„Ioan Ovidiu Sabău mi-a dat pe mână cei mai deprimaţi cinci jucători, dintre care Cociş era considerat ca fiind cel mai neîncrezător în forţele proprii. Din grup mai făceau parte Goga, Curtean, Bourceanu, Sepsi. Le-am oferit indicii generale ce ţin de motivaţie, cum că pot mult mai mult decât oferă ca randament în evoluţiile lor în joc. Le-am dat asigurări că sunt capabili de mult mai mult şi le-am dat exemplu în privinţa consilierii fotbalistice pe care am oferit-o în trecut. Antrenorul Sabău mi-a dat un răgaz de zece minute să dialoghez cu cei cinci şi n-am putut să nu fac o remarcă specifică, adresată aceluia considerat a fi cel mai deprimat jucător, care era Răzvan Cociş, dar de fapt rezervă. I-am spus că este cel mai bun fotbalist din echipă, moment în care în sfârşit a schiţat un zâmbet şi, de faţă fiind cu ceilalţi patru, a îndrăznit să se uite la mine. Iar Cociş a jucat ca titular atât în acel joc cu Oţelul Galaţi cât şi cu Dinamo, şi a dat un gol în fiecare meci, câştigat de fiecare dată cu 2-1. În atât a constat însă implicarea mea în acel delicat moment al ultimelor runde din sezonul 2009-´10, înfiriparea colaborării rupându-se brusc. Ulterior, Poli n-a mai câştigat nici unul dintre ultimele 3 meciuri, şi Timişoara a încheiat pe cinci. Sunt convins că antrenorul Sabău nu credea nici pe departe că am avut de-a face cu câştigarea acelor două meciuri. Din păcate, am fost nevoit să constat că este la fel de gol ca oricare alt antrenor de rând”, a povestit profesorul Zarna episodul încercării sale pe când la cârma poliştilor se afla Sabău.
Play-Off 1-6 SuperLiga LPF 2023-24
16 mart. 2024Etapa I
- Rapid1Farul2
- CFR Cluj1Universitatea Craiova2
- FCSB2Sepsi SIC Sf. Gheorghe1
Clasament
1 | • | FCSB | 35 |
1 | ↑ | Universitatea Craiova | 28 |
3 | • | Rapid | 28 |
3 | • | CFR Cluj | 27 |
5 | • | Farul | 25 |
6 | • | Sepsi SIC Sf. Gheorghe | 22 |
30 mart. 2024Etapa II
- FarulvsFCSB
- Universitatea CraiovavsRapid
- Sepsi SIC Sf. GheorghevsCFR Cluj
Fotbal Liga 1 - Play-Out
16 mart. 2024Etapa I
- PetrolulFC U Craiova 1948
- UTAFC Voluntari
- Hermannstadt3Dinamo0
- Oţelul1Politehnica Iaşi0
- U Cluj3AFC Botoşani0
Clasament
1 | • | U Cluj | 24 |
1 | ↑ | Hermannstadt | 23 |
3 | ↓ | Oţelul | 20 |
4 | ↓ | UTA | 20 |
4 | ↓ | Petrolul | 18 |
6 | • | Politehnica Iaşi | 17 |
7 | • | FC U Craiova 1948 | 16 |
8 | ↓ | Dinamo | 15 |
9 | ↓ | FC Voluntari | 14 |
10 | • | AFC Botoşani | 11 |
30 mart. 2024Etapa II
- U ClujvsUTA
- FC VoluntarivsHermannstadt
- DinamovsPetrolul
- FC U Craiova 1948vsOţelul
- AFC BotoşanivsPolitehnica Iaşi
Fotbal Liga B2 - Play-off
Clasament
0 | • | CSC Şelimbăr | 42 |
0 | • | Unirea Slobozia | 40 |
0 | • | Corvinul 1921 Hunedoara | 37 |
0 | • | Gloria Buzău | 34 |
0 | • | CS Mioveni | 33 |
0 | • | Csikszereda | 32 |
Fotbal SuperLiga
9 mart. 2024Etapa XXX
- FC Botoșani0Farul0
- Voluntari0”U” Cluj0
- Petrolul1Sepsi2
- U Craiova 19481Universitatea Craiova2
- Rapid4FCSB0
- SC Dinamo 1948 SA1UTA0
- Oţelul Galaţi1Politehnica Iaşi1
- CFR Cluj1Hermannstadt0
Clasament
1 | • | FCSB | 64 |
2 | • | Rapid | 55 |
3 | • | CFR Cluj | 53 |
4 | • | Universitatea Craiova | 49 |
5 | • | Sepsi | 43 |
6 | • | Farul | 43 |
7 | • | ”U” Cluj | 42 |
8 | • | Hermannstadt | 40 |
9 | • | UTA | 40 |
10 | • | Petrolul | 35 |
11 | • | Oţelul Galaţi | 34 |
12 | • | Politehnica Iaşi | 33 |
13 | • | U Craiova 1948 | 31 |
14 | • | SC Dinamo 1948 SA | 29 |
15 | • | Voluntari | 28 |
16 | • | FC Botoșani | 21 |
Fotbal Liga 2 Play-Out Grupa A
Clasament
0 | • | Ceahlăul | 31 |
0 | • | CSM Reşiţa | 27 |
0 | • | Metaloglobus | 26 |
0 | • | FC Argeş | 24 |
0 | • | CSC Dumbrăviţa | 23 |
0 | • | Unirea Dej | 13 |
0 | • | CSM Alexandria | 9 |
Fotbal Liga 2 Play-Out Grupa B
Clasament
0 | • | CSA | 28 |
0 | • | Chindia | 28 |
0 | • | Concordia | 25 |
0 | • | CSM Slatina | 25 |
0 | • | sarcina | 23 |
0 | • | CS Tunari | 16 |
0 | • | Progresul Spartac | 1 |
Fotbal Liga 2
16 mart. 2024Etapa XIX
- CSC Dumbrăvița1AFK Csikszereda1
- Ceahlăul4Progresul Spartac0
- Unirea Slobozia3Corvinul 1921 Hunedoara1
- FC Argeş1CSM Reşiţa0
- Gloria Buzău5sarcina0
- CSM Slatina0CS Mioveni0
- CS al Armatei Steaua2CS Tunari1
- CSC 1599 Șelimbăr2Chindia1
- CSM Alexandria1Metaloglobus1
- Unirea Dej0Concordia Chiajna2
Clasament
1 | • | CSC 1599 Șelimbăr | 42 |
2 | • | Unirea Slobozia | 40 |
3 | • | Corvinul 1921 Hunedoara | 37 |
4 | • | Gloria Buzău | 34 |
5 | • | CS Mioveni | 33 |
6 | • | AFK Csikszereda | 32 |
7 | • | Ceahlăul | 31 |
8 | • | CS al Armatei Steaua | 28 |
9 | • | Chindia | 28 |
10 | • | CSM Reşiţa | 27 |
11 | • | Metaloglobus | 26 |
12 | • | Concordia Chiajna | 25 |
13 | • | CSM Slatina | 25 |
14 | • | FC Argeş | 24 |
15 | • | CSC Dumbrăvița | 23 |
16 | • | sarcina | 23 |
17 | • | CS Tunari | 16 |
18 | • | Unirea Dej | 13 |
19 | • | CSM Alexandria | 9 |
20 | • | Progresul Spartac | 1 |
Fotbal Liga 3 - C7
15 mart. 2024Etapa XVII
- ACSO Filiaşi3Gilortul Târgu Cărbuneşti0
- CSC Ghiroda&Giarmata Vii2CSM Jiul Petroşani0
- Universitatea 2 Craiova2CSO Turceni3
- CSM Deva2Voinţa Lupac2
- Viitorul Şimian6FC U Craiova 1948 II1
Clasament
1 | • | CSC Ghiroda&Giarmata Vii | 37 |
2 | • | ACSO Filiaşi | 35 |
3 | • | CSM Deva | 34 |
4 | • | Viitorul Şimian | 31 |
5 | • | Universitatea 2 Craiova | 25 |
6 | • | Gilortul Târgu Cărbuneşti | 22 |
7 | ↑ | Voinţa Lupac | 21 |
8 | ↓ | CSM Jiul Petroşani | 20 |
