Fotografii de la meciul CS Millenium – ACSO Filiași, jucat vineri 8 aprilie 2016 de la ora 17 pe arena ”Nicu Moraru” din Giarmata și câștigat cu 3-1 (3-1) de ultima clasată prin golurile lui Blănaru, în minutul 16, și Trifu în minutele 40 și 43, după ce Duriță deschidea scorul în minutul 8 pentru penultima clasată, timișenii obținând astfel primele puncte acasă în acest campionat, cu ocazia partidei din etapa a XXI-a a Seriei a IV-a în Liga 3, și apropiindu-se la un punct în ierarhie de învinșii lor.

Millenium, victorioasă în albastru, va sta runda viitoare, după care va primi vizita Pandurilor II.

Acest articol a fost publicat în Fotbal, Liga 3 și etichetat cu , , , , , , , , . Salvează legătura permanentă.