Alt calup fotografic, realizat de Leczki Jozsi la meciul Ripensia Timișoara – ASU Politehnica, jucat miercuri de la ora 14 în etapa a XVII-a din Liga 2 pe terenul ”Electrica” și încheiat 1-1 (1-1) prin golurile marcate de Axente în minutul 28 pentru oaspeții în alb-violet respectiv căpitanul gazdelor, Apro, în minutul 43, din lovitură de la 11 metri. Galben-roșii mai au de jucat în 2019 la Reșița, acasă cu trupa gazdă până recent la Drobeta Turnu Severin dar și cu Campionii FC Argeș respectiv în deplasare la Buzău, iar ASU Politehnica pe ”Știința” cu cei din Snagov, la Cluj, la Mioveni și în Timișoara cu CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu.

Acest articol a fost publicat în Fotbal, Liga 2 și etichetat cu , , . Salvează legătura permanentă.