Cronometraj electronic, în premieră la întrecerea internaţională „Memorialul Petre Lovas”, ajunsă la cea de-a 11-a ediţie, în Arena Aqua Sport din Timişoara. Ierarhiile celor 64 de probe şi clasamentele pe puncte ale grupelor de vârstă conform criteriilor FINA

 

Tradiţia continuă iar cea de-a XI-a ediţie a Memorialului Petre Lovas a reunit la start în bazinul Arena Aqua Sport din Timişoara aproape 400 de înotători de la peste câte 10 cluburi din ţară respectiv străinătate, care s-au întrecut pe mai multe categorii de vârstă, de la grupa 2006 şi mai mici până la 1999 şi mai mari, din an în an. În continuare, premianţii tuturor probelor, cu numeroşi timişoreni între cei mai buni, precum şi rezultatele complete şi ierarhiile…

Carina Notingher (născută 2002), cea mai bună ca punctaj general la categoria sa de vârstă în cadrul ediţiei a 11-a a Memorialului Petre Lovas, la Arena Aqua Sport din Timişoara

 

Concursul internaţional aliniind campioni naţionali din Ungaria, Serbia şi România, organizat conform obicieiului de Clubul de Înot „Delfinul” Timişoara, în coordonarea antrenorului veteran Gheorghe Szuhanek, a beneficiat în premieră de cronometrarea electronică a timpilor înregistraţi, un pas înainte pentru întrecerea juvenilă. Numeroase au fost şi cluburile timişorene care au avut „brotăcei” la start, şi anume atât cele din sistemul de stat, CSM şi CSŞ1, cât şi grupări private precum Delfin, Arena, Aqua Sport, Olivia Swim sau SCD.

S-a concurat pe 8 categorii de vârstă, pentru fete şi băieţi, la cele 4 probe, şi anume liber, spate, bras şi fluture / delfin. Au fost aşadar nu mai puţin de 64 de probe, ale căror ierarhii integrale le puteţi parcurge mai jos.

Iar pe baza timpilor şi locurilor ocupate la fiecare probă în parte, s-a stabilit totodată şi ierarhia celor mai buni înotători, la masculin respectiv feminin, pe grupe de vârstă, respectându-se criteriile de punctaj ale Federaţiei Internaţionale de Nataţie pentru Amatori.

Conform acestora, primele la general au ieşit Larisa Şucan, de la CSŞ Timişoara, la categoria 1999 şi mai mari, respectiv Carina Notingher, de la Aqua Sport Timişoara, la 2002, celelalte victorii cumulate fiind înregistrate de înotătoare de la Oroshaza UE – 3 triumfuri, Bjelica Vrbas (Serbia) respectiv LPS Arad şi CSŞ Reşiţa.

La băieţi, dintre localnici s-au impus Gabriel Icobescu, de la CSŞ Timişoara, la 2002, şi Etienne Dragotă, de la Aqua Sport, la 2003, în rest câştigând la general înotători de la Crişul şi CSM Oradea, CSM şi LPS Arad, Swim Star Becej şi Feniks Sombor.

*

Dar iată-i pe primii clasaţi, începând cu proba de 50 metri liber

Băieţi:

Categoria A: 1999 si mai mari 1. Farcutiu Alexandru 1996 LPS Arad 0:24:95 588p

2. Sonoc Gabriel 1997 LPS Arad 0:25:26 567p

3. Simon Andrei 1997 LPS Arad 0:26:45 494p

4. Muresan Bogdan 1996 LPS Arad 0:27:02 463p

5. Tabora Vlad 1997 CSS Timisoara 0:27:29 449p

6. Gavris Ionut 1997 Crisul Oradea 0:27:61 434p

7. Smanioto Loren 1998 CSS Resita 0:27:89 421p

8. Delamarian Iasonas 1998 LPS Arad 0:28:13 410p

9. Crasnic Andrei 1998 CSS Timisoara 0:28:39 399p

10. Ciobanu Robert 1999 LPS Arad 0:28:78 383p

11. Mara Mihai 1999 LPS Arad 0:28:94 377p

12. Bumbea Andrei 1999 CSS Resita 0:29:05 372p

12. Sarac Ionut 1998 LPS Arad 0:29:05 372p

14. Komaromi Stefan 1999 Aquasport Tim. 0:29:24 365p

15. Robescu Radu 1998 Aquasport Tim. 0:30:00 338p

16. Svorenj Viktor 1999 Delfin Ada 0:33:51 242p

17. Volford David 1998 Delfin Ada 0:33:76 237p

18. Matic Milorad 1999 PK Senta 0:33:98 233p

19. Dobre Bogdan 1999 CSS Timisoara 0:40:76 135p

Chincea Emanuel 1998 LPS Arad neprez 0p

Ivan Jovanovic 1998 Sremska Mitrovica neprez 0p

Sandu Dorin 1997 LPS Arad neprez 0p

Tincau Marius 1999 CSS Resita neprez 0p

 

 

Categoria B: 2000 1. Odeli Gontar 2000 LPS Arad 0:27:24 452p

2. Bugariu Andrei 2000 CSS Resita 0:27:85 423p

3. Marko Zahorjanski 2000 Bjelica Vrbas 0:28:99 375p

4. Vaipan Radu 2000 CSS Timisoara 0:29:25 365p

5. Popa Aaron 2000 LPS Arad 0:29:32 362p

6. Vuckovic Luka 2000 Bjelica Vrbas 0:29:54 354p

7. Kosa Alexandru 2000 Delfin Timisoara 0:29:66 350p

8. Calin Rares 2000 Aquasport Tim. 0:29:96 339p

9. Ardelean Alex 2000 LPS Arad 0:30:25 330p

10. Tufan Daniel 2000 CSM Oradea 0:30:72 315p

11. Epure Alex 2000 CSS Timisoara 0:30:79 313p

12. Sarac Catalin 2000 LPS Arad 0:31:46 293p

13. Loichita Mihai 2000 CSS Timisoara 0:31:58 290p

14. Dedic Lazar 2000 Polet Sombor 0:32:26 272p

15. Bija Alex 2000 LPS Arad 0:32:50 266p

16. Buzatu Denis 2000 CSS Resita 0:32:51 266p

17. Matija Ratko 2000 Kikinda Kikinda 0:33:88 235p

18. Dušan Mrda 2000 Kikinda Kikinda 0:33:93 234p

19. Najdanovic Nikola 2000 PK Jagodina 0:33:94 233p

20. Milutin Pavicic 2000 Bjelica Vrbas 0:34:17 229p

21. Ionita Andrei 2000 LPS Arad 0:36:22 192p

22. Uroš Culibrk 2000 Sremska Mitrovica 0:46:66 89p

Capatina Alexandru 2000 CSM Oradea neprez 0p

Maric Stefan 2000 Polet Sombor neprez 0p

 

 

Categoria C: 2001 1. Vukanic Vukašin 2001 Swim Star Becej 0:31:42 294p

2. Mihai Andrei 2001 CSS Resita 0:31:80 284p

3. Caravan Bogdan 2001 CSS Resita 0:32:51 266p

4. Bondre Dacian 2001 CSS Resita 0:32:52 265p

5. Bar Andrei 2001 CSM Oradea 0:32:66 262p

6. Ognjen Mizdrak 2001 Bjelica Vrbas 0:32:73 260p

7. Klemens Cristian 2001 Delfin Timisoara 0:33:14 251p

8. Irinca Bogdan 2001 CSS Resita 0:34:07 231p

9. Remzing Vlad 2001 Aquasport Tim. 0:34:67 219p

10. Plainiceanu Sebastian 2001 CSS Resita 0:34:72 218p

11. Borduz Flavius 2001 CSS Resita 0:35:21 209p 12. Avramovici Robi 2001 CSS Resita 0:36:36 190p

13. Gagaluta Denis 2001 CSS Resita 0:36:86 182p

14. Miazga Andre 2001 CSM Arad 0:37:91 167p

15. Zach Cristian 2001 CSM Arad 0:37:92 167p

16. Kosanovic Milos 2001 Polet Sombor 0:38:47 160p

17. Deak Eduard 2001 LPS Arad 0:42:13 122p

Laszlo Zoltan 2001 CSM Arad neprez 0p

Miscoi Vlad 2001 LPS Banatul Tm neprez 0p

Simendic Daniel 2001 Delfin Ada neprez 0p

Toholj Relja 2001 Polet Sombor neprez 0p

 

 

Categoria D: 2002 1. Icobescu Gabriel 2002 CSS Timisoara 0:31:92 281p

2. Tanasie Rares 2002 CSS Timisoara 0:32:66 262p

3. Miljan Bulajic 2002 Bjelica Vrbas 0:32:69 261p

4. Fara Casian 2002 CSS Resita 0:32:89 256p

5. Stevan Sapun 2002 Sremska Mitrovica 0:33:28 248p

6. Lazar Andrei 2002 LPS Arad 0:33:64 240p

7. Krámli Kristóf 2002 Oroshaza UE 0:34:82 216p

8. Bogdan Stana 2002 LPS Arad 0:35:10 211p

9. Wolf Denis 2002 CSS Resita 0:35:25 208p

10. Aleksa Francuski 2002 Kikinda Kikinda 0:35:82 198p

11. Popescu Mihnea 2002 Delfin Timisoara 0:38:02 166p

12. Puscas Christian 2002 CSM Arad 0:38:27 163p

13. Ghiurau Lucas 2002 Crisul Oradea 0:38:47 160p

14. Ivetic Uros 2002 Polet Sombor 0:38:51 160p

15. Tatu Darius 2002 CSS Timisoara 0:39:52 148p

16. Jipa Andrei 2002 LPS Arad 0:39:69 146p

17. Demian Bastian 2002 Crisul Oradea 0:39:84 144p

18. Tot Adam 2002 Delfin Ada 0:40:90 133p

19. Susca Bogdan 2002 LPS Arad 0:41:19 130p

20. Siclovan Robert 2002 CSS Timisoara 0:41:74 125p

21. Picu Mihnea 2002 CSS Resita 0:42:75 117p

22. Ilie Alexandru 2002 CSS Timisoara 0:44:64 102p

23. Istenes Gabor 2002 Delfin Ada 0:45:03 100p

24. Torma Balaz 2002 Delfin Ada 0:46:97 88p

Deznan Luca 2002 LPS Arad neprez 0p

Jurchescu Mihai 2002 Aquasport Tim. neprez 0p

Jurchescu Sebastian 2002 CSS Resita neprez 0p

Luka Babic 2002 Kikinda Kikinda neprez 0p

Milos Sebastian 2002 CSS Resita neprez 0p

Smarandache Catalin 2002 CSS Resita neprez 0p

 

 

Categoria E: 2003 1. Dragota Etienne 2003 Aquasport Tim. 0:30:80 312p

2. Popescu Denis 2003 CSS Resita 0:34:20 228p

3. Kugelman Patrik 2003 CSM Arad 0:34:48 223p

4. Vuia Robert 2003 CSS Resita 0:34:53 222p

5. Miro Raskovic 2003 Bjelica Vrbas 0:34:85 216p

6. Bukalov Nemanja 2003 Feniks Sombor 0:34:94 214p

7. Schmelas Erwin 2003 CSS Resita 0:35:04 212p

8. Kovacev Uroš 2003 Swim Star Becej 0:35:38 206p

9. Indricau Andrei 2003 CSS Timisoara 0:36:20 192p

10. Nemanja Corovic 2003 Bjelica Vrbas 0:36:86 182p

11. Palescu Denis 2003 CSS Resita 0:37:65 171p

12. Robu Andrei 2003 CSS Resita 0:37:93 167p

13. Derevciuc Dimitrie 2003 CSM Arad 0:37:95 167p

14. Trufin Razvan 2003 Delfin Timisoara 0:38:31 162p

15. Ðuric Mateja 2003 Swim Star Becej 0:38:33 162p

16. Stefan Francuski 2003 Kikinda Kikinda 0:38:79 156p

17. Boc Paul 2003 CSS Resita 0:38:82 156p

18. Almajan Adrian 2003 CSS Resita 0:39:82 144p

19. Sandic Novica 2003 Banat Kikinda 0:39:95 143p

20. Tosic David 2003 Bjelica Vrbas 0:39:98 143p

21. Parv Marius 2003 Aquasport Tim. 0:40:13 141p 22. Ilija Jordanovski 2003 Bjelica Vrbas 0:40:75 135p

23. Lighezan Dorin 2003 CSS Resita 0:40:83 134p

24. Liciu Darius 2003 Olivia Swim Tm 0:41:11 131p

25. Lelescu Alexandru 2003 Aquasport Tim. 0:43:12 114p

26. Ciobanu Flavius 2003 CSS Resita 0:43:16 113p

27. Horvat Endre 2003 Delfin Ada 0:44:07 106p

28. Vukelic Dusan 2003 Polet Sombor 0:44:21 105p

29. Stefan Luca 2003 CSS Timisoara 0:45:09 99p

30. Sivcev Slobodan 2003 Banat Kikinda 0:45:48 97p

31. Szabo Norbert 2003 CSM Arad 0:50:26 72p

32. Popovici Alexei 2003 CSS Resita 0:50:52 70p

33. Miloš Zaric 2003 Kikinda Kikinda 0:56:88 49p

Grubacichi Alen 2003 CSS Timisoara neprez 0p

Laki Edward 2003 Aquasport Tim. neprez 0p

Nebojša Jokic 2003 Kikinda Kikinda neprez 0p

 

 

Categoria F: 2004 1. Dascalescu Mihnea 2004 Crisul Oradea 0:35:10 211p

2. Luka Krsmanovic 2004 PK Jagodina 0:35:73 200p

3. Rikk David 2004 CSM Oradea 0:35:99 196p

4. Grumazescu Razvan 2004 CSS Timisoara 0:36:30 191p

5. Rusu Bogdan 2004 LPS Arad 0:36:56 187p

6. Cios David 2004 LPS Arad 0:36:66 185p

7. Lazar Nicolae 2004 LPS Arad 0:36:89 182p

8. Dancanet Emil 2004 CSS Timisoara 0:36:91 181p

9. Iancu Marius 2004 CSS Resita 0:36:93 181p

10. Crisan David 2004 CSM Arad 0:37:11 178p

11. Szep David 2004 LPS Arad 0:37:30 176p

12. Hotea Andrei 2004 Aquasport Tim. 0:37:73 170p

13. Stankovic Damjan 2004 Feniks Sombor 0:38:25 163p

14. Codrean Dacian 2004 CSM Arad 0:38:44 160p

15. Ivetic Stefan 2004 Polet Sombor 0:39:37 149p

16. Kover Edy 2004 CSM Oradea 0:40:63 136p

17. Ivan Raul 2004 Delfin Timisoara 0:41:69 126p

18. Kover Norbert 2004 CSM Oradea 0:41:82 125p

19. Gyulai-Herbszt Mark 2004 Delfin Timisoara 0:42:19 121p

20. Rácz László 2004 Oroshaza UE 0:42:64 117p

21. Avram Alexandru 2004 CSS Resita 0:42:95 115p

22. Mirko Dumic 2004 Kikinda Kikinda 0:43:20 113p

23. Stefan Ž. Francuski 2004 Kikinda Kikinda 0:43:26 112p

24. Bejusca Adrian 2004 Crisul Oradea 0:43:44 111p

25. Mester Alexandru 2004 CSS Timisoara 0:43:61 110p

26. Cretu Razvan 2004 CSS Resita 0:43:82 108p

27. Ciocîrlan Darius 2004 LPS Arad 0:43:90 108p

27. Titiriga Vlad 2004 LPS Arad 0:43:90 108p

29. Roiban Mark 2004 CSS Resita 0:45:40 97p

30. Bente Raul 2004 Crisul Oradea 0:46:06 93p

31. Bey Raul 2004 CSS Resita 0:46:62 90p

32. Jurma Victor 2004 CSS Timisoara 0:47:42 85p

33. Cardos Matei 2004 Arena Timisoara 0:47:48 85p

34. Popa-Panda Claudiu 2004 LPS Arad 0:47:55 85p

35. Milan Galic 2004 Kikinda Kikinda 0:47:77 83p

36. Ognjen Culibrk 2004 Sremska Mitrovica 0:47:91 83p

37. Novak Maljkovic 2004 Kikinda Kikinda 0:50:18 72p

38. Motiu Caleb 2004 CSM Arad 0:51:14 68p

39. Takacs Norbert 2004 Delfin Timisoara 0:52:61 62p

40. Vlanikolin Milos 2004 Delfin Ada 0:54:37 56p

41. Slavu Vlad 2004 SCD Timisoara 0:54:97 55p

42. Petrica Andrei 2004 CSS Resita 0:56:03 51p

43. Branduse Darius 2004 CSM Arad 1:04:90 33p

 

 

 

 

 

Categoria G: 2005 1. Popovic Nikola 2005 Feniks Sombor 0:35:71 200p

2. Rad Lucas 2005 CSM Arad 0:37:88 168p

3. Pantea Aron 2005 Olivia Swim Tm 0:38:07 165p

4. Iari Edward 2005 CSM Oradea 0:38:08 165p

5. Antal András 2005 Oroshaza UE 0:40:20 140p

6. Novcic Luka 2005 Aquasport Tim. 0:40:48 137p

7. Babic Filip 2005 Banat Kikinda 0:40:72 135p

8. Kovacev Filip 2005 Swim Star Becej 0:41:05 132p

9. Bogdan Sapun 2005 Sremska Mitrovica 0:41:26 130p

10. Dudukovic Aleksa 2005 Feniks Sombor 0:41:86 124p

11. Toma Mihai 2005 Aquasport Tim. 0:42:17 121p

12. Hinoveanu George 2005 Delfin Timisoara 0:42:92 115p

13. Velimirovici Eric 2005 SCD Timisoara 0:42:99 115p

14. Veljko Todorovic 2005 PK Jagodina 0:43:02 114p

15. Dusan Tudor 2005 Arena Timisoara 0:43:19 113p

16. Nikola Bogdanovic 2005 PK Jagodina 0:43:91 107p

17. Ciontea Radu 2005 Arena Timisoara 0:45:12 99p

18. Marjanovic Ðorde 2005 Swim Star Becej 0:45:30 98p

19. Indricau Cristian 2005 CSS Timisoara 0:46:40 91p

20. Bunda Arman 2005 CSS Timisoara 0:49:65 74p

21. Živojnovic Mihajlo 2005 Swim Star Becej 0:49:93 73p

22. Bašic Ilija 2005 Swim Star Becej 0:50:63 70p

23. Ciuhandu Mario 2005 CSS Timisoara 0:52:06 64p

24. Szep Alexandru 2005 LPS Arad 0:52:18 64p

25. Dogaru Iulian 2005 CSS Resita 0:57:69 47p

26. Gavrila Alex 2005 CSM Oradea 0:59:82 42p

27. Bradean Rares 2005 LPS Arad 1:00:62 41p

28. Tulcan Adrian 2005 CSS Timisoara 1:02:31 37p

Kerestely Roland 2005 Delfin Timisoara neprez 0p

 

