Fotografii de la meciul ACS Poli – CS U Craiova, jucat miercuri 11 mai 2016 de la ora 20,30 pe stadionul ”Dan Păltinișanu” din Timișoara, în cadrul etapei a X-a în faza play-out din Liga 1 de fotbal, și încheiat la egalitate, 2-2 (0-1), după ce Nuno Rocha a deschis scorul pentru oaspeți în minutul 43 iar Goga și Dan Popescu au răsturnat la 2-1 în favoarea ”violeților”, în minutele 48 și 52, primul din penalty, dar Băluță a egalat în minutul 53.

Timișorenii mai au de jucat luni 16 mai de la ora 18 la Ploiești, cu Petrolul, duminică 22 mai acasă cu FC Botoșani, miercuri 25 mai la FC Voluntari iar în runda finală pe teren propriu cu CSMS Iași.

Acest articol a fost publicat în Fotbal, Liga 1 și etichetat cu , , , , , , , , . Salvează legătura permanentă.