9 | • | FC U Craiova 1948 II | 11 |
10 | • | CSO Turceni | 5 |
22 mart. 2024Etapa XVIII
- FC U Craiova 1948 IIvsACSO Filiaşi
- CSM Jiul PetroşanivsUniversitatea 2 Craiova
- Gilortul Târgu CărbuneştivsCSM Deva
- Voinţa LupacvsCSC Ghiroda&Giarmata Vii
- CSO TurcenivsViitorul Şimian
Fotbal Liga 3 - Seria 8
15 mart. 2024Etapa XVII
- Progresul Pecica0Politehnica Timişoara1
- CSC Peciu Nou4Șoimii Lipova2
- ACB Ineu0Avântul Periam2
- Gloria Lunca Teuz Cermei0FC Bihor Oradea2
- CS Phoenix Buziaş6CS Socodor3
Clasament
1 | • | FC Bihor Oradea | 43 |
2 | ↑ | Politehnica Timişoara | 36 |
3 | ↓ | CSC Peciu Nou | 36 |
4 | • | Progresul Pecica | 31 |
5 | • | CS Phoenix Buziaş | 29 |
6 | • | Șoimii Lipova | 23 |
7 | • | Avântul Periam | 16 |
8 | • | Gloria Lunca Teuz Cermei | 12 |
9 | • | CS Socodor | 8 |
10 | • | ACB Ineu | 6 |
22 mart. 2024Etapa XVIII
- CS SocodorvsACB Ineu
- Avântul PeriamvsGloria Lunca Teuz Cermei
- Șoimii LipovavsCS Phoenix Buziaş
- FC Bihor OradeavsProgresul Pecica
- Politehnica TimişoaravsCSC Peciu Nou
Fotbal feminin - Liga 1
16 mart. 2024Etapa XVI
- Farul3Csikszereda Miercurea Ciuc2
- Politehnica Timișoara0Universitatea Cluj1
- Politehnica Timișoara3Csikszereda Miercurea Ciuc0
- Universitatea Cluj1Farul2
Clasament
1 | • | Politehnica Timișoara | 38 |
2 | • | Farul | 32 |
3 | • | Universitatea Cluj | 29 |
4 | • | Gloria 2018 Bistriţa-Năsăud | 24 |
5 | • | Csikszereda Miercurea Ciuc | 21 |
6 | • | Banat Girls | 15 |
7 | • | CSM Alexandria | 10 |
8 | • | Ladies Târgu Mureș | 0 |
Fotbal Divizia D Timiş
16 mart. 2024Etapa XXII
- Gloria Moșnița Nouă4CS Comloșu Mare3
- Progresul Ciacova1Unirea Jimbolia0
- Pobeda Star Bîşnov5Avântul Topolovățu Mare3
- Voința Mașloc1CS Sînandrei-Carani8
- Cocoșul Orțișoara-Seceani2Millenium Giarmata4
- CSC Belinţ1Universitatea de Vest din Timișoara1
- CSC Liebling0Timișul Șag2
- Progresul Gătaia1CSO Deta2
- Flacăra Parța4Unirea Sânnicolau Mare0
- CSM Lugoj5AS Gelu0
Clasament
1 | • | CSM Lugoj | 62 |
2 | • | Timișul Șag | 61 |
3 | • | CS Sînandrei-Carani | 50 |
4 | • | Progresul Ciacova | 45 |
5 | • | Unirea Sânnicolau Mare | 36 |
6 | ↑ | Millenium Giarmata | 34 |
7 | ↓ | CSO Deta | 34 |
8 | ↓ | Progresul Gătaia | 33 |
9 | ↓ | CSC Liebling | 31 |
10 | ↑ | CSC Belinţ | 30 |
11 | ↓ | CS Comloșu Mare | 29 |
12 | ↓ | Gloria Moșnița Nouă | 29 |
13 | • | Flacăra Parța | 28 |
14 | • | Cocoșul Orțișoara-Seceani | 27 |
15 | • | Voința Mașloc | 21 |
16 | ↑ | Universitatea de Vest din Timișoara | 21 |
17 | ↓ | AS Gelu | 21 |
18 | • | Unirea Jimbolia | 13 |
19 | • | Pobeda Star Bîşnov | 11 |
20 | • | Avântul Topolovățu Mare | 9 |
23 mart. 2024Etapa XXIII
- Voința MașlocvsPobeda Star Bîşnov
- Millenium GiarmatavsCSC Belinţ
- Universitatea de Vest din TimișoaravsCSC Liebling
- CSO DetavsFlacăra Parța
- Unirea JimboliavsAvântul Topolovățu Mare
- CS Sînandrei-CaranivsGloria Moșnița Nouă
- Timișul ȘagvsProgresul Gătaia
- Unirea Sânnicolau MarevsCSM Lugoj
- AS GeluvsProgresul Ciacova
- Avântul Topolovățu MarevsAS Gelu
Fotbal Liga V Timiş Seria I
17 mart. 2024Etapa XVII
- Olimpia Lenauheim2Steaua Roşie Variaş0
- CS Plavii Delia Sânpetru Mare0AS Tricoul 1 Iunie Timişoara1
- AS FC Mureşul Cenad4Unirea Tomnatic2
- CS Unirea Sannicolau Mare II5AS Sînandrei Timiş3
- Dedy Mid Viitorul Iecea Mare0Vulturii Igriş4
- Voința Valcani1AS FC Dacia Cărpiniş0
- Voința Biled4Steaua Bulgăruș1
- Chinejana Chinezul Satchinez1AS Avântul Bobda4
Clasament
1 | • | Vulturii Igriş | 41 |
2 | ↑ | Voința Biled | 41 |
3 | ↓ | Unirea Tomnatic | 40 |
4 | • | AS Tricoul 1 Iunie Timişoara | 36 |
5 | • | AS Sînandrei Timiş | 31 |
6 | • | CS Unirea Sannicolau Mare II | 30 |
7 | • | CS Plavii Delia Sânpetru Mare | 27 |
8 | • | AS FC Dacia Cărpiniş | 25 |
9 | • | AS FC Mureşul Cenad | 25 |
10 | • | AS Avântul Bobda | 22 |
11 | • | Voința Valcani | 19 |
12 | • | Steaua Bulgăruș | 17 |
13 | • | Olimpia Lenauheim | 14 |
14 | • | Chinejana Chinezul Satchinez | 9 |
15 | • | Dedy Mid Viitorul Iecea Mare | 6 |
16 | • | Steaua Roşie Variaş | 6 |
24 mart. 2024Etapa XVIII
- Vulturii IgrişvsVoința Biled
- Steaua Roşie VariaşvsDedy Mid Viitorul Iecea Mare
- AS Avântul BobdavsOlimpia Lenauheim
- AS Tricoul 1 Iunie TimişoaravsCS Unirea Sannicolau Mare II
- AS FC Mureşul CenadvsCS Plavii Delia Sânpetru Mare
- AS FC Dacia CărpinişvsChinejana Chinezul Satchinez
- Steaua BulgărușvsUnirea Tomnatic
- AS Sînandrei TimişvsVoința Valcani
Fotbal Liga V Timiş Seria II
10 mart. 2024Etapa XVI
- Unirea Uivar3CS Utvin3
- CSC Ghiroda și Giarmata Vii II5AS Petroman1
- AS Juventus Pişchia0Avântul Jamu Mare3
- CS Viitorul Bencec1ACS Galaxy2
- CS Unirea Cerneteaz3Inter Foeni6
- Viitorul Ionel2CSC Pindul Dudeștii Noi1
- Progresul Iecea Mare0ASO Deta II3
- ACS Kids Sânmihaiu Român0ACS Unirea Banloc2
Clasament
1 | • | CSC Ghiroda și Giarmata Vii II | 47 |
2 | • | CSC Pindul Dudeștii Noi | 38 |
3 | • | ASO Deta II | 35 |
4 | • | AS Juventus Pişchia | 31 |
5 | • | ACS Galaxy | 30 |
6 | • | ACS Unirea Banloc | 28 |
7 | • | Inter Foeni | 26 |
8 | ↑ | AS Petroman | 25 |
9 | ↓ | Unirea Uivar | 23 |
10 | ↓ | CS Unirea Cerneteaz | 22 |
11 | • | Viitorul Ionel | 20 |
12 | ↑ | Avântul Jamu Mare | 19 |
13 | ↓ | ACS Kids Sânmihaiu Român | 18 |
14 | • | CS Viitorul Bencec | 13 |
15 | • | CS Utvin | 8 |
16 | • | Progresul Iecea Mare | 6 |
24 mart. 2024Etapa XVIII
- CS Viitorul BencecvsACS Unirea Banloc
- CS Unirea CerneteazvsASO Deta II
- Unirea UivarvsCSC Pindul Dudeștii Noi
- ACS Kids Sânmihaiu RomânvsInter Foeni
- AS PetromanvsACS Galaxy
- AS Juventus PişchiavsProgresul Iecea Mare
- Viitorul IonelvsAvântul Jamu Mare
- CSC Ghiroda și Giarmata Vii IIvsCS Utvin
Fotbal Liga V Timiş Seria III
17 mart. 2024Etapa XVII
- Autoliv4Progresul Vucova1
- CSO Făget6ASCS Tormac0
- Olimpia Darova4Nițchidorf3
- Meget Remetea Mare0Margina4
- AS Berini1Voința Iosifalău1
- AS Bacova1Phoenix Buziaș II1
- AS Recaş4AS Boldur1
- Sacoșu Turcesc3AS FC Bazoş3
Clasament
1 | • | AS Recaş | 40 |
2 | • | CSO Făget | 40 |
3 | • | AS Boldur | 33 |
4 | • | AS Bacova | 32 |
5 | • | AS FC Bazoş | 32 |
6 | ↑ | Olimpia Darova | 29 |
7 | ↓ | Nițchidorf | 29 |
8 | ↓ | ASCS Tormac | 27 |
9 | ↓ | AS Berini | 27 |
10 | • | Margina | 22 |
11 | • | Voința Iosifalău | 22 |
12 | • | Autoliv | 19 |
13 | • | Sacoșu Turcesc | 16 |
14 | • | Phoenix Buziaș II | 12 |
15 | • | Meget Remetea Mare | 6 |
16 | • | Progresul Vucova | 3 |
24 mart. 2024Etapa XVIII
- MarginavsAutoliv
- Olimpia DarovavsAS Bacova
- ASCS TormacvsAS Berini
- Phoenix Buziaș IIvsCSO Făget
- AS FC BazoşvsNițchidorf
- Progresul VucovavsAS Recaş
- Voința IosifalăuvsMeget Remetea Mare
- AS BoldurvsSacoșu Turcesc
Fotbal Promoţie Timiş - Seria I
11 nov. 2023Etapa IX
- CSC Liebling 21CSC Moşniţa4
- Tolvădia4Pădureni Lighed1
- AS Corneşti1Partizan Diniaş2
- Radnicki Soca5Viitorul Cruceni0
- Recolta Stamora GermanăBârzava Partoş
Clasament
1 | • | Partizan Diniaş | 24 |
2 | • | Radnicki Soca | 17 |
3 | • | Bârzava Partoş | 15 |
4 | • | CSC Moşniţa | 15 |
5 | • | Viitorul Cruceni | 12 |
6 | • | Tolvădia | 7 |
7 | • | AS Corneşti | 5 |
8 | • | Pădureni Lighed | 4 |
9 | • | CSC Liebling 2 | 2 |
10 | • | Recolta Stamora Germană | 0 |
6 apr. 2024Etapa X
- AS CorneştivsPădureni Lighed
- Radnicki SocavsPartizan Diniaş
- Bârzava PartoşvsCSC Moşniţa
- CSC Liebling 2vsViitorul Cruceni
- Recolta Stamora GermanăvsTolvădia
Fotbal Promoţie Timiş - Seria II
11 nov. 2023Etapa IX
- Remetea Ianova 20085Real Fibiş1
- Gottlob0Fortuna Becicherecu Mic2
- Pobeda II Star Bîșnov6Unirea Grabaţ4
- ACS ASU Politehnica2Avântul 2 Periam2
- Şoimii Pesac6Checeana Checea0
Clasament
1 | • | Fortuna Becicherecu Mic | 25 |
2 | ↑ | Şoimii Pesac | 19 |
3 | ↓ | Avântul 2 Periam | 17 |
4 | ↓ | Real Fibiş | 16 |
5 | ↑ | Remetea Ianova 2008 | 13 |
6 | ↓ | Unirea Grabaţ | 12 |
7 | ↑ | Pobeda II Star Bîșnov | 12 |
8 | ↓ | Gottlob | 10 |
9 | • | Checeana Checea | 6 |
10 | • | ACS ASU Politehnica | 1 |
6 apr. 2024Etapa X
- Remetea Ianova 2008vsPobeda II Star Bîșnov
- Şoimii PesacvsAvântul 2 Periam
- ACS ASU PolitehnicavsFortuna Becicherecu Mic
- GottlobvsUnirea Grabaţ
- Real FibişvsCheceana Checea
Fotbal Promoție Timiș - Seria III Municipal 1 Timişoara
8 nov. 2023Etapa IX
- Srbianca Giuchici10Timisul 3 Sag4
- CSC Ghiroda şi Giarmata Vii 34Gruppo Select0
- Gloria 2 Moşniţa Nouă4Kids Sanmihaiu Roman2
- Timișul Urseni3Auto Timișoara5
- Săcălaz12Atletico Timișoara1
Clasament
1 | • | Săcălaz | 27 |
2 | • | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii 3 | 22 |
3 | ↑ | Srbianca Giuchici | 19 |
4 | ↓ | Gloria 2 Moşniţa Nouă | 17 |
5 | ↑ | Timisul 3 Sag | 13 |
6 | ↓ | Auto Timișoara | 11 |
7 | • | Gruppo Select | 7 |
8 | • | Atletico Timișoara | 6 |
9 | • | Kids Sanmihaiu Roman | 4 |
10 | • | Timișul Urseni | 2 |
6 apr. 2024Etapa X
- Gloria 2 Moşniţa NouăvsSăcălaz
- CSC Ghiroda şi Giarmata Vii 3vsAtletico Timișoara
- Kids Sanmihaiu RomanvsTimisul 3 Sag
- Timișul UrsenivsGruppo Select
- Srbianca GiuchicivsAuto Timișoara
Liga 6 Promoţie Seria IV - Municipal 2 Timişoara
9 nov. 2023Etapa IX
- LPS Banatul0CS Giroc-Chișoda4
- CSF CFR 1933 Timişoara4Porto Bega2
- SC FC Ripensia SA4Tim Star1
- Unirea II Cerneteaz11Pindul Dudeştii Noi5
- Electrica 19294Millenium 2 Giarmata5
Clasament
1 | • | Millenium 2 Giarmata | 24 |
2 | • | SC FC Ripensia SA | 24 |
3 | • | Electrica 1929 | 21 |
4 | • | Unirea II Cerneteaz | 18 |
5 | • | CS Giroc-Chișoda | 15 |
6 | • | Pindul Dudeştii Noi | 12 |
7 | • | CSF CFR 1933 Timişoara | 9 |
8 | • | Tim Star | 4 |
9 | • | LPS Banatul | 4 |
10 | • | Porto Bega | 2 |
6 apr. 2024Etapa X
- LPS BanatulvsUnirea II Cerneteaz
- SC FC Ripensia SAvsPindul Dudeştii Noi
- CS Giroc-ChișodavsPorto Bega
- Electrica 1929vsTim Star
- CSF CFR 1933 TimişoaravsMillenium 2 Giarmata
Fotbal Promoție Timiș - Seria V
19 nov. 2023Etapa XIII
- Progresul Racovița2Ohaba Forgaci3
- Foresta Mănăştiur0Avântul Capăt2
- AS Steaua Roşie Stanciova2Crvena Zvezda Stanciova1
- Sinteşti Timiş1CSO Făget 24
- Timișul Hitiaș1Boldur 23
- Sporting Dumbrava3Olimpia Bucovăţ4
- Ohaba Forgaci3Sporting Dumbrava0
Clasament
1 | • | Ohaba Forgaci | 33 |
2 | • | AS Steaua Roşie Stanciova | 31 |
3 | • | Olimpia Bucovăţ | 27 |
4 | • | VHF Pădureni | 24 |
5 | • | Crvena Zvezda Stanciova | 22 |
6 | • | Progresul Racovița | 19 |
7 | • | Sinteşti Timiş | 16 |
8 | ↑ | CSO Făget 2 | 12 |
9 | ↑ | Avântul Capăt | 11 |
10 | ↓ | Sporting Dumbrava | 10 |
11 | ↓ | Timișul Hitiaș | 10 |
12 | • | Boldur 2 | 10 |
13 | • | Foresta Mănăştiur | 2 |
14 | • | Progresul Vucova | 0 |
23 mart. 2024Etapa XIV
- CSO Făget 2vsAvântul Capăt
- Foresta MănăştiurvsVHF Pădureni
- Timișul HitiașvsOhaba Forgaci
- Progresul RacovițavsOlimpia Bucovăţ
- Sporting DumbravavsCrvena Zvezda Stanciova
- AS Steaua Roşie StanciovavsSinteşti Timiş