare – CSM Lugoj (stadionul Gheorghe Biaş);

Ora 11, ACS Fortuna Becicherecu Mic – CSC Ghiroda şi Giarmata Vii (teren Becicherecu Mic)

Ora 12, AS Peciu Nou – Progresul Ciacova (teren Diniaş);

Ora 14, Gloria Moşniţa Nouă – Atletico Liebling (teren Moşniţa Nouă);

Ora 14, CS Unirea Sîntana (Arad) – Avântul Periam (teren Sîntana);

ora 14, AS Camaro Fibiş – Tricoul 1 Iunie Timişoara (teren Fibiş);

Ora 14:30, CS Timişul Şag juniori 2004 – Proleter Zrenjanin juniori 2004 (teren Şag)

Ora 14.30, AS Spartak Gottlob – CS Comloşu Mare (teren Gottlob);

Ora 15, AS Voinţa Şandra – Electrica Timişoara (teren Şandra);

Iar în continuare, duminică 10 februarie…

Ora 11, AS Gelu – CSO Făget (teren Variaș);

Ora 11, ACS Poli U19 – CS Cocoşul Orţişoara (teren sintetic, complex ”Adrian Stoicov”);

Ora 11, AS Olimpia Niţchidorf – Timişul Hitiaş (teren Niţchdorf);

Ora 12, AS Recaş – Timişul Jabăr (teren Recaş);

Ora 13, AS Avântul Topolovăţu Mare – FC Bazoşu Vechi (terenul din localitatea Iosifalău);

Ora 14, AS Tormac – Timişul Şag (teren Tormac);

Ora 14, AS Camaro Fibiş II – CS Sînandrei (teren Fibiş).

 

Acest articol a fost publicat în Fotbal, Liga 2 și etichetat cu , . Salvează legătura permanentă.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *


sase − 5 =

 


Ultimele articole din categoria Fotbal: