Cu 182 de tineri la start, „Cupa Timişoara” s-a derulat în… deplasare datorită întîrzierii unor lucrări. Va fi la fel şi cu „Cupa de Sprint”?

„Cupa Timişoara”, o tradiţională competiţie de verificare datînd din anii ´70 şi rezervată tinerilor înotători, a avut loc în cele din urmă sîmbătă, conform planificării iniţiale, dar nu în bazinul gazdă al întrecerii, din Complexul Sportiv Bega, ci la Arena Aqua Sport, datorită întîrzierii lucrărilor de reparaţii anunţate a se încheia la incinta din Circumvalaţiunii deja pe 1 octombrie. Mai jos, rezultatele complete ale concursului din week-end, pe probe şi categorii de vîrstă, cu întrebarea dacă şi „Cupa de Sprint” va cădea pradă nepredării la termen a bazei sportive.

În cele din urmă, cu toate emoţiile generate de organizarea „Cupei Timişoara” într-un alt bazin decît cel în care, an de an, în noiembrie, i se mai adăuga o ediţie, întrecerea a fost un succes, derulîndu-se în bune condiţii în Arena Aqua Sport, în a cărei tribună au luat loc şi peste 150 de spectatori, în general părinţi şi aparţinători ai înotătorilor, care au achitat biletul de acces.

„Cupa Timişoara a constituit un criteriu de verificare pentru Campionatele Naţionale, verificîndu-se gradul de pregătire al copiilor în mai multe probe. Pe 50 de metri s-a concurat la toate procedeele şi au mai fost întreceri la 100 metri liber şi 200 metri mixt, pe categorii de vîsrtă din an în an”, ne-a explicat profesorul Ioan Bădescu, şef al secţiei de nataţie în cadrul CSŞ1 Timişoara, şi care organiza de regulă acest concurs în bazinul Bega din Circumvalaţiunii.

Au concurat 182 de sportivi, copii, juniori şi seniori, începînd de la generaţia 2006, provenind în număr de circa 120 de la grupările timişorene CSŞ1, CSM, Delfin şi S.C. Diana, precum şi din judeţele limitrofe, de la cluburile CSŞ Reşiţa, CSM Reşiţa, CSM Arad, LPS Arad şi Gloria Arad, dar şi de la CSŞ Alba Iulia.

„Nu s-au înregistrat recorduri judeţene, ceea ce este explicabil prin faptul că s-a concurat în bazin lung, pe cînd antrenamentele noastre sunt în bazin de 25 de metri”, a mai explicat Bădescu, sperînd totodată în redarea în folosinţă, după luni bune, a bazinului „Bega”: „Pe 8-9 decembrie avem programată Cupa de Sprint, care a căpătat o mai mare însemnătate prin faptul că este singurul concurs organizat pe 25 de metri respectiv pe 100 metri mixt. Este neapărat necesar ca lucrările de reparaţii să fie încheiate cel tîrziu pînă în 1 decembrie, căci dacă întrecerea de sîmbătă a putut fi mutată în bazinul de 50 metri de la Arena Aqua Sport, Cupa de Sprint poate fi însă găzduită doar într-un bazin de 25 de metri, altfel neputînd fi disputate probele”.

Cupa Timişoara s-a disputat în 2012 la Arena Aqua Sport

Bădescu a mai explicat că la „Cupa Timişoara”, în cele 4 ore şi jumătate de înot, nu s-au înregistrat cele mai spectaculoase rezultate şi pentru că „înotătorii sunt în plin proces de pregătire şi nu în vîrf de formă, pe care intenţionăm să-l atingă la proximele Campionate Naţionale”, dar chiar şi aşa de exemplu Sergiu Deznan a reconfirmat între seniori, Alexandru Oproiu la juniori mari iar la copii Lucia Giurcă şi Radu Vaipan.

Apropo de întrecerile oficiale, bate la uşă Campionatul Naţional pentru copii de 10-11 ani, ce va avea loc la Bacău între 29 noiembrie – 2 decembrie, bisat în aceeaşi localitate de cel la categoria 11-13 ani, urmate de Campionatul Naţional de juniori, la Piteşti, pe 14-17 decembrie.

***

Rezultate oficiale “Cupa Timişoara”, sîmbătă 17.11.2012

Proba 1:  50 liber băieţi

2002 şi mai mici     

1  Icobescu Gabriel  2002 CSS 1 Timisoara 33.20

2 Damian Patrick  2002 CSS 1 Timisoara 33.78

3  Tanasie Rares  2002 CSS 1 Timisoara 36.52

4 Stana Bogdan 2002 LPS Arad 36.58

5 Popescu Denis 2003 CSS Resita 37.34

6 Tudorache Titus 2002 CSS Resita 37.35

7  Poka Robert  2002 Delfin Timisoara 38.74

8 Fara Casian 2002 CSS Resita 39.06

9 Grumazescu Razvan 2004 CSS1 Timisoara 40.02

10 Dancanet Emil 2004 CSS1 Timisoara 40.06

11 Mihala Mark  2002 CSM Timisoara  40.68

12 Grubacichi Alen 2003 CSS1 Timisoara 42.38

13 Centea Ruben  2003 Delfin Timisoara 42.52

14 Checiches Bogdan 2004 CSS1 Timisoara 43.12

15 Jurma Victor  2004 CSS 1 Timisoara 44.17

16 Gyulai-Herbszt Mark  2004 Delfin Timisoara 44.44

17 Tatu Darius  2002 CSS 1 Timisoara 44.81

18 Martinovici Darius  2002 CSS 1 Timisoara 46.59

19 Ilie Alexandru  2002 CSS 1 Timisoara 48.88

20 Hinoveanu George  2005 Delfin Timisoara 49.24

21 Marcov Iasmin  2003 CSS 1 Timisoara 50.29

22 Lascu Mihai 2004 CSS1 Timisoara 50.84

23 Slavu Vlad  2004 SCD Timisoara 51.69

24 Balu Victor 2004 CSS1 Timisoara 51.75

25 Apostol Mihai  2006 CSS1 Timisoara  52.61

26 Bordea Rares  2002 SCD Timisoara 54.23

27 Stefan Luca  2003 CSS 1 Timisoara 55.44

28 Florea Andrei  2006 CSS 1 Timisoara 55.45

29 Iounas Florin 2003 CSS1 Timisoara 56.59

30 Mester Alexandru  2004 CSS 1 Timisoara 58.01

31 Velimirovici Eric  2005 SCD Timisoara 59.01

32 Ciuhandru Mario  2005 CSS 1 Timisoara 1.00.68

33 Bunda Arman  2005 CSS 1 Timisoara 1.01.52

34 Lutic Luca 2004 CSS1 Timisoara 1.04.52

35 Mihaescu Andrei 2002 CSS1 Timisoara 1.08.68

36 Budiu Mihai 2004 CSS1 Timisoara 1.11.56

37 Luput Sebastian  2006 Delfin Timisoara nep

38 Gabrian Eduard  2005 CSS 1 Timisoara nep

39 Checiches Andrei 2005 CSS1 Timisoara nep

40 Tirniceriu Luca  2004 CSS 1 Timisoara nep

41 Palescu Denis  2003 CSS Resita  nep

2001     

1 Macovei Luca  2001 CSS 1 Timisoara 33.93

2  Klemens Cristian  2001 Delfin Timisoara 34.15

3 Plainiceanu Sebastian 2001 CSS Resita 34.50

4 Caravan Bogdan 2001 CSS Resita 34.97

5 Mihai Andrei 2001 CSS Resita 35.32

6 Rosu Andrei  2001 CSS Resita 36.93

7 Irinca Bogdan 2001 CSS Resita 37.13

8 Antal Cosmin 2001 CSS1 Timisoara 37.43

9 Avramovici Robi 2001 CSS Resita 37.74

10 Grumazescu Vlad  2001 CSM Timisoara  37.79

11 Racoceanu Rares 2001 CSS Resita 38.44

12 Borduz Flavius 2001 CSS Resita 39.31

13 Gagaluta Denis 2001 CSS Resita 40.58

14 Miazga Andre 2001 CSMAradnep

2000     

1  Gontar Odeli  2000 LPSArad  28.66

2  Ardelean Alex  2000 LPSArad  30.60

3 Sarac Catalin 2000 LPSArad31.12

4 Vaipan Radu  2000 CSS 1Timisoara31.17

5 Epure Alex  2000 CSS 1Timisoara31.29

6 Leucuta Leonard 2000 CSS1Timisoara31.66

7  Kosa Alexandru  2000 Delfin Timisoara 32.11

8  Popa Aaron  2000 LPS Arad  32.21

9  Loichita Mihai  2000 CSM Timisoara  33.13

10 Talpai Zsolt 2000 CSS1 Timisoara 35.50

11 Ionita Andrei 2000 LPS Arad 37.08

12 Suciu Mario 2000 LPS Arad 39.65

1999     

1 Mara Mihai 1999 LPS Arad 28.93

2 Serban Andrei 1999 CSM Arad 29.05

3 Sirbulov Mario 1999 CSS1 Timisoara 29.37

4 Suciu Adin 1999 LPS Alba Iulia 30.68

5  Ciobanu Robert  1999 LPS Arad  31.41

6 Arba Adrian 1999 CSS1 Timisoara 31.97

7  Marincu Mircea  1999 Delfin Timisoara 32.56

8 Bumbea Andrei 1999 CSS Resita 32.74

9  Dobre Bogdan  1999 CSM Timisoara  33.28

10 Macovei Andrei  1999 CSS 1 Timisoara 33.48

11 Ancuta Catalin 1999 CSS1 Timisoara 34.22

12 Antal Alin 1999 CSS1 Timisoara 35.00

13 Manea Stefan  1999 Delfin Timisoara 37.95

14 Grindean Denis 1999 CSS1 Timisoara 37.98

1998

1 Delamarian Iasonas 1998 LPS Arad 27.71

2 Ispas Andrei 1998 LPS Alba Iulia 28.51

3 Crisnic Andrei 1998 CSS1 Timisoara 29.38

4 Chincea Emanuel 1998 LPS Arad 29.53

5 Biriboaca Radu  1998 CSS 1 Timisoara 29.58

6 Pitas Alexandru 1998 CSM Arad 29.65

7 Peicu Remus 1998 LPS Alba Iulia 30.68

8 Codrea Edy 1998 CSS Resita 32.10

9  Mita Flavius  1998 CSM Timisoara  32.72

10 Neofet Teo 1998 LPSArad33.86 1996-1997

1 Sonoc Gabriel 1997 LPSArad26.01

2 Talpai Tamas 1996 CSS1 Timisoara 26.59

3  Rus Dragos  1997 LPS Alba Iulia 27.48

4 Simon Andrei 1997 LPS Arad 27.67

5 Plesa Andrei 1997 LPS Alba Iulia 27.86

6 Stoican Doru 1996 LPS Arad 27.86

7  Motogna Antoniu  1997 LPS Alba Iulia 27.89

8  Iancu Alexandru  1997 LPS Alba Iulia 28.44

9 Sandu Dorin 1997 LPS Arad 35.03

10 Szekely Alexandru  1996 LPS Alba Iulia desc

1995 si mai mari

1  Deznan Sergiu  1993 CSM Timisoara  25.27

2  Ibanisteanu Bogdan  1992 CSS Resita  25.85

3  Pirjol Ionut  1992 CSM Timisoara  26.01

4  Oproiu Alexandru  1995 CSM Timisoara 26.07

5 Stafie Andrei 1994 CSS1 Timisoara 26.87

6 Ionita Radu 1995 LPS Arad 28.20

7  Revesz Levente  1987 CSM Timisoara  32.12

8  Rotar Bogdan  1994 CSS1 Timisoara  1.05.81

 

Proba 2:  50 liber fete

2002 si mai mici     

 

1 Bascarau Alexia 2003 LPS Arad 36.04

2 Stan Lilla-Aliz  2003 Delfin Timisoara 38.86

3 Ionita Alexia  2005 Delfin Timisoara 40.13

4 Retezan Denisa  2002 CSM Timisoara  40.20

5 Alim Suzana  2003 CSS 1 Timisoara 42.62

6 Hentes Andreea  2003 CSS 1 Timisoara 42.68

7 Gogoi Briana 2002 CSS Resita 42.87

8 Biro Fanny  2005 Delfin Timisoara 45.10

9 Vasut Alexandra 2003 CSS Resita 45.10

10 Braun Nicole  2004 CSS1 Timisoara  48.73

11 Sand Sara  2002 CSS 1 Timisoara 51.19

12 Ticiu Diana  2004 CSS1 Timisoara  51.36

13 Flash Lisa  2003 CSS1 Timisoara  52.94

14 Hornea Andreea  2003 CSS1 Timisoara  54.66

15 Besnea Ribanna  2004 CSS 1 Timisoara 55.12

16 Tiron Taisia  2004 CSS1 Timisoara  56.20

17 Bagiu Alexia  2003 CSS1 Timisoara  59.32

18 Cala Iasmina  2004 CSS1 Timisoara  1.00.06

19 Borusteanu Andrea  2004 CSS1 Timisoara  1.02.14

20 Urlea Anja  2003 CSS 1 Timisoara 1.04.21

21 Jurchita Delia  2002 CSS 1 Timisoara 1.08.94

22 Vit Sandra  2004 CSS 1 Timisoara 1.15.00

23 Avram Anda  2002 CSS 1 Timisoara desc

24 Pacuraru Adela  2002 CSS 1 Timisoara desc

2001

 

1 Giurca Lucia  2001 CSM Timisoara  31.19

2 Popov Snejana  2001 CSS 1 Timisoara 32.04

3 Bradean Luoana 2001 LPS Arad 33.85

4 Vizman Stefana  2001 CSS 1 Timisoara 35.00

5 Herlas Karina  2001 CSS1 Timisoara  36.31

6 Bulzu Maria  2001 CSS Resita  37.77

7 Popa Andreea 2001 CSM Arad 37.89

8 Jaravete Paula  2001 LPS Alba Iulia 38.25

9 Baciu Antonia  2001 CSS Resita  38.64

10 Otelariu Crstina 2001 CSS Resita 40.40

11 Bobaila Ioana  2001 LPS Alba Iulia 42.03

12 Negrea Alexandra  2001 CSS Resita  42.27

13 Rece Sabina  2001 Delfin Timisoara 45.70

14 Gregor Beatrice  2001 CSS1 Timisoara  nep

15 Rujan Diana 2001 CSM Arad nep

16 Hojda Andreea  2001 CSS1 Timisoara  nep

2000

 

1 Kovacs Kriszta 2000 LPS Arad 30.72

2 Chincea Lorena 2000 LPS Arad 31.77

3 Bolchis Alexis 2000 LPS Arad 32.03

4 Draghia Roxana  2000 CSS 1 Timisoara 34.04

5 Muresan Cezara 2000 LPS Arad 34.10

6 Varadi Ela  2000 CSS 1 Timisoara 35.82

7 Sfat Andreea 2000 LPS Arad 38.15

1999     

 

1 Humeniuc Denisa  1999 CSS 1 Timisoara 33.68

2 Niculeasa Antonia  1999 CSS1 Timisoara  33.75

3 Marc Denisa  1999 LPS Alba Iulia 33.80

4 Bordea Mara  1999 CSS 1 Timisoara 34.23

5 Hodisan Andreea 1999 CSM Arad 34.66

6 Pelin Anamaria  1999 CSS 1 Timisoara 34.94

7 Banyai Denisa 1999 CSM Arad 35.06

8 Pele Daria 1999 LPS Arad 38.10

9 Marusca Maria 1999 LPS Arad 40.05

10 Avel Diana 1999 CSM Arad nep

1998   

 

1 Balas Bianca 1998 CSM Arad 30.78

2 Szanda Zita 1998 CSM Arad 33.58

1996-1997

1 Sandu Raluca  1996 LPS Alba Iulia 29.92

2 Balas Beatrice 1997 CSM Arad 30.95

3 Sucan Larisa  1996 CSS 1 Timisoara 31.62

4 Herbei Rebeca 1997 CSM Arad 32.63

5 Chbani Nessrin  1997 CSS1 Timisoara  34.10

6 Balaceanu Vasilica  1997 CSS 1 Timisoara 35.48

7 Pele Carina 1997 LPS Arad 39.05

1995 si mai mari

 

1 Plesa Iulia  1995 LPS Alba Iulia 32.94

 

Proba 3:  50 bras băieţi

2002 si mai mici

1 Stana Bogdan 2002 LPS Arad 45.54

2 Dancanet Emil 2004 CSS1 Timisoara 48.10

3 Tudorache Titus 2002 CSS Resita 49.99

4 Popescu Denis 2003 CSS Resita 51.44

5  Icobescu Gabriel  2002 CSS 1 Timisoara 51.45

6  Tanasie Rares  2002 CSS 1 Timisoara 51.86

7 Damian Patrick  2002 CSS 1 Timisoara 51.94

8 Fara Casian 2002 CSS Resita 52.80

9  Poka Robert  2002 Delfin Timisoara 54.07

10 Balu Victor 2004 CSS1 Timisoara 55.51

11 Bordea Rares  2002 SCD Timisoara 56.26

12 Mihala Mark  2002 CSM Timisoara 57.33

13 Grumazescu Razvan 2004 CSS1 Timisoara 59.04

14 Centea Ruben  2003 Delfin Timisoara 59.26

15 Martinovici Darius  2002 CSS 1 Timisoara 59.41

16 Hinoveanu George  2005 Delfin Timisoara 59.53

17 Grubacichi Alen 2003 CSS1 Timisoara 59.56

18 Ilie Alexandru  2002 CSS 1 Timisoara 59.67

19 Tatu Darius  2002 CSS 1 Timisoara 1.05.24

20 Jurma Victor  2004 CSS 1 Timisoara 1.06.88

21 Slavu Vlad  2004 SCD Timisoara 1.07.01

22 Lascu Mihai 2004 CSS1 Timisoara 1.10.50

23 Stefan Luca  2003 CSS 1 Timisoara 1.13.15

24 Marcov Iasmin  2003 CSS 1 Timisoara 1.13.29

25 Ciuhandru Mario  2005 CSS 1 Timisoara 1.14.08

26 Mester Alexandru  2004 CSS 1 Timisoara 1.14.90

27 Apostol Mihai  2006 CSS1 Timisoara 1.17.30

28 Checiches Bogdan 2004 CSS1 Timisoara 1.19.80

29 Velimirovici Eric  2005 SCD Timisoara 1.20.27

30 Florea Andrei  2006 CSS 1 Timisoara 1.24.77

31 Iounas Florin 2003 CSS1 Timisoara 1.25.71

32 Bunda Arman  2005 CSS 1 Timisoara 1.32.44

33 Budiu Mihai 2004 CSS1 Timisoara 1.37.13

34 Mihaescu Andrei 2002 CSS1 Timisoara 1.48.22

35 Lutic Luca 2004 CSS1 Timisoara 1.53.90

36 Luput Sebastian  2006 Delfin Timisoara nep

37 Checiches Andrei 2005 CSS1 Timisoara nep

38 Tirniceriu Luca  2004 CSS 1 Timisoara nep

39 Gyulai-Herbszt Mark  2004 Delfin Timisoara nep

2001   

 

1 Avramovici Robi 2001 CSS Resita 44.76

2 Caravan Bogdan 2001 CSS Resita 45.65

3 Gagaluta Denis 2001 CSS Resita 45.77

4  Klemens Cristian  2001 Delfin Timisoara 47.62

5 Macovei Luca  2001 CSS 1 Timisoara 49.19

6 Borduz Flavius 2001 CSS Resita 52.08

7 Mihai Andrei 2001 CSS Resita 52.50

8 Irinca Bogdan 2001 CSS Resita 53.45

9  Grumazescu Vlad  2001 CSM Timisoara 53.96

10 Racoceanu Rares 2001 CSS Resita 53.96

11 Rosu Andrei  2001 CSS 1 Resita 55.14

12 Plainiceanu Sebastian 2001 CSS Resita 55.14

13 Antal Cosmin 2001 CSS1 Timisoara 57.36  2000

1 Vaipan Radu  2000 CSS 1 Timisoara 35.80

2 Sarac Catalin 2000 LPS Arad 38.45

3  Loichita Mihai  2000 CSM Timisoara 38.49

4  Gontar Odeli  2000 LPS Arad 40.20

5  Popa Aaron  2000 LPS Arad 40.91

6 Gazdik Daniel 2000 CSM Arad 43.25

7 Leucuta Leonard 2000 CSS1 Timisoara 43.57

8 Ionita Andrei 2000 LPS Arad 44.11

9 Epure Alex  2000 CSS 1 Timisoara 45.42

10 Ardelean Alex  2000 LPSArad45.92

11 Talpai Zsolt 2000 CSS1Timisoara47.73

12 Suciu Mario 2000 LPS Arad 58.93

 1999   

 

1 Tincau Marius 1999 CSS Resita  37.12

2 Mara Mihai 1999 LPS Arad 37.99

3 Macovei Andrei  1999 CSS 1 Timisoara 40.18

4  Marincu Mircea  1999 Delfin Timisoara 40.20

5 Ion Alexandru 1999 CSS Resita  40.53

6  Dobre Bogdan  1999 CSM Timisoara 40.65

7 Suciu Adin 1999 LPS Alba Iulia 41.22

8 Sirbulov Mario 1999 CSS1 Timisoara 41.45

9 Soava Daniel 1999 CSS Resita  42.46

10 Ciobanu Robert  1999 LPS Arad 43.95

11 Arba Adrian 1999 CSS1 Timisoara 44.11

12 Bumbea Andrei 1999 CSS Resita  45.31

13 Antal Alin 1999 CSS1 Timisoara 46.81

14 Ancuta Catalin 1999 CSS1 Timisoara 47.21

15 Grindean Denis 1999 CSS1 Timisoara 1.02.10

16 Gradinaru Robert  1999 CSS 1 Timisoara nep

 1998

 

1 Sarac Ionut 1998 LPS Arad 34.20

2 Biriboaca Radu  1998 CSS 1 Timisoara 35.00

3 Crisnic Andrei 1998 CSS1 Timisoara 36.24

4 Delamarian Iasonas 1998 LPS Arad 36.65

5 Peicu Remus 1998 LPS Alba Iulia 40.01

6 Chincea Emanuel 1998 LPS Arad 40.56

7 Ispas Andrei 1998 LPS Alba Iulia 41.89

8 Neofet Teo 1998 LPS Arad 42.77

9 Pitas Alexandru 1998 CSM Arad 43.37

10 Mita Flavius  1998 CSM Timisoara 47.38

 1996-1997   

 

1 Simon Andrei 1997 LPS Arad 33.25

2  Rus Dragos  1997 LPS Alba Iulia 34.08

3 Sonoc Gabriel 1997 LPS Arad 35.72

4 Talpai Tamas 1996 CSS1 Timisoara 35.98

5  Szekely Alexandru  1996 LPSAlba Iulia36.51

6 Stoican Doru 1996 LPSArad36.55

7  Iancu Alexandru  1997 LPSAlba Iulia36.80

8 Domjan David 1997 CSMArad38.84

9  Motogna Antoniu  1997 LPSAlba Iulia39.90

10 Plesa Andrei 1997 LPSAlba Iulia40.08

11 Sandu Dorin 1997 LPS Arad 43.98

1995 si mai mari   

 

1  Revesz Levente  1987 CSM Timisoara 29.90

2  Ibanisteanu Bogdan  1992 CSS Resita 31.58

3  Deznan Sergiu  1993 CSM Timisoara 32.26

4  Oproiu Alexandru  1995 CSM Timisoara 32.96

5 Ionita Radu 1995 LPS Arad 36.61

6  Pirjol Ionut  1992 CSM Timisoara 42.45

7  Rotar Bogdan  1994 CSS1 Timisoara 1.06.59

 

Proba 4:  50 bras fete

        

2002 si mai mici   

 

1  Retezan Denisa  2002 CSM Timisoara 50.79

2 Bascarau Alexia 2003 LPS Arad 51.73

3  Hentes Andreea  2003 CSS 1 Timisoara 52.07

4  Hornea Andreea  2003 CSS1 Timisoara 53.69

5 Gogoi Briana 2002 CSS Resita 54.32

6  Ionita Alexia  2005 Delfin Timisoara 58.70

7 Pacuraru Adela  2002 CSS 1 Timisoara 59.21

8  Alim Suzana  2003 CSS 1 Timisoara 1.01.86

9 Vasut Alexandra 2003 CSS Resita 1.01.86

10 Flash Lisa  2003 CSS1 Timisoara 1.02.89

11 Besnea Ribanna  2004 CSS 1 Timisoara 1.04.14

12 Biro Fanny  2005 Delfin Timisoara 1.05.68

13 Sand Sara  2002 CSS 1 Timisoara 1.07.99

14 Avram Anda  2002 CSS 1 Timisoara 1.08.99

15 Ticiu Diana  2004 CSS1 Timisoara 1.09.78

16 Tiron Taisia  2004 CSS1 Timisoara 1.10.72

17 Braun Nicole  2004 CSS1 Timisoara 1.12.30

18 Urlea Anja  2003 CSS 1 Timisoara 1.13.03

19 Borusteanu Andrea  2004 CSS1 Timisoara 1.16.58

20 Bagiu Alexia  2003 CSS1 Timisoara 1.16.69

21 Jurchita Delia  2002 CSS 1 Timisoara 1.27.22

22 Cala Iasmina  2004 CSS1 Timisoara 1.38.88

2001

 

1  Giurca Lucia  2001 CSM Timisoara 41.64

2 Popov Snejana  2001 CSS 1 Timisoara 43.17

3 Vizman Stefana  2001 CSS 1 Timisoara 44.65

4 Bradean Luoana 2001 LPS Arad 47.90

5  Bulzu Maria  2001 CSS Resita 48.43

6  Jaravete Paula  2001 LPS Alba Iulia 48.51

7  Herlas Karina  2001 CSS1 Timisoara 48.98

8  Baciu Antonia  2001 CSS Resita 52.45

9  Bobaila Ioana  2001 LPS Alba Iulia 52.46

10 Negrea Alexandra  2001 CSS Resita 53.77

11 Otelariu Crstina 2001 CSS Resita 54.80

12 Rece Sabina  2001 Delfin Timisoara 56.70

13 Gregor Beatrice  2001 CSS1 Timisoara nep

14 Rujan Diana 2001 CSM Arad nep

15 Hojda Andreea  2001 CSS1 Timisoara nep

2000  

 

1 Bolchis Alexis 2000 LPS Arad 39.37

2 Kovacs Kriszta 2000 LPS Arad 40.86

3 Sfat Andreea 2000 LPSArad43.99

4 Muresan Cezara 2000 LPSArad47.55

5 Chincea Lorena 2000 LPS Arad 49.64

6 Varadi Ela  2000 CSS 1 Timisoara 50.84

7 Draghia Roxana  2000 CSS 1 Timisoara 52.44

 1999

 

1  Niculeasa Antonia  1999 CSS1 Timisoara 42.90

2 Bordea Mara  1999 CSS 1 Timisoara 44.56

3 Pelin Anamaria  1999 CSS 1 Timisoara 45.21

4  Marc Denisa  1999 LPS Alba Iulia 46.08

5 Humeniuc Denisa  1999 CSS 1 Timisoara 47.11

6 Pele Daria 1999 LPS Arad 47.52

7 Marusca Maria 1999 LPS Arad 53.78

8  Scornea Andrada  1999 Delfin Timisoara nep

9 Mindrescu Ana 1999 CSS Resita  nep

10 Avel Diana 1999 CSM Arad nep

1998     

 

1 Szanda Zita 1998 CSM Arad 40.68

Ion Daiana 1998 CSS Resita  nep

1996-1997  

 

1 Balaceanu Vasilica  1997 CSS 1 Timisoara 39.57

2 Sucan Larisa  1996 CSS 1 Timisoara 40.33

3  Sandu Raluca  1996 LPS Alba Iulia 41.06

4  Chbani Nessrin  1997 CSS1 Timisoara 52.64

1995 si mai mari

 

1  Plesa Iulia  1995 LPS Alba Iulia 45.93

 

Proba 5:  200 m mixt băieţi

 2002 si mai mici   

 

1 Damian Patrick  2002 CSS 1 Timisoara 3.14.12

 2001

 

1 Macovei Luca  2001 CSS 1 Timisoara 3.19.29

2  Grumazescu Vlad  2001 CSM Timisoara 3.39.60

2000

 

1 Vaipan Radu  2000 CSS 1 Timisoara  2.48.21

2  Gontar Odeli  2000 LPS Arad 2.50.13

3  Ardelean Alex  2000 LPSArad2.52.37

4 Epure Alex  2000 CSS 1Timisoara  2.54.15

5 Leucuta Leonard 2000 CSS1 Timisoara 2.55.86

6  Sarac Catalin 2000 LPS Arad 2.55.91

7  Loichita Mihai  2000 CSM Timisoara 3.17.20

8  Popa Aaron  2000 LPS Arad 3.18.00

9 Talpai Zsolt 2000 CSS1 Timisoara 3.22.01

10 Ionita Andrei 2000 LPS Arad 3.29.72

11 Suciu Mario 2000 LPS Arad 4.18.16

1999    

 

1 Mara Mihai 1999 LPS Arad 2.37.27

2 Sirbulov Mario 1999 CSS1 Timisoara 2.38.59

3 Arba Adrian 1999 CSS1 Timisoara 2.48.69

4  Suciu Adin  1999 LPS Alba Iulia  2.49.29

5  Ciobanu Robert  1999 LPS Arad 2.56.75

6 Macovei Andrei  1999 CSS 1 Timisoara  2.59.66

7  Dobre Bogdan  1999 CSM Timisoara 3.01.78

8 Ancuta Catalin 1999 CSS1 Timisoara 3.10.17

9 Antal Alin 1999 CSS1 Timisoara 3.13.44

1998   

 

1 Sarac Ionut 1998 LPS Arad 2.34.65

2 Delamarian Iasonas 1998 LPS Arad 2.37.47

3 Biriboaca Radu  1998 CSS 1 Timisoara  2.43.74

4 Crisnic Andrei 1998 CSS1 Timisoara 2.46.68

5  Chincea Emanuel 1998 LPS Arad 2.49.19

6 Ispas Andrei  1998 LPS Alba Iulia  2.55.32

7 Peicu Remus  1998 LPS Alba Iulia  3.00.95

8  Neofet Teo 1998 LPSArad3.15.77

1996-1997    

 

1 Sonoc Gabriel 1997 LPSArad2.23.44

2 Stoican Doru 1996 LPSArad2.25.13

3  Rus Dragos  1997 LPSAlba Iulia  2.25.22

4 Simon Andrei 1997 LPSArad2.27.89

5  Szekely Alexandru  1996 LPSAlba Iulia  2.33.73

6 Talpai Tamas 1996 CSS1 Timisoara 2.34.69

7  Motogna Antoniu  1997 LPS Alba Iulia  2.35.94

8  Iancu Alexandru  1997 LPS Alba Iulia  2.38.89

9 Plesa Andrei  1997 LPS Alba Iulia  2.39.98

10 Sandu Dorin 1997 LPS Arad 3.51.51

        

 1995 si mai mari   

 

1  Deznan Sergiu  1993 CSM Timisoara 2.18.24

2  Ibanisteanu Bogdan  1992 CSS Resita 2.22.90

3  Oproiu Alexandru  1995 CSM Timisoara 2.22.91

4  Pirjol Ionut  1992 CSM Timisoara 2.39.31

5 Ionita Radu 1995 LPS Arad 2.43.63

 

Proba 6:  200 m mixt fete

 2002 si mai mici   

 

1 Bascarau Alexia 2003 LPS Arad 3.32.99

2 Retezan Denisa  2002 CSM Timisoara 3.51.36

3 Pacuraru Adela  2002 CSS 1 Timisoara 4.12.18

2001

1 Giurca Lucia  2001 CSM Timisoara 2.47.50

2 Popov Snejana  2001 CSS 1 Timisoara 2.52.81

3 Bradean Luoana 2001 LPS Arad 3.04.21

4 Vizman Stefana  2001 CSS 1 Timisoara 3.13.87

5 Herlas Karina  2001 CSS1 Timisoara 3.27.13

6 Jaravete Paula  2001 LPS Alba Iulia 3.33.26

7 Bobaila Ioana  2001 LPS Alba Iulia 4.01.76 2000

1 Bolchis Alexis 2000 LPS Arad 2.52.30

2 Kovacs Kriszta 2000 LPS Arad 2.56.34

3 Varadi Ela  2000 CSS 1 Timisoara 3.08.29

4 Chincea Lorena 2000 LPS Arad 3.14.25

5 Draghia Roxana  2000 CSS 1 Timisoara 3.17.00

6 Muresan Cezara 2000 LPS Arad 3.18.29

7 Sfat Andreea 2000 LPS Arad 3.21.38

1999   

 

1 Niculeasa Antonia  1999 CSS1 Timisoara 2.57.05

2 Humeniuc Denisa  1999 CSS 1 Timisoara 3.07.02

3 Pelin Anamaria  1999 CSS 1 Timisoara 3.07.53

4 Bordea Mara  1999 CSS 1 Timisoara 3.08.97

5 Marc Denisa  1999 LPS Alba Iulia 3.13.82

6 Pele Daria 1999 LPS Arad 3.37.32

7 Marusca Maria 1999 LPS Arad 3.50.51

1996-1997   

 

1 Sandu Raluca  1996 LPS Alba Iulia 2.45.57

2 Balaceanu Vasilica  1997 CSS 1 Timisoara 2.48.79

3 Sucan Larisa  1996 CSS 1 Timisoara 2.53.56

4 Chbani Nessrin  1997 CSS1 Timisoara 3.09.74

5 Pele Carina 1997 LPS Arad 3.34.34

 1995 si mai mari     

 

1 Plesa Iulia  1995 LPS Alba Iulia 2.53.39

 

Proba 7:  50 fluture băieţi

2002 si mai mici

 

1  Icobescu Gabriel  2002 CSS 1 Timisoara  39.23

2 Tudorache Titus 2002 CSS Resita 39.79

2 Damian Patrick  2002 CSS 1 Timisoara 39.79

4  Tanasie Rares  2002 CSS 1 Timisoara 42.18

5 Grumazescu Razvan 2004 CSS1 Timisoara 45.50

6  Mihala Mark  2002 CSM Timisoara 48.05

7 Dancanet Emil 2004 CSS1 Timisoara 50.21

8  Tatu Darius  2002 CSS 1 Timisoara  55.36

9  Hinoveanu George  2005 Delfin Timisoara 55.99

10 Grubacichi Alen 2003 CSS1 Timisoara 56.77

11 Fara Casian 2002 CSS Resita 58.37

12 Balu Victor 2004 CSS1 Timisoara 1.03.02

13 Checiches Bogdan 2004 CSS1 Timisoara 1.03.41

14 Jurma Victor  2004 CSS 1 Timisoara 1.04.85

15 Apostol Mihai  2006 CSS1 Timisoara 1.09.03

16 Florea Andrei  2006 CSS 1 Timisoara 1.12.80

17 Ilie Alexandru  2002 CSS 1 Timisoara  1.13.61

18 Mester Alexandru  2004 CSS 1 Timisoara  1.17.88

19 Luput Sebastian  2006 Delfin Timisoara nep

20 Lascu Mihai 2004 CSS1 Timisoara nep

21 Gyulai-Herbszt Mark  2004 Delfin Timisoara nep

22 Palescu Denis  2003 CSS Resita nep

23 Martinovici Darius  2002 CSS 1 Timisoara  nep

     

 2001   

 

1 Macovei Luca  2001 CSS 1 Timisoara 40.56

2  Klemens Cristian  2001 Delfin Timisoara 42.13

3 Plainiceanu Sebastian 2001 CSS Resita 42.61

4  Grumazescu Vlad  2001 CSM Timisoara 44.99

5 Mihai Andrei 2001 CSS Resita 46.07

6 Borduz Flavius 2001 CSS Resita 46.20

7 Avramovici Robi 2001 CSS Resita 46.67

8 Antal Cosmin 2001 CSS1 Timisoara 46.90

9 Gagaluta Denis 2001 CSS Resita 50.47

10 Rosu Andrei  2001 CSS 1 Resita 50.60

11 Irinca Bogdan 2001 CSS Resita 51.77

12 Racoceanu Rares 2001 CSS Resita 1.06.52

13 Caravan Bogdan 2001 CSS Resita nep

14 Miazga Andre 2001 CSM Arad nep

2000   

 

1 Sarac Catalin 2000 LPS Arad 32.75

2  Gontar Odeli  2000 LPS Arad 32.77

3 Vaipan Radu  2000 CSS 1 Timisoara 34.02

4  Ardelean Alex  2000 LPS Arad 34.66

5  Kosa Alexandru  2000 Delfin Timisoara 34.81

6 Leucuta Leonard 2000 CSS1 Timisoara 36.98

7 Epure Alex  2000 CSS 1 Timisoara 37.00

8 Talpai Zsolt 2000 CSS1 Timisoara 39.49

9 Gazdik Daniel 2000 CSM Arad 39.83

10 Loichita Mihai  2000 CSM Timisoara 43.29

11 Ionita Andrei 2000 LPS Arad 51.35

12 Suciu Mario 2000 LPS Arad 59.39

1999   

 

1 Sirbulov Mario 1999 CSS1 Timisoara 29.94

2 Ion Alexandru 1999 CSS Resita 32.94

3 Arba Adrian 1999 CSS1 Timisoara 33.52

4 Mara Mihai 1999 LPS Arad 33.74

5 Bumbea Andrei 1999 CSS Resita 34.30

6 Soava Daniel 1999 CSS Resita 34.70

7 Suciu Adin 1999 LPS Alba Iulia 34.73

8  Ciobanu Robert  1999 LPS Arad 35.11

9  Dobre Bogdan  1999 CSM Timisoara 37.35

10 Ancuta Catalin 1999 CSS1 Timisoara 37.53

11 Marincu Mircea  1999 Delfin Timisoara 38.98

12 Macovei Andrei  1999 CSS 1 Timisoara 39.54

13 Antal Alin 1999 CSS1 Timisoara 42.15

14 Manea Stefan  1999 Delfin Timisoara nep

15 Gradinaru Robert  1999 CSS 1 Timisoara nep

1998

 

1 Sarac Ionut 1998 LPS Arad 29.41

2 Ispas Andrei 1998 LPS Alba Iulia 30.96

3 Delamarian Iasonas 1998 LPS Arad 31.29

4 Crisnic Andrei 1998 CSS1 Timisoara 31.94

5 Biriboaca Radu  1998 CSS 1 Timisoara 32.89

6 Peicu Remus 1998 LPS Alba Iulia 34.77

7 Codrea Edy 1998 CSS Resita 35.26

8 Chincea Emanuel 1998 LPS Arad 35.95

9  Mita Flavius  1998 CSM Timisoara 36.96

 

 1996-1997  

 

1 Sonoc Gabriel 1997 LPS Arad 28.15

2 Talpai Tamas 1996 CSS1 Timisoara 29.16

3 Stoican Doru 1996 LPS Arad 29.27

4  Motogna Antoniu  1997 LPS Alba Iulia 29.84

5  Szekely Alexandru  1996 LPSAlba Iulia29.87

6 Simon Andrei 1997 LPSArad30.35

7  Rus Dragos  1997 LPSAlba Iulia30.74

8  Iancu Alexandru  1997 LPSAlba Iulia30.74

9 Plesa Andrei 1997 LPS Alba Iulia 33.28

10 Sandu Dorin 1997 LPS Arad 47.69

1995 si mai mari

1  Deznan Sergiu  1993 CSM Timisoara 26.10

2  Pirjol Ionut  1992 CSM Timisoara 27.29

3 Stafie Andrei 1994 CSS1 Timisoara 27.80

4  Ibanisteanu Bogdan  1992 CSS Resita 28.20

5  Oproiu Alexandru  1995 CSM Timisoara 28.40

6 Ionita Radu 1995 LPS Arad 29.97

7  Rotar Bogdan  1994 CSS1 Timisoara 1.00.60

 

Proba 8:  50 fluture fete

        

2002 si mai mici   

 

1 Bascarau Alexia 2003 LPS Arad 43.35

2 Gogoi Briana 2002 CSS Resita 47.34

3  Stan Lilla-Aliz  2003 Delfin Timisoara 49.58

4  Hentes Andreea  2003 CSS 1 Timisoara 55.30

5  Alim Suzana  2003 CSS 1 Timisoara 56.22

6  Retezan Denisa  2002 CSM Timisoara 56.41

7  Ionita Alexia  2005 Delfin Timisoara 57.80

8 Pacuraru Adela  2002 CSS 1 Timisoara 59.23

9  Sand Sara  2002 CSS 1 Timisoara  59.60

10 Hornea Andreea  2003 CSS1 Timisoara 59.66

11 Braun Nicole  2003 CSS1 Timisoara 1.00.28

12 Besnea Ribanna  2004 CSS 1 Timisoara  1.09.06

13 Ticiu Diana  2004 CSS1 Timisoara 1.11.26

14 Avram Anda  2002 CSS 1 Timisoara 1.11.99

15 Flash Lisa  2003 CSS 1 Timisoara  1.12.23

16 Borusteanu Andrea  2004 CSS1 Timisoara 1.12.46

17 Tiron Taisia  2004 CSS1 Timisoara 1.19.53

18 Urlea Anja  2003 CSS 1 Timisoara 1.21.46

19 Bagiu Alexia  2004 CSS1 Timisoara 1.25.56

20 Cala Iasmina  2004 CSS1 Timisoara 1.34.44

2001

 

1  Giurca Lucia  2001 CSM Timisoara 34.76

2 Popov Snejana  2001 CSS 1 Timisoara 36.45

3 Bradean Luoana 2001 LPS Arad 38.85

4  Jaravete Paula  2001 LPS Alba Iulia 40.94

5  Herlas Karina  2001 CSS1 Timisoara 44.16

6 Vizman Stefana  2001 CSS 1 Timisoara 44.28

7  Bulzu Maria  2001 CSS Resita 53.32

8  Negrea Alexandra  2001 CSS Resita 53.35

9  Baciu Antonia  2001 CSS Resita 57.00

10 Bobaila Ioana  2001 LPS Alba Iulia 1.02.42

 

2000  

 

1 Kovacs Kriszta 2000 LPS Arad 34.53

2 Bolchis Alexis 2000 LPS Arad 36.20

3 Chincea Lorena 2000 LPS Arad 39.21

4 Varadi Ela  2000 CSS 1 Timisoara 40.23

5 Muresan Cezara 2000 LPS Arad 41.60

6 Draghia Roxana  2000 CSS 1 Timisoara 41.88

7 Sfat Andreea 2000 LPS Arad nep

 1999   

 

1  Niculeasa Antonia  1999 CSS1 Timisoara 36.35

2 Humeniuc Denisa  1999 CSS 1 Timisoara 37.90

3  Marc Denisa  1999 LPS Alba Iulia 38.11

4 Bordea Mara  1999 CSS 1 Timisoara 38.89

5 Pelin Anamaria  1999 CSS 1 Timisoara 40.67

1996-1997   

 

1  Sandu Raluca  1996 LPS Alba Iulia 34.44

2 Herbei Rebeca 1997 CSM Arad 35.75

3 Balaceanu Vasilica  1997 CSS 1 Timisoara 36.13

4 Sucan Larisa  1996 CSS 1 Timisoara 36.27

5  Chbani Nessrin  1997 CSS1 Timisoara 37.56

 1995 si mai mari

 

1  Plesa Iulia  1995 LPS Alba Iulia 35.10

 

Proba 9:  50 spate băieţi

2002 si mai mici     

 

1 Damian Patrick  2002 CSS 1 Timisoara 39.76

2  Icobescu Gabriel  2002 CSS 1 Timisoara 42.85

3 Tudorache Titus 2002 CSS Resita  43.52

4 Popescu Denis 2003 CSS Resita  45.72

5 Dancanet Emil 2004 CSS1 Timisoara 46.00

6  Poka Robert  2002 Delfin Timisoara 46.75

7  Centea Ruben  2003 Delfin Timisoara 48.09

8  Mihala Mark  2002 CSM Timisoara 48.56

9 Fara Casian 2002 CSS Resita  49.80

10 Grumazescu Razvan 2004 CSS1 Timisoara 51.14

11 Hinoveanu George  2005 Delfin Timisoara 52.15

12 Tatu Darius  2002 CSS 1 Timisoara 53.25

13 Martinovici Darius  2002 CSS 1 Timisoara 54.38

14 Checiches Bogdan 2004 CSS1 Timisoara 54.41

15 Grubacichi Alen 2003 CSS1 Timisoara 54.92

16 Jurma Victor  2004 CSS 1 Timisoara 55.00

17 Balu Victor  2004 CSS 1 Timisoara 59.81

18 Iounas Florin 2003 CSS1 Timisoara 1.00.10

19 Velimirovici Eric  2005 SCD Timisoara 1.00.82

20 Stefan Luca  2003 CSS 1 Timisoara 1.02.85

21 Marcov Iasmin  2003 CSS 1 Timisoara 1.05.19

22 Florea Andrei  2006 CSS 1 Timisoara  1.06.87

23 Ilie Alexandru  2002 CSS 1 Timisoara 1.08.34

24 Bunda Arman  2005 CSS 1 Timisoara 1.09.37

25 Lutic Luca 2004 CSS1 Timisoara 1.09.71

26 Mester Alexandru  2004 CSS 1 Timisoara 1.16.01

27 Mihaescu Andrei 2002 CSS1 Timisoara 1.20.82

28 Budiu Mihai 2004 CSS1 Timisoara 1.29.56

29 Tanasie Rares  2002 CSS 1 Timisoara desc

30 Luput Sebastian  2006 Delfin Timisoara nep

31 Apostol Mihai  2006 CSS1 Timisoara nep

32 Ciuhandru Mario  2005 CSS 1 Timisoara nep

33 Gabrian Eduard  2005 CSS 1 Timisoara  nep

34 Checiches Andrei 2005 CSS1 Timisoara nep

35 Tirniceriu Luca  2004 CSS 1 Timisoara  nep

36 Lascu Mihai 2004 CSS1 Timisoara nep

37 Slavu Vlad  2004 SCD Timisoara nep

38 Gyulai-Herbszt Mark  2004 Delfin Timisoara nep

39 Palescu Denis  2003 CSS Resita nep

40 Bordea Rares  2002 SCD Timisoara nep

2001

 

1 Caravan Bogdan 2001 CSS Resita  39.42

2  Klemens Cristian  2001 Delfin Timisoara 41.00

3 Mihai Andrei 2001 CSS Resita  42.59

4 Borduz Flavius 2001 CSS Resita  42.93

5 Rosu Andrei  2001 CSS 1 Resita 44.45

6 Macovei Luca  2001 CSS 1 Timisoara 44.59

7  Grumazescu Vlad  2001 CSM Timisoara 45.38

8 Avramovici Robi 2001 CSS Resita  46.26

9 Irinca Bogdan 2001 CSS Resita  46.90

10 Antal Cosmin 2001 CSS1 Timisoara 48.40

11 Gagaluta Denis 2001 CSS Resita  49.82

12 Plainiceanu Sebastian 2001 CSS Resita  50.40

13 Racoceanu Rares 2001 CSS Resita  53.30

2000  

 

1  Gontar Odeli  2000 LPS Arad 33.50

2  Ardelean Alex  2000 LPS Arad 35.17

3  Kosa Alexandru  2000 Delfin Timisoara 36.29

4 Vaipan Radu  2000 CSS 1 Timisoara 38.42

5 Leucuta Leonard 2000 CSS1 Timisoara 40.17

6 Epure Alex  2000 CSS 1 Timisoara 40.54

7  Loichita Mihai  2000 CSM Timisoara 42.76

8 Talpai Zsolt 2000 CSS1 Timisoara 43.53

9 Ionita Andrei 2000 LPS Arad  52.18

10 Suciu Mario 2000 LPS Arad 54.15

 1999   

 

1 Ion Alexandru 1999 CSS Resita  33.90

2 Sirbulov Mario 1999 CSS1 Timisoara 34.37

3 Suciu Adin 1999 LPS Alba Iulia 35.41

Tincau Marius 1999 CSS Resita  35.41

5 Soava Daniel 1999 CSS Resita  35.66

6 Serban Andrei 1999 CSM Arad 36.47

7 Arba Adrian 1999 CSS1 Timisoara 38.48

8 Macovei Andrei  1999 CSS 1 Timisoara 40.94

9 Ancuta Catalin 1999 CSM Timisoara 41.25

10 Antal Alin 1999 CSS1 Timisoara 42.25

11 Dobre Bogdan  1999 CSM Timisoara 42.56

12 Marincu Mircea  1999 Delfin Timisoara 42.57

13 Ciobanu Robert  1999 LPS Arad 42.92

14 Manea Stefan  1999 Delfin Timisoara 44.65

15 Gradinaru Robert  1999 CSS 1 Timisoara nep

 

1998  

 

1 Chincea Emanuel 1998 LPS Arad 34.73

Sarac Ionut 1998 LPS Arad 34.73

3 Ispas Andrei 1998 LPS Alba Iulia 35.15

4 Biriboaca Radu  1998 CSS 1 Timisoara 35.44

5 Crisnic Andrei 1998 CSS1 Timisoara 35.59

6 Peicu Remus 1998 LPS Alba Iulia 37.10

7 Neofet Teo 1998 LPS Arad 42.01

8  Mita Flavius  1998 CSM Timisoara 42.74

1996-1997

 

1 Domjan David 1997 CSM Arad 29.99

2 Sonoc Gabriel 1997 LPS Arad 30.51

3  Rus Dragos  1997 LPS Alba Iulia 31.00

4 Talpai Tamas 1996 CSS1 Timisoara 31.20

5 Plesa Andrei 1997 LPS Alba Iulia 31.28

6 Simon Andrei 1997 LPS Arad 31.61

7  Iancu Alexandru  1997 LPS Alba Iulia 31.78

8  Motogna Antoniu  1997 LPS Alba Iulia 34.26

9  Szekely Alexandru  1996 LPSAlba Iulia35.29

1995 si mai mari

 

1  Deznan Sergiu  1993 CSM Timisoara 29.05

2  Oproiu Alexandru  1995 CSM Timisoara 29.25

3  Ibanisteanu Bogdan  1992 CSS Resita 30.81

4  Pirjol Ionut  1992 CSM Timisoara 31.06

5  Rotar Bogdan  1994 CSS1 Timisoara desc

 

Proba 10:  50 spate fete

 2002 si mai mici   

 

1  Retezan Denisa  2002 CSM Timisoara 44.85

2  Ionita Alexia  2005 Delfin Timisoara 46.38

2  Stan Lilla-Aliz  2003 Delfin Timisoara 46.38

3 Bascarau Alexia 2003 LPS Arad 47.03

4  Alim Suzana  2003 CSS1 Timisoara 50.25

5 Vasut Alexandra 2003 CSS Resita  51.27

6 Gogoi Briana 2002 CSS Resita  51.59

7 Pacuraru Adela  2002 CSS 1 Timisoara 52.73

8  Biro Fanny  2005 Delfin Timisoara 53.60

9  Sand Sara  2002 CSS 1 Timisoara 53.68

10 Hentes Andreea  2003 CSS 1 Timisoara 57.99

11 Urlea Anja  2003 CSS 1 Timisoara 1.01.21

12 Flash Lisa  2003 CSS1 Timisoara 1.02.32

13 Vit Sandra  2004 CSS 1 Timisoara 1.02.69

14 Ticiu Diana  2004 CSS1 Timisoara 1.02.71

15 Tiron Taisia  2004 CSS1 Timisoara 1.03.49

16 Bagiu Alexia  2003 CSS1 Timisoara 1.04.34

17 Avram Anda  2002 CSS 1 Timisoara 1.04.89

18 Braun Nicole  2004 CSS1 Timisoara 1.06.54

19 Besnea Ribanna  2004 CSS 1 Timisoara 1.08.95

20 Borusteanu Andrea  2004 CSS1 Timisoara 1.11.08

21 Cala Iasmina  2004 CSS1 Timisoara 1.11.94

22 Hornea Andreea  2003 CSS1 Timisoara 1.14.78

23 Jurchita Delia  2002 CSS 1 Timisoara  1.22.18

     

 2001   

 

1  Giurca Lucia  2001 CSM Timisoara 35.50

2 Popov Snejana  2001 CSS 1 Timisoara 38.38

3 Vizman Stefana  2001 CSS 1 Timisoara 40.52

4 Bradean Luoana 2001 LPS Arad 41.27

5 Popa Andreea 2001 CSM Arad 41.71

6 Otelariu Crstina 2001 CSS Resita  43.25

7  Jaravete Paula  2001 LPS Alba Iulia 43.82

8  Herlas Karina  2001 CSS1 Timisoara 45.90

9  Negrea Alexandra  2001 CSS Resita 46.63

10 Bulzu Maria  2001 CSS Resita 46.67

11 Bobaila Ioana  2001 LPS Alba Iulia 49.48

12 Baciu Antonia  2001 CSS Resita 50.40

13 Rece Sabina  2001 Delfin Timisoara 53.51

14 Gregor Beatrice  2001 CSS1 Timisoara nep

15 Hojda Andreea  2001 CSS1 Timisoara nep

16 Rujan Diana 2001 CSMAradnep

2000   

 

1 Bolchis Alexis 2000 LPSArad36.95

2 Chincea Lorena 2000 LPSArad37.46

3 Kovacs Kriszta 2000 LPSArad38.93

4 Draghia Roxana  2000 CSS 1Timisoara41.30

5 Varadi Ela  2000 CSS 1 Timisoara 41.63

6 Muresan Cezara 2000 LPS Arad 44.61

7 Sfat Andreea 2000 LPS Arad 45.71

 1999   

 

1 Humeniuc Denisa  1999 CSS 1 Timisoara 39.30

2  Niculeasa Antonia  1999 CSS1 Timisoara 40.15

3 Pelin Anamaria  1999 CSS 1 Timisoara 40.56

Bordea Mara  1999 CSS 1 Timisoara 40.56

5 Banyai Denisa 1999 CSM Arad 41.16

6 Hodisan Andreea 1999 CSM Arad 41.68

7  Marc Denisa  1999 LPS Alba Iulia 42.47

8 Pele Daria 1999 LPS Arad 43.99

9 Marusca Maria 1999 LPS Arad 49.92

10 Avel Diana 1999 CSM Arad nep

11 Mindrescu Ana 1999 CSS Resita  nep

12 Scornea Andrada  1999 Delfin Timisoara nep

1998

 

