Divizia D Timiş, etapa a 34-a: Arsenal Flacăra Făget – Timişul Şag 1-1 (1-1)

Arsenal Flacăra Făget a pus punct actualei stagiuni cu o a patra partidă fără victorie, remizînd în această seară cu Timişul Şag, în etapa a 34-a a Diviziei D Timiş, 1-1 (1-1). Oaspeţii au încheiat în schimb în trombă stagiunea, fără înfrîngere în ultimele 5 dispute, după ce precedentele patru etape le aduceau tot atîtea victorii, cu 30 de goluri marcate.

Iar Timişul a condus şi la Făget, prin reuşita prolificului Foldi, în minutul 26, după care Ţofei a egalat în minutul 35, din penalty.

Făget: Laurenţiu – Braşovan, Căliman, Papuc, Benescu (61, Stănilă), Jivan, Nechita, Ţofei, Magheţ (89, Lupulescu), Neagu, Oprea.

Şag: Dubou – Indic (44, Mărgeneanţu), Tăut, Situwe, Robotă, Vicea, Munteanu, Costea, Căprioru, Iapă, Foldi.

Acest articol a fost publicat în Divizia D Timiş, Fotbal, Timişene și etichetat cu , , , , , , . Salvează legătura permanentă.