Fotografii realizate la meciul ACS Dumbrăvița – CSM Școlar Reșița, ultimul acasă pentru alb-verzi în tur, jucat vineri de la ora 14 pe arena ”Ștefan Dobay” din localitate în etapa a XIV-a din Seria a IV-a în Liga 3 și câștigat de oaspeții în roșu inferior clasați cu 1-2 (1-2) prin golurile lui Staicu și Ene din minutele 6 și 19, după care Nanu a redus din handicap în minutul 23, Stancu a șutat în bară în minutul 69 iar tot el a ratat o lovitură de la 11 metri în ultimul minut de prelungiri, intuit fiind de căpitanul din poarta cărășenilor, Cristian Zimmermann.

Comentariul LIVE TEXT, precum și declarațiile lui Bălu, Doană și Zimmermann, în consemnările anterioare, pe când rezultatele primei zile din penultima rundă a sezonului de toamnă în C4, clasamentul actualizat și programul etapelor 14-15, pe coloana datelor tehnice.

Acest articol a fost publicat în Fotbal, Liga 3 și etichetat cu , , , , , , , . Salvează legătura permanentă.