1 Balas Bianca 1998 CSM Arad 35.67

Ion Daiana 1998 CSS Resita  nep

 1996-1997  

 

1 Balas Beatrice 1997 CSM Arad 33.95

2 Herbei Rebeca 1997 CSM Arad 35.21

3  Sandu Raluca  1996 LPS Alba Iulia 35.25

4  Chbani Nessrin  1997 CSS1 Timisoara 37.15

5 Balaceanu Vasilica  1997 CSS 1 Timisoara 40.26

6 Pele Carina 1997 LPS Arad 42.64

7 Sucan Larisa  1996 CSS 1 Timisoara nep

 1995 si mai mari

 

Plesa Iulia  1995 LPS Alba Iulia 36.34

 

Proba 11:  100 liber băieţi

 2002 si mai mici   

 

1 Damian Patrick  2002 CSS 1 Timisoara 1.15.50

2  Icobescu Gabriel  2002 CSS 1 Timisoara 1.21.17

3 Grumazescu Razvan 2004 CSS1 Timisoara  1.27.60

4 Dancanet Emil 2004 CSS1 Timisoara  1.33.53

5 Jurma Victor  2004 CSS 1 Timisoara 1.39.58

6  Tatu Darius  2002 CSS 1 Timisoara 1.51.78

7  Ilie Alexandru  2002 CSS 1 Timisoara 2.01.85

8  Palescu Denis  2003 CSS Resita nep

9  Tudorache Titus 2002 CSS Resita  nep

10 Fara Casian 2002 CSS Resita  nep

2001 

 

1 Macovei Luca  2001 CSS 1 Timisoara 1.20.03

2  Grumazescu Vlad  2001 CSM Timisoara 1.27.94

3 Tanasie Rares 2001 CSS 1 Timisoara  1.33.56

4  Rosu Andrei  2001 CSS 1 Resita  nep

5  Miazga Andre 2001 CSM Arad nep

6 Racoceanu Rares 2001 CSS Resita  nep

 2000  

 

1 Epure Alex  2000 CSS 1 Timisoara 1.07.55

2 Vaipan Radu  2000 CSS 1 Timisoara 1.09.12

3 Leucuta Leonard 2000 CSS1 Timisoara  1.17.41

4  Loichita Mihai  2000 CSM Timisoara 1.19.83

5  Gazdik Daniel 2000 CSM Arad 1.24.23

6 Talpai Zsolt 2000 CSS1 Timisoara  1.26.96

 1999  

 

1 Mara Mihai 1999 LPS Arad  1.03.93

2 Sirbulov Mario 1999 CSS1 Timisoara  1.04.65

3 Soava Daniel  1999 CSS Resita 1.07.30

4 Tincau Marius  1999 CSS Resita 1.07.36

5  Serban Andrei 1999 CSM Arad 1.07.39

6  Ion Alexandru  1999 CSS Resita  1.09.70

7  Suciu Adin  1999 LPS Alba Iulia  1.10.19

8 Arba Adrian 1999 CSS1 Timisoara  1.10.90

9  Dobre Bogdan  1999 CSM Timisoara 1.14.30

10 Macovei Andrei  1999 CSS 1 Timisoara 1.17.96

11 Ancuta Catalin 1999 CSS1 Timisoara 1.19.65

12 Antal Alin 1999 CSS1 Timisoara nep

13 Gradinaru Robert  1999 CSS 1 Timisoara nep

 1998

 

1 Delamarian Iasonas 1998 LPS Arad  1.01.40

2 Pitas Alexandru 1998 CSM Arad 1.05.09

3 Crisnic Andrei 1998 CSS1 Timisoara 1.07.02

4 Ispas Andrei  1998 LPS Alba Iulia  1.09.56

5 Biriboaca Radu  1998 CSS 1 Timisoara 1.10.85

6 Peicu Remus  1998 LPS Alba Iulia  1.11.71

7  Codrea Edy  1998 CSS Resita  1.15.43

8  Mita Flavius  1998 CSM Timisoara 1.20.52

   

 1996-1997  

 

1 Sonoc Gabriel 1997 LPS Arad  0.58.47

2  Szekely Alexandru  1996 LPS Alba Iulia  1.00.44

3  Rus Dragos  1997 LPS Alba Iulia  1.00.61

4 Talpai Tamas 1996 CSS1 Timisoara 1.01.28

5  Iancu Alexandru  1997 LPS Alba Iulia  1.03.95

6 Plesa Andrei  1997 LPS Alba Iulia  1.08.53

7  Motogna Antoniu  1997 LPS Alba Iulia  1.10.84

 1995 si mai mari   

 

1  Deznan Sergiu  1993 CSM Timisoara 0.55.40

2  Pirjol Ionut  1992 CSM Timisoara 0.56.54

3  Ibanisteanu Bogdan  1992 CSS Resita 0.57.64

4 Stafie Andrei 1994 CSS1 Timisoara 1.00.34

5  Oproiu Alexandru  1995 CSM Timisoara 1.00.48

 

Proba 12:  100 liber fete

2002 si mai mici   

 

1  Retezan Denisa  2002 CSM Timisoara 1.34.29

2  Hentes Andreea  2003 CSS 1 Timisoara  1.38.40

3 Alim Suzana  2003 CSS 1 Timisoara 1.41.55

4 Pacuraru Adela  2002 CSS 1 Timisoara 1.52.70

5  Sand Sara  2002 CSS 1 Timisoara  1.56.92

6  Gogoi Briana 2002 CSS Resita  nep

7  Avram Anda  2002 CSS 1 Timisoara  nep

 

2001

 

1  Giurca Lucia  2001 CSM Timisoara 1.09.40

2 Popov Snejana  2001 CSS 1 Timisoara 1.12.99

3 Vizman Stefana  2001 CSS 1 Timisoara 1.20.67

4 Otelariu Crstina 2001 CSS Resita  1.24.57

5  Herlas Karina  2001 CSS1 Timisoara  1.24.70

6  Popa Andreea 2001 CSM Arad 1.25.00

7  Jaravete Paula  2001 LPS Alba Iulia  1.29.63

8  Bobaila Ioana  2001 LPS Alba Iulia  1.47.73

9  Negrea Alexandra  2001 CSS Resita  nep

10 Rujan Diana 2001 CSM Arad nep

11 Baciu Antonia  2001 CSS Resita nep

12 Bulzu Maria  2001 CSS Resita nep

2000

 

1 Draghia Roxana  2000 CSS 1 Timisoara 1.13.69

2 Varadi Ela  2000 CSS 1 Timisoara 1.17.46

 1999

 

1  Niculeasa Antonia  1999 CSS1 Timisoara  1.15.30

2 Humeniuc Denisa  1999 CSS 1 Timisoara 1.16.78

3 Hodisan Andreea 1999 CSM Arad 1.17.91

4 Bordea Mara  1999 CSS 1 Timisoara 1.19.56

5 Pelin Anamaria  1999 CSS 1 Timisoara 1.22.05

6  Banyai Denisa 1999 CSM Arad 1.24.63

7  Marc Denisa  1999 LPS Alba Iulia  nep

8  Mindrescu Ana  1999 CSS Resita  nep

 

1998

 

1 Balas Bianca 1998 CSM Arad 1.07.81

2 Szanda Zita 1998 CSM Arad 1.17.24

 

1996-1997

 

1  Sandu Raluca  1996 LPS Alba Iulia  1.05.80

2 Balas Beatrice 1997 CSM Arad 1.09.10

3 Sucan Larisa  1996 CSS 1 Timisoara 1.14.55

4 Balaceanu Vasilica  1997 CSS 1 Timisoara 1.29.57

5  Chbani Nessrin  1997 CSS1Timisoara  nep

 1995 si mai mari

 

1  Plesa Iulia  1995 LPS Alba Iulia  1.19.46



Acest articol a fost publicat în Înot și etichetat cu , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Salvează legătura permanentă.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *


cinci + = 7

 


Ultimele articole din categoria Înot: