Divizia D Timiş: după-amiaza, remiză la Ciacova şi scor rotunjit în deplasare de Sânandrei din cercul centrului terenului

Prima etapă din returul Diviziei D Timiş a fost completată cu întâlnirile orei 15, una remizată, alta câştigată la scor de oaspeţi. Celelalte rezultate şi marcatorii meciurilor de la matineu, într-o consemnare anterioară. 

Clasamentul actualizat şi programul viitor în liga a patra judeţeană, pe coloana rezultatelor secţiunii Fotbal. Şi suntem datori şi cu un marcator al disputelor de la ora 11.

Pentru nou-promovata AS Recaş înscriind Flavius Lazea în deplasarea „pe scut” la Deta, în minutul 75, AICI fiind accesibile celelalte rezultate.

Cocoşul Orţişoara – CS Sânandrei-Carani s-a încheiat 0-4 (0-3) într-un joc de la ora 15.

Zoran Radu a înscris două goluri iar Alex Birău unul, la fel Andrei Precup, însă cu totul special, din semicercul de la centrul terenului.

Progresul Ciacova – Unirea Sânnicolau Mare s-a jucat tot de la ora 15 şi a fost remizat 1-1 (1-1), Cătălin Ştefănescu deschizând scorul în minutul 27 iar Daniel Adrian Cioată egalând în preajma pauzei (min. 44). 

Distribuie
Acest articol a fost publicat în Divizia D Timiş, Fotbal și etichetat cu , , , . Salvează legătura permanentă.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *


trei × = 27

 


Ultimele articole din categoria Divizia D Timiş: