Fotografii de la meciul televizat Ripensia – Dunărea Călărași, jucat sâmbătă 28 octombrie 2017 de la ora 12 în Ciarda Roșie din Timișoara în etapa a XIV-a din Liga 2 și remizat 1-1 (1-0), roșu-galbenii ieșind dintr-un tunel de 5 eșecuri și pricinuindu-le portocaliilor prin reușita lui Mediop din minutul 15 primirea primului gol afară după 465 de minute iar Koukou egalând în minutul 84 pentru secund clasații din sud-est, cărora li s-a curmat seria de 10 victorii.

Transmisiunea LIVE TEXT și declarațiile partidei în care Horcea a fost eliminat de la gazde în minutul 39, plus cronica etapei în Liga 2, în consemnări anterioare; clasamentul actualizat, rezultatele zilei și programul etapei a XV-a, în care Ripensia va juca la Olimpia, pe coloana datelor tehnice (*clic pe imagine pentru mărire).

Acest articol a fost publicat în Fotbal, Liga 2 și etichetat cu , , , , , , , , . Salvează legătura permanentă.