Fotografii de la meciul de fotbal Ripensia – AFK Csikszereda, jucat luni de la ora 15:30 pe terenul noroit al arenei ”Dan Păltinișanu” în etapa a 16-a și ultima din 2021 în Liga 2, și câștigat de vizitatorii din Harghita cu 1-2 (1-1) după ce au preluat conducerea în fiecare repriză, aproximativ în aceeași perioadă a mitanului, în minutul 16 prin fostul fundaș al gazdelor, Claudiu Apro – din penalty, în minutul 64 printr-un înlocuitor iberic al lui Schieb, la pauză, din lansarea unui alt ex-polist, Ivanovici. Cronica, într-o consemnare anterioară, declarațiile – în alte articole; rezultatele rundei și clasamentul actualizat al eșalonului secund, pe coloana datelor tehnice în secțiunea Fotbal.

Acest articol a fost publicat în Fotbal, Liga 2 și etichetat cu , , , , , , . Salvează legătura permanentă.