 

Categoria H: 2006 si mai mici 1. Duca Stefan 2006 CSM Oradea 0:35:91 197p

2. Miscoi-Bortis Ionut 2006 LPS Arad 0:38:72 157p

3. Zach Mihai 2006 Crisul Oradea 0:41:88 124p

4. Papp Zsadany 2006 Crisul Oradea 0:45:59 96p

5. Tingau Lucas 2006 Arena Timisoara 0:53:17 60p

6. Vuk Kocic 2006 PK Jagodina 0:54:17 57p

7. Angelo Patrik 2006 CSM Arad 0:55:16 54p

8. Farcutiu Albert 2006 LPS Arad 0:56:45 50p

9. Hotea Lucian 2006 Aquasport Tim. 0:57:25 48p

10. Maur Victor 2006 CSM Arad 0:58:58 45p

11. Jurchescu Tudor 2006 Aquasport Tim. 1:01:07 40p

12. Ciobanu Raul 2006 CSM Arad 1:01:38 39p

13. Vukanic Ivan 2006 Swim Star Becej 1:03:08 36p

14. Taran Andrei 2007 Olivia Swim Tm 1:12:55 23p

15. Bagu Cezar 2007 CSM Arad 1:17:92 19p

16. Tufan Gabriel 2007 CSM Oradea 1:22:88 16p

Nicodim David 2006 CSM Arad neprez 0p

***

Proba 02: 50 m liber fete / slobodno zenski / gyors leany

 

Categoria A: 1999 si mai mari 1. Dumitrescu Carmen 1995 LPS Banatul Tm 0:31:26 437p

2. Sucan Larisa 1996 CSS Timisoara 0:31:87 412p

3. Balaceanu Vasilica 1997 CSS Timisoara 0:36:19 281p

4. Pele Daria 1999 LPS Arad 0:37:99 243p

5. Pele Carina 1997 LPS Arad 0:38:26 238p

6. Aleksandra Nikolic 1999 Sremska Mitrovica 0:39:57 215p

7. Ciornei Alina 1997 SCD Timisoara 0:47:27 126p

Marusca Maria 1999 LPS Arad neprez 0p

 

Categoria B: 2000 1. Kovacs Kriszta 2000 LPS Arad 0:30:52 470p

2. Borca Lorena 2000 CSS Resita 0:31:82 414p

3. Bolchis Alexis 2000 LPS Arad 0:31:92 410p

4. Cezara Muresan 2000 LPS Arad 0:33:24 363p

5. Bulzan Raluca 2000 LPS Arad 0:33:27 362p

6. Chincea Lorena 2000 LPS Arad 0:33:35 360p

7. Draghia Roxana 2000 CSS Timisoara 0:34:24 332p

8. Ivan Paula 2000 CSS Resita 0:34:26 332p

9. Marinkovic Ivana 2000 Polet Sombor 0:34:53 324p

10. Iva Bogdanovic 2000 Sremska Mitrovica 0:34:71 319p

11. Cimpianu Ada 2000 LPS Arad 0:36:23 280p

12. Varadi Ela 2000 CSS Timisoara 0:37:06 262p

13. Ahmad Miriam 2000 Aquasport Tim. 0:40:56 200p

Ana Plavšic 2000 Sremska Mitrovica neprez 0p

Marinkovic Jovana 2000 PK Jagodina neprez 0p

Sfat Andreea 2000 LPS Arad neprez 0p

Vukelic Dragana 2000 Polet Sombor neprez 0p

 

 

Categoria C: 2001 1. Giurca Lucia 2001 CSS Timisoara 0:30:81 456p

2. Ciuciuc Rebeca 2001 CSS Resita 0:30:98 449p

3. Kiss Annamária 2001 Oroshaza UE 0:31:09 444p

4. Popov Snejana 2001 CSS Timisoara 0:31:39 432p

5. Vizman Stefana 2001 CSS Timisoara 0:32:79 379p

6. Bradean Luoana 2001 LPS Arad 0:32:97 372p

7. Popa Diana 2001 Crisul Oradea 0:33:60 352p

8. Ogrizovic Izabela 2001 Polet Sombor 0:34:24 332p

9. Bulzu Marinela 2001 CSS Resita 0:34:55 324p

10. Gvoic Milica 2001 Polet Sombor 0:34:93 313p

11. Ogrizovic Elena 2001 Polet Sombor 0:35:41 300p

12. Costras Patricia 2001 CSM Oradea 0:35:76 292p

13. Gerstmajer Renata 2001 Polet Sombor 0:35:80 291p

14. Popa Andreea 2001 CSM Arad 0:35:87 289p

15. Cimpianu Carina 2001 CSM Oradea 0:37:10 261p

16. Žilic Mia 2001 Banat Kikinda 0:39:43 217p

17. Ljubica Stevanovic 2001 PK Jagodina 0:39:49 216p

18. Fantanariu Francesa 2001 CSS Resita 0:40:23 205p

19. Nataša Urošev 2001 Kikinda Kikinda 0:41:70 184p

20. Rece Sabina 2001 Delfin Timisoara 0:44:80 148p

Dajic Ema 2001 PK Jagodina neprez 0p

Fara Adela 2001 CSS Resita neprez 0p

Gazdic Danica 2001 Polet Sombor neprez 0p

Herlas Carina 2001 CSS Timisoara neprez 0p

 

 

Categoria D: 2002 1. Notingher Carina 2002 Aquasport Tim. 0:30:30 480p

2. Cavasdan Loredana 2002 CSM Oradea 0:31:73 418p

3. Gavrila Ana 2002 CSM Oradea 0:32:78 379p

4. Drahota Adrienn 2002 Oroshaza UE 0:32:88 375p

5. Szabó Ivett 2002 Oroshaza UE 0:33:32 361p

6. Balta Andrea 2002 LPS Arad 0:33:99 340p

7. Secianschi Carla 2002 CSM Arad 0:34:64 321p

8. Szabo Andra 2002 CSM Oradea 0:35:20 306p

9. Buzasi Vivien 2002 CSM Oradea 0:36:53 274p

10. Retezan Denisa 2002 CSS Timisoara 0:36:71 270p

11. Ökrös Noémi 2002 Oroshaza UE 0:37:17 260p

12. Oprescu Oana 2002 CSM Oradea 0:37:36 256p

13. Komjáti Nelli 2002 Oroshaza UE 0:37:48 253p

14. Robescu Mara 2002 Aquasport Tim. 0:37:98 243p

15. Cazacenco Mirela 2002 CSS Resita 0:38:12 241p

16. Sara Skuban 2002 Bjelica Vrbas 0:38:45 235p

17. Robu Delia 2002 CSS Resita 0:38:51 233p

18. Augustinov Simona 2002 CSS Resita 0:39:07 224p

19. Borbely Alexandra 2002 Crisul Oradea 0:39:30 220p 20. Milica Matijevic 2002 Kikinda Kikinda 0:39:32 219p

21. Szep Noemi 2002 LPS Arad 0:39:54 216p

22. Milena Jovanovic 2002 PK Jagodina 0:39:60 215p

23. Martinovic Katarina 2002 Polet Sombor 0:40:06 207p

24. Markovic Nikolina 2002 Polet Sombor 0:41:09 192p

25. Pacuraru Adela 2002 CSS Timisoara 0:41:84 182p

26. Ana Francuski 2002 Kikinda Kikinda 0:45:62 140p

27. Milica Antic 2002 PK Jagodina 0:45:83 138p

28. Motiu Luana 2002 CSM Arad 0:45:93 137p

29. Sand Sarah 2002 CSS Timisoara 0:46:77 130p

 

 

Categoria E: 2003 1. Baciuna Roberta 2003 CSS Resita 0:34:97 312p

2. Stan Lilla 2003 Delfin Timisoara 0:34:99 311p

3. Mehedinteanu Viorica 2003 CSS Resita 0:35:38 301p

4. Bascarau Alexia 2003 LPS Arad 0:35:79 291p

5. Hentes Andreea 2003 CSS Timisoara 0:36:09 284p

6. Berger Seline 2003 CSS Resita 0:37:07 262p

7. Porosnicu Manuela 2003 LPS Arad 0:37:54 252p

8. Pantya Franciska 2003 Crisul Oradea 0:37:73 248p

9. Csonti Karina 2003 CSS Resita 0:38:87 227p

10. Rad Sarah 2003 CSM Arad 0:39:68 213p

11. Alexandru Briana 2003 CSS Resita 0:39:96 209p

12. Stankovic Elena 2003 Feniks Sombor 0:39:99 208p

13. Kristina Uzelac 2003 Sremska Mitrovica 0:40:46 201p

14. Barbara Rencar 2003 Bjelica Vrbas 0:42:36 175p

15. Maric Dafina 2003 Polet Sombor 0:42:45 174p

16. Ilic Andjela 2003 Polet Sombor 0:43:35 164p

17. Ciugudean Anca 2003 Aquasport Tim. 0:43:70 160p

18. Hornea Andreea 2003 CSS Timisoara 0:43:92 157p

19. Kratochwill Mateea 2003 CSS Timisoara 0:44:39 152p

20. Ianosi Annette 2003 Delfin Timisoara 0:47:47 124p

21. Riza Lorena 2003 CSS Resita 0:49:57 109p

22. Urlea Anja 2003 CSS Timisoara 0:50:24 105p

23. Covaci Ana-Maria 2003 CSS Resita 0:55:64 77p

Suhai Andrea 2003 CSS Resita neprez 0p

 

 

Categoria F: 2004 1. Kiss Katalin 2004 Oroshaza UE 0:35:42 300p

2. Orza Emilia 2004 Aquasport Tim. 0:36:50 274p

3. Ahmad Samira 2004 Aquasport Tim. 0:37:25 258p

4. Milicic Kristina 2004 Banat Kikinda 0:37:45 254p

5. Crista Cosmina 2004 Delfin Timisoara 0:38:10 241p

6. Milena Mandic 2004 Bjelica Vrbas 0:38:75 229p

7. Motos Letitia 2004 Aquasport Tim. 0:38:76 229p

8. Papp Zselyke 2004 Crisul Oradea 0:39:87 210p

9. Precob Anisia 2004 Aquasport Tim. 0:39:95 209p

10. Lana Gavrilovic 2004 Sremska Mitrovica 0:40:06 207p

11. Popescu Andrea 2004 CSM Arad 0:42:29 176p

12. Braun Nicole 2004 CSS Timisoara 0:43:03 167p

13. Todea Cezara 2004 Crisul Oradea 0:43:19 165p

14. Vasile Alexandra 2004 LPS Arad 0:44:19 154p

15. Pasztor Szonja 2004 Oroshaza UE 0:45:20 144p

16. Jana Bjelic 2004 Kikinda Kikinda 0:47:06 128p

17. Alfoldi Boglarka 2004 Crisul Oradea 0:47:70 123p

18. Romandic Natasa 2004 PK Senta 0:49:44 110p

19. Lazar Tatiana 2004 Delfin Timisoara 0:49:54 109p

20. Zach Diana 2004 Crisul Oradea 0:49:58 109p

21. Elena Popov 2004 Kikinda Kikinda 0:49:81 108p

22. Stanojcic Jovana 2004 Polet Sombor 0:50:77 102p

23. Pintea Alexandra 2004 Crisul Oradea 0:52:26 93p

24. Besnea Ribanna 2004 CSS Timisoara 0:52:47 92p

25. Kosanovic Natasa 2004 Polet Sombor 0:54:40 83p

Ilic Natasa 2004 Polet Sombor neprez 0p

Piacsek Monica 2004 CSM Arad neprez 0p Categoria G: 2005 1. Kemecsei Csenge 2005 Crisul Oradea 0:41:37 188p

2. Fila Barbara 2005 Crisul Oradea 0:41:98 180p

3. Jelena Kosovic 2005 Bjelica Vrbas 0:42:99 168p

4. Remlein Alina 2005 CSM Arad 0:43:22 165p

5. Papp Annemarie 2005 CSS Timisoara 0:43:98 157p

6. Fagadar Marina 2005 Aquasport Tim. 0:43:99 156p

7. Papp Vivien 2005 Oroshaza UE 0:44:74 149p

8. Popescu Daria 2005 CSS Resita 0:45:92 138p

9. Luchian Mara 2005 CSS Resita 0:47:06 128p

10. Bocan Ana Maria 2005 Arena Timisoara 0:51:10 100p

11. Lup Alesia 2005 Delfin Timisoara 0:52:33 93p

12. Pup Bianca 2005 Arena Timisoara 0:53:04 89p

13. Cormos Alexia 2005 CSM Arad 0:56:80 72p

14. Gyori Inesz 2005 PK Senta 0:57:52 70p

Eva Stevanovic 2005 PK Jagodina neprez 0p

Ionita Alexia 2005 CSM Baia Mare neprez 0p

Nan Ira 2005 LPS Arad neprez 0p

 

 

Categoria H: 2006 si mai mici 1. Sara Pavljuk 2006 Bjelica Vrbas 0:43:08 167p

2. Achim Diana Cezara 2006 Arena Timisoara 0:43:65 160p

3. Bako Anastasia 2006 CSM Oradea 0:45:68 140p

4. Salajan Mara 2006 Crisul Oradea 0:48:94 113p

5. Cios Delia 2006 Arena Timisoara 0:54:36 83p

6. Ana Krsmanovic 2008 PK Jagodina 0:56:64 73p

7. Stamati Andrea 2006 Delfin Timisoara 0:56:68 73p

8. Gavrila Dariana 2007 SCD Timisoara 0:57:75 69p

9. Sara Gavrilovic 2006 Sremska Mitrovica 1:00:48 60p

***

***

Proba 03: 50 m spate baieti / ledno muski / hat fiu

 

Categoria A: 1999 si mai mari 1. Ibanisteanu Bogdan 1992 CSS Resita 0:30:03 513p

2. Tabora Vlad 1997 CSS Timisoara 0:32:17 417p

3. Ion Alexandru 1999 CSS Resita 0:32:58 401p

4. Gavris Ionut 1997 Crisul Oradea 0:34:46 339p

5. Mara Mihai 1999 LPS Arad 0:35:18 319p

6. Komaromi Stefan 1999 Aquasport Tim. 0:36:25 291p

7. Ciobanu Robert 1999 LPS Arad 0:37:91 255p

8. Volford David 1998 Delfin Ada 0:39:68 222p

9. Matic Milorad 1999 PK Senta 0:42:64 179p

10. Svorenj Viktor 1999 Delfin Ada 0:49:91 111p

Chincea Emanuel 1998 LPS Arad neprez 0p

Sandu Dorin 1997 LPS Arad neprez 0p

 

 

Categoria B: 2000 1. Burciu Dorian 2000 CSS Resita 0:32:60 401p

2. Odeli Gontar 2000 LPS Arad 0:33:07 384p

3. Vuckovic Luka 2000 Bjelica Vrbas 0:33:19 379p

4. Kosa Alexandru 2000 Delfin Timisoara 0:33:36 374p

5. Ardelean Alex 2000 LPS Arad 0:34:54 337p

6. Leucuta Leonard 2000 CSS Timisoara 0:35:15 319p

7. Vaipan Radu 2000 CSS Timisoara 0:35:40 313p

8. Sarac Catalin 2000 LPS Arad 0:35:41 312p

9. Dedic Lazar 2000 Polet Sombor 0:35:60 307p

10. Buzatu Denis 2000 CSS Resita 0:36:02 297p

11. Calin Rares 2000 Aquasport Tim. 0:37:25 268p

12. Epure Alex 2000 CSS Timisoara 0:37:44 264p

13. Marko Zahorjanski 2000 Bjelica Vrbas 0:37:93 254p 14. Popa Aaron 2000 LPS Arad 0:38:56 242p

15. Dušan Mrda 2000 Kikinda Kikinda 0:39:33 228p

16. Tufan Daniel 2000 CSM Oradea 0:39:74 221p

17. Bija Alex 2000 LPS Arad 0:40:85 203p

18. Matija Ratko 2000 Kikinda Kikinda 0:42:88 176p

19. Najdanovic Nikola 2000 PK Jagodina 0:42:99 174p

20. Ionita Andrei 2000 LPS Arad 0:45:55 147p

21. Milutin Pavicic 2000 Bjelica Vrbas 0:45:69 145p

22. Uroš Culibrk 2000 Sremska Mitrovica 0:56:72 76p

Maric Stefan 2000 Polet Sombor neprez 0p

 

 

Categoria C: 2001 1. Caravan Bogdan 2001 CSS Resita 0:35:73 304p

2. Srdan Božin 2001 Kikinda Kikinda 0:36:64 282p

2. Vukanic Vukašin 2001 Swim Star Becej 0:36:64 282p

4. Mihai Andrei 2001 CSS Resita 0:37:97 253p

5. Klemens Cristian 2001 Delfin Timisoara 0:38:29 247p

6. Remzing Vlad 2001 Aquasport Tim. 0:40:96 202p

7. Ognjen Mizdrak 2001 Bjelica Vrbas 0:41:60 192p

8. Grumazescu Vlad 2001 CSS Timisoara 0:41:77 190p

9. Bar Andrei 2001 CSM Oradea 0:43:17 172p

10. Deak Eduard 2001 LPS Arad 0:43:40 169p

11. Kosanovic Milos 2001 Polet Sombor 0:45:44 148p

Laszlo Zoltan 2001 CSM Arad neprez 0p

Simendic Daniel 2001 Delfin Ada neprez 0p

Toholj Relja 2001 Polet Sombor neprez 0p

 

 

Categoria D: 2002 1. Miljan Bulajic 2002 Bjelica Vrbas 0:36:53 285p

2. Icobescu Gabriel 2002 CSS Timisoara 0:37:48 263p

3. Wolf Denis 2002 CSS Resita 0:38:94 235p

4. Lazar Andrei 2002 LPS Arad 0:39:37 227p

5. Stevan Sapun 2002 Sremska Mitrovica 0:39:43 226p

6. Tanasie Rares 2002 CSS Timisoara 0:40:04 216p

7. Krámli Kristóf 2002 Oroshaza UE 0:43:32 170p

8. Ivetic Uros 2002 Polet Sombor 0:43:33 170p

9. Demian Bastian 2002 Crisul Oradea 0:43:48 169p

10. Bogdan Stana 2002 LPS Arad 0:44:96 152p

11. Popescu Mihnea 2002 Delfin Timisoara 0:47:18 132p

12. Picu Mihnea 2002 CSS Resita 0:47:84 126p

13. Tot Adam 2002 Delfin Ada 0:48:22 123p

14. Tatu Darius 2002 CSS Timisoara 0:49:64 113p

15. Jipa Andrei 2002 LPS Arad 0:50:92 105p

16. Istenes Gabor 2002 Delfin Ada 0:51:23 103p

17. Siclovan Robert 2002 CSS Timisoara 0:54:02 88p

18. Susca Bogdan 2002 LPS Arad 0:54:34 86p

19. Luka Babic 2002 Kikinda Kikinda 0:56:59 76p

20. Ilie Alexandru 2002 CSS Timisoara 0:57:37 73p

Deznan Luca 2002 LPS Arad neprez 0p

Jurchescu Mihai 2002 Aquasport Tim. neprez 0p

Torma Balaz 2002 Delfin Ada neprez 0p

 

 

Categoria E: 2003 1. Dragota Etienne 2003 Aquasport Tim. 0:36:43 287p

2. Popescu Denis 2003 CSS Resita 0:38:92 235p

3. Miro Raskovic 2003 Bjelica Vrbas 0:40:13 214p

4. Schmelas Erwin 2003 CSS Resita 0:40:51 208p

5. Bukalov Nemanja 2003 Feniks Sombor 0:42:23 184p

6. Kugelman Patrik 2003 CSM Arad 0:42:41 182p

7. Sandic Novica 2003 Banat Kikinda 0:44:99 152p

8. Nemanja Corovic 2003 Bjelica Vrbas 0:46:31 139p

9. Lighezan Dorin 2003 CSS Resita 0:46:85 135p

10. Ðuric Mateja 2003 Swim Star Becej 0:47:76 127p

11. Parv Marius 2003 Aquasport Tim. 0:48:06 125p 12. Liciu Darius 2003 Olivia Swim Tm 0:48:46 122p

13. Trufin Razvan 2003 Delfin Timisoara 0:48:55 121p

14. Tosic David 2003 Bjelica Vrbas 0:48:80 119p

15. Ilija Jordanovski 2003 Bjelica Vrbas 0:50:53 107p

16. Sivcev Slobodan 2003 Banat Kikinda 0:52:61 95p

17. Szabo Norbert 2003 CSM Arad 0:54:94 83p

18. Popovici Alexei 2003 CSS Resita 0:55:00 83p

19. Stefan Luca 2003 CSS Timisoara 0:55:36 81p

20. Horvat Endre 2003 Delfin Ada 0:55:67 80p

 

 

Categoria F: 2004 1. Crisan David 2004 CSM Arad 0:41:48 194p

2. Hotea Andrei 2004 Aquasport Tim. 0:42:14 185p

3. Rusu Bogdan 2004 LPS Arad 0:42:64 179p

4. Cios David 2004 LPS Arad 0:42:78 177p

4. Dancanet Emil 2004 CSS Timisoara 0:42:78 177p

6. Iancu Marius 2004 CSS Resita 0:43:51 168p

7. Luka Krsmanovic 2004 PK Jagodina 0:43:58 167p

8. Kover Edy 2004 CSM Oradea 0:44:11 161p

9. Szep David 2004 LPS Arad 0:44:28 160p

10. Cretu Razvan 2004 CSS Resita 0:44:80 154p

11. Lazar Nicolae 2004 LPS Arad 0:44:82 154p

12. Grumazescu Razvan 2004 CSS Timisoara 0:44:99 152p

13. Stankovic Damjan 2004 Feniks Sombor 0:45:80 144p

14. Popa-Panda Claudiu 2004 LPS Arad 0:46:57 137p

15. Avram Alexandru 2004 CSS Resita 0:46:95 134p

16. Bente Raul 2004 Crisul Oradea 0:47:32 131p

17. Rácz László 2004 Oroshaza UE 0:48:42 122p

18. Codrean Dacian 2004 CSM Arad 0:48:47 122p

19. Roiban Mark 2004 CSS Resita 0:49:20 116p

20. Kover Norbert 2004 CSM Oradea 0:50:61 107p

21. Ivan Raul 2004 Delfin Timisoara 0:51:45 102p

22. Gyulai-Herbszt Mark 2004 Delfin Timisoara 0:51:85 99p

23. Bejusca Adrian 2004 Crisul Oradea 0:51:91 99p

24. Ciocîrlan Darius 2004 LPS Arad 0:53:42 91p

25. Bey Raul 2004 CSS Resita 0:54:19 87p

26. Petrica Andrei 2004 CSS Resita 0:54:93 83p

27. Titiriga Vlad 2004 LPS Arad 0:55:40 81p

28. Ognjen Culibrk 2004 Sremska Mitrovica 0:56:69 76p

29. Mester Alexandru 2004 CSS Timisoara 0:56:78 75p

30. Slavu Vlad 2004 SCD Timisoara 0:57:29 73p

31. Vlanikolin Milos 2004 Delfin Ada 0:59:08 67p

32. Motiu Caleb 2004 CSM Arad 0:59:10 67p

33. Takacs Norbert 2004 Delfin Timisoara 1:03:89 53p

34. Dascalescu Mihnea 2004 Crisul Oradea descalif 0p

Cardos Matei 2004 Arena Timisoara neprez 0p

 

 

Categoria G: 2005 1. Pantea Aron 2005 Olivia Swim Tm 0:44:08 162p

2. Rad Lucas 2005 CSM Arad 0:45:54 147p

3. Popovic Nikola 2005 Feniks Sombor 0:45:57 146p

4. Hinoveanu George 2005 Delfin Timisoara 0:46:69 136p

5. Dudukovic Aleksa 2005 Feniks Sombor 0:47:52 129p

6. Iari Edward 2005 CSM Oradea 0:47:55 129p

7. Toma Mihai 2005 Aquasport Tim. 0:48:39 122p

8. Novcic Luka 2005 Aquasport Tim. 0:48:42 122p

9. Antal András 2005 Oroshaza UE 0:49:74 112p

10. Veljko Todorovic 2005 PK Jagodina 0:51:82 99p

11. Nikola Bogdanovic 2005 PK Jagodina 0:51:87 99p

12. Dusan Tudor 2005 Arena Timisoara 0:51:88 99p

13. Marjanovic Ðorde 2005 Swim Star Becej 0:52:35 96p

14. Velimirovici Eric 2005 SCD Timisoara 0:53:89 88p

15. Ciuhandu Mario 2005 CSS Timisoara 0:54:49 85p

16. Dogaru Iulian 2005 CSS Resita 0:55:16 82p

17. Gavrila Alex 2005 CSM Oradea 0:55:67 80p 18. Szep Alexandru 2005 LPS Arad 0:58:10 70p

19. Bradean Rares 2005 LPS Arad 1:13:16 35p

Bogdan Sapun 2005 Sremska Mitrovica neprez 0p

Kerestely Roland 2005 Delfin Timisoara neprez 0p

 

 

Categoria H: 2006 si mai mici 1. Duca Stefan 2006 CSM Oradea 0:45:03 152p

2. Papp Zsadany 2006 Crisul Oradea 0:47:21 132p

3. Zach Mihai 2006 Crisul Oradea 0:49:13 117p

4. Miscoi-Bortis Ionut 2006 LPS Arad 0:49:81 112p

5. Jurchescu Tudor 2006 Aquasport Tim. 0:53:01 93p

6. Farcutiu Albert 2006 LPS Arad 0:54:95 83p

7. Vuk Kocic 2006 PK Jagodina 1:02:84 55p

8. Hotea Lucian 2006 Aquasport Tim. 1:04:80 51p

9. Taran Andrei 2007 Olivia Swim Tm 1:06:58 47p

10. Ciobanu Raul 2006 CSM Arad 1:15:22 32p

11. Angelo Patrik 2006 CSM Arad descalif 0p

Nicodim David 2006 CSM Arad neprez 0p

Tufan Gabriel 2007 CSM Oradea neprez 0p

***

Proba 04: 50 m spate fete / ledno zenski / hat leany

 

Categoria A: 1999 si mai mari 1. Balaceanu Vasilica 1997 CSS Timisoara 0:36:92 393p

2. Sucan Larisa 1996 CSS Timisoara 0:37:25 383p

3. Pele Carina 1997 LPS Arad 0:42:03 266p

4. Aleksandra Nikolic 1999 Sremska Mitrovica 0:43:40 242p

5. Pele Daria 1999 LPS Arad 0:46:72 194p

6. Ciornei Alina 1997 SCD Timisoara 0:57:47 104p

Marusca Maria 1999 LPS Arad neprez 0p

 

 

Categoria B: 2000 1. Meda Ioana 2000 CSS Resita 0:34:38 487p

2. Chincea Lorena 2000 LPS Arad 0:37:85 365p

3. Kovacs Kriszta 2000 LPS Arad 0:38:54 346p

4. Bolchis Alexis 2000 LPS Arad 0:38:55 345p

5. Marinkovic Ivana 2000 Polet Sombor 0:40:84 290p

6. Draghia Roxana 2000 CSS Timisoara 0:41:33 280p

7. Varadi Ela 2000 CSS Timisoara 0:42:08 265p

8. Cezara Muresan 2000 LPS Arad 0:43:58 239p

9. Cimpianu Ada 2000 LPS Arad 0:43:63 238p

10. Bulzan Raluca 2000 LPS Arad 0:45:70 207p

Marinkovic Jovana 2000 PK Jagodina neprez 0p

Sfat Andreea 2000 LPS Arad neprez 0p

Vukelic Dragana 2000 Polet Sombor neprez 0p

 

 

Categoria C: 2001 1. Giurca Lucia 2001 CSS Timisoara 0:34:78 470p

2. Popov Snejana 2001 CSS Timisoara 0:35:28 451p

3. Kiss Annamária 2001 Oroshaza UE 0:36:00 424p

4. Bradean Luoana 2001 LPS Arad 0:37:70 369p

5. Vizman Stefana 2001 CSS Timisoara 0:37:73 368p

6. Popa Diana 2001 Crisul Oradea 0:40:58 296p

7. Fantanariu Francesa 2001 CSS Resita 0:41:73 272p

8. Ogrizovic Elena 2001 Polet Sombor 0:42:29 261p

9. Ogrizovic Izabela 2001 Polet Sombor 0:42:30 261p

10. Gvoic Milica 2001 Polet Sombor 0:42:41 259p

11. Gerstmajer Renata 2001 Polet Sombor 0:42:53 257p

12. Popa Andreea 2001 CSM Arad 0:43:50 240p 13. Cimpianu Carina 2001 CSM Oradea 0:45:10 216p

14. Fara Adela 2001 CSS Resita 0:45:12 215p

15. Nataša Urošev 2001 Kikinda Kikinda 0:50:66 152p

16. Rece Sabina 2001 Delfin Timisoara 0:51:33 146p

Dajic Ema 2001 PK Jagodina neprez 0p

Gazdic Danica 2001 Polet Sombor neprez 0p

Ljubica Stevanovic 2001 PK Jagodina neprez 0p

 

 

Categoria D: 2002 1. Notingher Carina 2002 Aquasport Tim. 0:35:55 441p

2. Cavasdan Loredana 2002 CSM Oradea 0:35:63 438p

3. Balta Andrea 2002 LPS Arad 0:38:82 338p

4. Drahota Adrienn 2002 Oroshaza UE 0:39:39 324p

5. Szabó Ivett 2002 Oroshaza UE 0:40:55 297p

6. Szabo Andra 2002 CSM Oradea 0:40:58 296p

7. Secianschi Carla 2002 CSM Arad 0:41:54 276p

8. Robescu Mara 2002 Aquasport Tim. 0:42:40 259p

9. Robu Delia 2002 CSS Resita 0:42:98 249p

10. Komjáti Nelli 2002 Oroshaza UE 0:44:02 232p

11. Buzasi Vivien 2002 CSM Oradea 0:44:60 223p

12. Sara Skuban 2002 Bjelica Vrbas 0:46:02 203p

13. Milena Jovanovic 2002 PK Jagodina 0:46:73 194p

14. Ökrös Noémi 2002 Oroshaza UE 0:47:04 190p

15. Borbely Alexandra 2002 Crisul Oradea 0:47:10 189p

16. Pacuraru Adela 2002 CSS Timisoara 0:48:37 175p

17. Motiu Luana 2002 CSM Arad 0:50:31 155p

18. Szep Noemi 2002 LPS Arad 0:52:00 140p

19. Sand Sarah 2002 CSS Timisoara 0:53:85 126p

20. Milica Antic 2002 PK Jagodina 0:53:98 125p

Ruba Alexandra 2002 CSS Resita neprez 0p

 

 

Categoria E: 2003 1. Porosnicu Manuela 2003 LPS Arad 0:40:01 309p

2. Berger Seline 2003 CSS Resita 0:40:70 293p

3. Pantya Franciska 2003 Crisul Oradea 0:42:66 255p

4. Stan Lilla 2003 Delfin Timisoara 0:42:93 250p

5. Luchian Alexia 2003 CSS Resita 0:43:39 242p

6. Bascarau Alexia 2003 LPS Arad 0:43:42 242p

7. Hentes Andreea 2003 CSS Timisoara 0:44:69 221p

8. Alexandru Briana 2003 CSS Resita 0:45:32 212p

9. Barbara Rencar 2003 Bjelica Vrbas 0:46:17 201p

10. Stankovic Elena 2003 Feniks Sombor 0:49:16 166p

11. Rad Sarah 2003 CSM Arad 0:51:12 148p

12. Kratochwill Mateea 2003 CSS Timisoara 0:52:90 133p

13. Ianosi Annette 2003 Delfin Timisoara 0:53:69 128p

14. Urlea Anja 2003 CSS Timisoara 0:53:72 127p

15. Covaci Ana-Maria 2003 CSS Resita 0:57:17 106p

16. Ciugudean Anca 2003 Aquasport Tim. descalif 0p

Suhai Andrea 2003 CSS Resita neprez 0p

 

 

Categoria F: 2004 1. Ahmad Samira 2004 Aquasport Tim. 0:42:36 260p

2. Precob Anisia 2004 Aquasport Tim. 0:43:36 243p

3. Orza Emilia 2004 Aquasport Tim. 0:43:66 238p

4. Papp Zselyke 2004 Crisul Oradea 0:44:26 228p

5. Crista Cosmina 2004 Delfin Timisoara 0:44:77 220p

6. Kiss Katalin 2004 Oroshaza UE 0:45:77 206p

7. Motos Letitia 2004 Aquasport Tim. 0:46:76 193p

8. Milena Mandic 2004 Bjelica Vrbas 0:47:09 189p

9. Todea Cezara 2004 Crisul Oradea 0:50:03 158p

10. Lana Gavrilovic 2004 Sremska Mitrovica 0:50:60 152p

11. Pasztor Szonja 2004 Oroshaza UE 0:51:17 147p

12. Alfoldi Boglarka 2004 Crisul Oradea 0:54:93 119p

13. Popescu Andrea 2004 CSM Arad 0:55:30 117p 14. Pintea Alexandra 2004 Crisul Oradea 0:57:10 106p

15. Besnea Ribanna 2004 CSS Timisoara 0:58:03 101p

16. Romandic Natasa 2004 PK Senta 0:58:21 100p

17. Vasile Alexandra 2004 LPS Arad 0:58:80 97p

 

 

Categoria G: 2005 1. Fila Barbara 2005 Crisul Oradea 0:48:16 177p

2. Jelena Kosovic 2005 Bjelica Vrbas 0:48:27 176p

3. Kemecsei Csenge 2005 Crisul Oradea 0:48:77 170p

4. Strajnic Jana 2005 Banat Kikinda 0:48:92 169p

5. Papp Vivien 2005 Oroshaza UE 0:51:24 147p

6. Fagadar Marina 2005 Aquasport Tim. 0:51:31 146p

7. Papp Annemarie 2005 CSS Timisoara 0:51:32 146p

8. Bocan Ana Maria 2005 Arena Timisoara 0:57:02 106p

9. Gyori Inesz 2005 PK Senta 0:57:39 104p

10. Cormos Alexia 2005 CSM Arad 1:09:49 59p

Eva Stevanovic 2005 PK Jagodina neprez 0p

Ionita Alexia 2005 CSM Baia Mare neprez 0p

Nan Ira 2005 LPS Arad neprez 0p

 

 

Categoria H: 2006 si mai mici 1. Sara Pavljuk 2006 Bjelica Vrbas 0:50:66 152p

2. Achim Diana Cezara 2006 Arena Timisoara 0:52:19 139p

3. Bako Anastasia 2006 CSM Oradea 0:53:02 132p

4. Salajan Mara 2006 Crisul Oradea 0:57:04 106p

5. Gavrila Dariana 2007 SCD Timisoara 0:57:85 102p

6. Cios Delia 2006 Arena Timisoara 1:01:22 86p

7. Ana Krsmanovic 2008 PK Jagodina 1:02:28 82p

8. Stamati Andrea 2006 Delfin Timisoara 1:03:75 76p

9. Sara Gavrilovic 2006 Sremska Mitrovica 1:08:86 60p

***

***

Proba 05: 50 m bras baieti / prsno muski / mel fiu

 

Categoria A: 1999 si mai mari 1. Ibanisteanu Bogdan 1992 CSS Resita 0:31:53 605p

2. Gavris Ionut 1997 Crisul Oradea 0:32:27 564p

3. Muresan Bogdan 1996 LPS Arad 0:32:37 559p

4. Simon Andrei 1997 LPS Arad 0:33:23 516p

5. Sarac Ionut 1998 LPS Arad 0:33:36 510p

6. Sonoc Gabriel 1997 LPS Arad 0:34:54 460p

7. Biriboaca Radu 1998 CSS Timisoara 0:34:76 451p

8. Crasnic Andrei 1998 CSS Timisoara 0:35:11 438p

9. Delamarian Iasonas 1998 LPS Arad 0:35:33 430p

10. Farcutiu Alexandru 1996 LPS Arad 0:36:07 404p

11. Mara Mihai 1999 LPS Arad 0:38:08 343p

12. Ciobanu Robert 1999 LPS Arad 0:39:81 300p

13. Matic Milorad 1999 PK Senta 0:41:63 262p

14. Svorenj Viktor 1999 Delfin Ada 0:44:55 214p

15. Volford David 1998 Delfin Ada 0:44:68 212p

16. Dobre Bogdan 1999 CSS Timisoara 0:46:45 189p

Chincea Emanuel 1998 LPS Arad neprez 0p

Sandu Dorin 1997 LPS Arad neprez 0p

Tincau Marius 1999 CSS Resita neprez 0p

 

 

Categoria B: 2000 1. Vaipan Radu 2000 CSS Timisoara 0:34:82 449p

2. Loichita Mihai 2000 CSS Timisoara 0:35:10 438p

3. Sarac Catalin 2000 LPS Arad 0:37:10 371p

4. Vuckovic Luka 2000 Bjelica Vrbas 0:37:64 355p

5. Calin Rares 2000 Aquasport Tim. 0:38:38 335p

6. Popa Aaron 2000 LPS Arad 0:38:88 322p 7. Leucuta Leonard 2000 CSS Timisoara 0:39:17 315p

8. Dedic Lazar 2000 Polet Sombor 0:40:02 295p

9. Odeli Gontar 2000 LPS Arad 0:40:05 295p

10. Marko Zahorjanski 2000 Bjelica Vrbas 0:40:26 290p

11. Najdanovic Nikola 2000 PK Jagodina 0:40:92 276p

12. Kosa Alexandru 2000 Delfin Timisoara 0:41:85 258p

13. Epure Alex 2000 CSS Timisoara 0:41:99 256p

14. Tufan Daniel 2000 CSM Oradea 0:42:60 245p

15. Ionita Andrei 2000 LPS Arad 0:43:98 222p

16. Matija Ratko 2000 Kikinda Kikinda 0:44:03 222p

17. Ardelean Alex 2000 LPS Arad 0:46:34 190p

18. Bija Alex 2000 LPS Arad 0:47:31 179p

19. Milutin Pavicic 2000 Bjelica Vrbas 0:49:46 156p

Capatina Alexandru 2000 CSM Oradea neprez 0p

Maric Stefan 2000 Polet Sombor neprez 0p

 

 

Categoria C: 2001 1. Ognjen Mizdrak 2001 Bjelica Vrbas 0:40:15 293p

2. Iovanica Iustin 2001 CSS Resita 0:40:23 291p

3. Vukanic Vukašin 2001 Swim Star Becej 0:43:03 238p

4. Avramovici Robi 2001 CSS Resita 0:43:83 225p

5. Gagaluta Denis 2001 CSS Resita 0:45:16 205p

6. Klemens Cristian 2001 Delfin Timisoara 0:46:60 187p

7. Bar Andrei 2001 CSM Oradea 0:46:63 187p

8. Remzing Vlad 2001 Aquasport Tim. 0:48:25 168p

9. Irinca Bogdan 2001 CSS Resita 0:49:65 154p

10. Zach Cristian 2001 CSM Arad 0:52:30 132p

11. Kosanovic Milos 2001 Polet Sombor 0:54:62 116p

Laszlo Zoltan 2001 CSM Arad neprez 0p

Simendic Daniel 2001 Delfin Ada neprez 0p

Toholj Relja 2001 Polet Sombor neprez 0p

 

 

Categoria D: 2002 1. Bogdan Stana 2002 LPS Arad 0:43:02 238p

2. Tanasie Rares 2002 CSS Timisoara 0:43:25 234p

3. Puscas Christian 2002 CSM Arad 0:43:44 231p

4. Fara Casian 2002 CSS Resita 0:46:08 193p

5. Miljan Bulajic 2002 Bjelica Vrbas 0:46:62 187p

6. Icobescu Gabriel 2002 CSS Timisoara 0:46:63 187p

7. Tutoraghe Titus 2002 CSS Resita 0:47:44 177p

8. Cornea Adrian 2002 CSS Resita 0:47:99 171p

9. Ivetic Uros 2002 Polet Sombor 0:49:94 152p

10. Aleksa Francuski 2002 Kikinda Kikinda 0:50:16 150p

11. Popescu Mihnea 2002 Delfin Timisoara 0:50:35 148p

12. Krámli Kristóf 2002 Oroshaza UE 0:51:93 135p

13. Tot Adam 2002 Delfin Ada 0:52:25 132p

14. Lazar Andrei 2002 LPS Arad 0:52:75 129p

15. Demian Bastian 2002 Crisul Oradea 0:57:32 100p

16. Siclovan Robert 2002 CSS Timisoara 0:57:35 100p

17. Istenes Gabor 2002 Delfin Ada 1:01:75 80p

18. Susca Bogdan 2002 LPS Arad 1:01:86 80p

Deznan Luca 2002 LPS Arad neprez 0p

Jurchescu Mihai 2002 Aquasport Tim. neprez 0p

Jurchescu Sebastian 2002 CSS Resita neprez 0p

Smarandache Catalin 2002 CSS Resita neprez 0p

Sreckovic Nikola 2002 Polet Sombor neprez 0p

Torma Balaz 2002 Delfin Ada neprez 0p

 

 

Categoria E: 2003 1. Vuia Robert 2003 CSS Resita 0:43:98 222p

2. Kugelman Patrik 2003 CSM Arad 0:44:00 222p

3. Dragota Etienne 2003 Aquasport Tim. 0:44:15 220p

4. Kovacev Uroš 2003 Swim Star Becej 0:44:41 216p

5. Boc Paul 2003 CSS Resita 0:45:47 201p 6. Miro Raskovic 2003 Bjelica Vrbas 0:47:53 176p

7. Derevciuc Dimitrie 2003 CSM Arad 0:47:94 172p

8. Ðuric Mateja 2003 Swim Star Becej 0:48:68 164p

9. Tosic David 2003 Bjelica Vrbas 0:49:30 158p

10. Bukalov Nemanja 2003 Feniks Sombor 0:50:94 143p

11. Lelescu Alexandru 2003 Aquasport Tim. 0:51:71 137p

12. Liciu Darius 2003 Olivia Swim Tm 0:51:86 136p

13. Ciobanu Flavius 2003 CSS Resita 0:51:94 135p

14. Trufin Razvan 2003 Delfin Timisoara 0:54:01 120p

15. Vukelic Dusan 2003 Polet Sombor 0:54:20 119p

16. Nemanja Corovic 2003 Bjelica Vrbas 0:55:76 109p

17. Horvat Endre 2003 Delfin Ada 0:57:22 101p

18. Ilija Jordanovski 2003 Bjelica Vrbas 1:09:64 56p

Grubacichi Alen 2003 CSS Timisoara neprez 0p

Laki Edward 2003 Aquasport Tim. neprez 0p

Nebojša Jokic 2003 Kikinda Kikinda neprez 0p

 

 

Categoria F: 2004 1. Dascalescu Mihnea 2004 Crisul Oradea 0:45:17 205p

2. Crisan David 2004 CSM Arad 0:45:93 195p

3. Dancanet Emil 2004 CSS Timisoara 0:46:78 185p

4. Rikk David 2004 CSM Oradea 0:47:28 179p

5. Luka Krsmanovic 2004 PK Jagodina 0:48:66 164p

6. Cios David 2004 LPS Arad 0:49:44 156p

7. Rusu Bogdan 2004 LPS Arad 0:50:09 150p

8. Kover Edy 2004 CSM Oradea 0:50:40 148p

9. Kover Norbert 2004 CSM Oradea 0:50:69 145p

10. Grumazescu Razvan 2004 CSS Timisoara 0:51:98 135p

11. Bejusca Adrian 2004 Crisul Oradea 0:52:45 131p

12. Popa-Panda Claudiu 2004 LPS Arad 0:53:00 127p

13. Lazar Nicolae 2004 LPS Arad 0:53:15 126p

14. Rácz László 2004 Oroshaza UE 0:53:32 125p

15. Cardos Matei 2004 Arena Timisoara 0:53:98 120p

16. Stankovic Damjan 2004 Feniks Sombor 0:54:24 118p

17. Hotea Andrei 2004 Aquasport Tim. 0:54:71 115p

18. Gyulai-Herbszt Mark 2004 Delfin Timisoara 0:55:06 113p

19. Slavu Vlad 2004 SCD Timisoara 0:57:76 98p

20. Mester Alexandru 2004 CSS Timisoara 0:57:94 97p

21. Branduse Darius 2004 CSM Arad 0:58:16 96p

22. Szep David 2004 LPS Arad 0:58:33 95p

23. Ivan Raul 2004 Delfin Timisoara 0:58:82 93p

24. Ciocîrlan Darius 2004 LPS Arad 0:59:28 91p

25. Vlanikolin Milos 2004 Delfin Ada 1:01:30 82p

26. Bente Raul 2004 Crisul Oradea 1:02:96 76p

27. Titiriga Vlad 2004 LPS Arad 1:03:02 75p

28. Jurma Victor 2004 CSS Timisoara 1:04:27 71p

29. Takacs Norbert 2004 Delfin Timisoara 1:07:00 63p

 

 

Categoria G: 2005 1. Kovacev Filip 2005 Swim Star Becej 0:50:36 148p

1. Iari Edward 2005 CSM Oradea 0:50:36 148p

2. Rad Lucas 2005 CSM Arad 0:50:69 145p

3. Veljko Todorovic 2005 PK Jagodina 0:51:64 137p

5. Toma Mihai 2005 Aquasport Tim. 0:52:88 128p

6. Dudukovic Aleksa 2005 Feniks Sombor 0:53:01 127p

7. Popovic Nikola 2005 Feniks Sombor 0:53:08 126p

8. Novcic Luka 2005 Aquasport Tim. 0:53:23 125p

9. Pantea Aron 2005 Olivia Swim Tm 0:53:76 122p

10. Nikola Bogdanovic 2005 PK Jagodina 0:55:58 110p

11. Hinoveanu George 2005 Delfin Timisoara 0:55:83 109p

12. Novak Maljkovic 2005 Kikinda Kikinda 0:56:83 103p

13. Antal András 2005 Oroshaza UE 0:57:79 98p

14. Dusan Tudor 2005 Arena Timisoara 0:58:79 93p

15. Marjanovic Ðorde 2005 Swim Star Becej 0:59:04 92p

16. Velimirovici Eric 2005 SCD Timisoara 1:01:54 81p 17. Ciontea Radu 2005 Arena Timisoara 1:02:79 76p

18. Bašic Ilija 2005 Swim Star Becej 1:04:48 70p

19. Živojnovic Mihajlo 2005 Swim Star Becej 1:05:05 68p

20. Bunda Arman 2005 CSS Timisoara 1:06:00 65p

 

 

Categoria H: 2006 si mai mici 1. Duca Stefan 2006 CSM Oradea 0:49:24 158p

2. Miscoi-Bortis Ionut 2006 LPS Arad 0:56:40 105p

3. Zach Mihai 2006 Crisul Oradea 0:57:35 100p

4. Tingau Lucas 2006 Arena Timisoara 1:03:85 72p

5. Jurchescu Tudor 2006 Aquasport Tim. 1:04:80 69p

6. Maur Victor 2006 CSM Arad 1:05:51 67p

7. Papp Zsadany 2006 Crisul Oradea 1:07:47 61p

8. Hotea Lucian 2006 Aquasport Tim. 1:08:41 59p

9. Vukanic Ivan 2006 Swim Star Becej 1:08:46 59p

10. Vuk Kocic 2006 PK Jagodina 1:10:65 53p

11. Bagu Cezar 2007 CSM Arad 1:14:62 45p

12. Angelo Patrik 2006 CSM Arad 1:15:34 44p

Nicodim David 2006 CSM Arad neprez 0p

***

Proba 06: 50 m bras fete / prsno zenski / mel leany

 

 

Categoria A: 1999 si mai mari 1. Balaceanu Vasilica 1997 CSS Timisoara 0:39:09 443p

2. Sucan Larisa 1996 CSS Timisoara 0:40:94 385p

3. Pele Daria 1999 LPS Arad 0:45:87 274p

4. Pele Carina 1997 LPS Arad 0:52:03 187p

5. Aleksandra Nikolic 1999 Sremska Mitrovica 0:55:86 151p

Ciornei Alina 1997 SCD Timisoara neprez 0p

Marusca Maria 1999 LPS Arad neprez 0p

 

 

Categoria B: 2000 1. Borca Lorena 2000 CSS Resita 0:37:61 497p

2. Bolchis Alexis 2000 LPS Arad 0:40:97 384p

3. Marinkovic Ivana 2000 Polet Sombor 0:42:12 354p

4. Ana Plavšic 2000 Sremska Mitrovica 0:42:36 348p

5. Kovacs Kriszta 2000 LPS Arad 0:42:50 344p

6. Bulzan Raluca 2000 LPS Arad 0:44:13 307p

7. Cezara Muresan 2000 LPS Arad 0:47:65 244p

8. Chincea Lorena 2000 LPS Arad 0:48:69 229p

9. Ahmad Miriam 2000 Aquasport Tim. 0:51:65 192p

10. Cimpianu Ada 2000 LPS Arad 0:53:42 173p

Marinkovic Jovana 2000 PK Jagodina neprez 0p

Sfat Andreea 2000 LPS Arad neprez 0p

Vukelic Dragana 2000 Polet Sombor neprez 0p

 

 

Categoria C: 2001 1. Kiss Annamária 2001 Oroshaza UE 0:39:74 421p

2. Ciuciuc Rebeca 2001 CSS Resita 0:41:52 369p

3. Ogrizovic Elena 2001 Polet Sombor 0:41:92 359p

4. Popov Snejana 2001 CSS Timisoara 0:42:45 345p

5. Giurca Lucia 2001 CSS Timisoara 0:42:82 337p

6. Vizman Stefana 2001 CSS Timisoara 0:43:73 316p

7. Bradean Luoana 2001 LPS Arad 0:44:29 304p

8. Cimpianu Carina 2001 CSM Oradea 0:44:30 304p

9. Bulzu Marinela 2001 CSS Resita 0:45:25 285p

10. Gerstmajer Renata 2001 Polet Sombor 0:47:09 253p

11. Gvoic Milica 2001 Polet Sombor 0:47:71 243p

12. Popa Diana 2001 Crisul Oradea 0:47:93 240p 13. Ogrizovic Izabela 2001 Polet Sombor 0:47:96 239p

14. Costras Patricia 2001 CSM Oradea 0:49:96 212p

15. Žilic Mia 2001 Banat Kikinda 0:50:84 201p

16. Nataša Urošev 2001 Kikinda Kikinda 0:51:76 190p

17. Rece Sabina 2001 Delfin Timisoara 0:53:99 168p

Dajic Ema 2001 PK Jagodina neprez 0p

Gazdic Danica 2001 Polet Sombor neprez 0p

Herlas Carina 2001 CSS Timisoara neprez 0p

Ljubica Stevanovic 2001 PK Jagodina neprez 0p

 

 

Categoria D: 2002 1. Komjáti Nelli 2002 Oroshaza UE 0:42:10 354p

2. Gavrila Ana 2002 CSM Oradea 0:42:90 335p

3. Notingher Carina 2002 Aquasport Tim. 0:43:01 332p

4. Oprescu Oana 2002 CSM Oradea 0:44:08 308p

4. Secianschi Carla 2002 CSM Arad 0:44:08 308p

6. Szabó Ivett 2002 Oroshaza UE 0:44:53 299p

7. Retezan Denisa 2002 CSS Timisoara 0:45:23 286p

8. Sara Skuban 2002 Bjelica Vrbas 0:45:42 282p

9. Milena Jovanovic 2002 PK Jagodina 0:45:67 277p

10. Borbely Alexandra 2002 Crisul Oradea 0:46:23 267p

11. Balta Andrea 2002 LPS Arad 0:46:75 259p

12. Cavasdan Loredana 2002 CSM Oradea 0:47:11 253p

13. Buzasi Vivien 2002 CSM Oradea 0:47:31 249p

14. Markovic Nikolina 2002 Polet Sombor 0:47:85 241p

15. Martinovic Katarina 2002 Polet Sombor 0:48:70 229p

16. Ökrös Noémi 2002 Oroshaza UE 0:48:96 225p

17. Drahota Adrienn 2002 Oroshaza UE 0:48:97 225p

18. Feraru Andrada 2002 CSS Resita 0:49:46 218p

19. Robescu Mara 2002 Aquasport Tim. 0:51:54 193p

20. Milica Matijevic 2002 Kikinda Kikinda 0:53:45 173p

21. Ana Francuski 2002 Kikinda Kikinda 0:53:95 168p

22. Motiu Luana 2002 CSM Arad 0:54:86 160p

23. Szep Noemi 2002 LPS Arad 0:57:50 139p

24. Milica Antic 2002 PK Jagodina 0:59:84 123p

 

 

Categoria E: 2003 1. Baciuna Roberta 2003 CSS Resita 0:42:73 339p

2. Hentes Andreea 2003 CSS Timisoara 0:45:90 273p

3. Mhedinteanu Viorica 2003 CSS Resita 0:47:07 253p

4. Hornea Andreea 2003 CSS Timisoara 0:47:58 245p

5. Pantya Franciska 2003 Crisul Oradea 0:47:71 243p

6. Maric Dafina 2003 Polet Sombor 0:48:41 233p

7. Barbara Rencar 2003 Bjelica Vrbas 0:49:29 220p

8. Hanciu Luana 2003 CSM Arad 0:51:27 196p

9. Kristina Uzelac 2003 Sremska Mitrovica 0:52:06 187p

10. Ilic Andjela 2003 Polet Sombor 0:52:49 182p

11. Stan Lilla 2003 Delfin Timisoara 0:52:64 181p

12. Stankovic Elena 2003 Feniks Sombor 0:53:84 169p

13. Porosnicu Manuela 2003 LPS Arad 0:56:25 148p

14. Ciugudean Anca 2003 Aquasport Tim. 0:56:51 146p

15. Ianosi Annette 2003 Delfin Timisoara 1:01:40 114p

16. Kratochwill Mateea 2003 CSS Timisoara 1:03:02 105p

Bascarau Alexia 2003 LPS Arad neprez 0p

 

 

Categoria F: 2004 1. Kiss Katalin 2004 Oroshaza UE 0:48:20 236p

2. Popescu Andrea 2004 CSM Arad 0:49:70 215p

3. Papp Zselyke 2004 Crisul Oradea 0:50:52 205p

4. Crista Cosmina 2004 Delfin Timisoara 0:50:92 200p

5. Lazar Tatiana 2004 Delfin Timisoara 0:51:13 197p

6. Pasztor Szonja 2004 Oroshaza UE 0:51:56 193p

7. Orza Emilia 2004 Aquasport Tim. 0:52:00 188p

8. Todea Cezara 2004 Crisul Oradea 0:53:05 177p 9. Milena Mandic 2004 Bjelica Vrbas 0:53:42 173p

10. Lana Gavrilovic 2004 Sremska Mitrovica 0:54:32 165p

11. Jana Bjelic 2004 Kikinda Kikinda 0:54:41 164p

12. Romandic Natasa 2004 PK Senta 0:54:78 160p

13. Ahmad Samira 2004 Aquasport Tim. 0:54:99 159p

14. Motos Letitia 2004 Aquasport Tim. 0:56:44 147p

15. Stanojcic Jovana 2004 Polet Sombor 0:57:44 139p

16. Precob Anisia 2004 Aquasport Tim. 0:58:08 135p

17. Kosanovic Natasa 2004 Polet Sombor 0:58:25 133p

18. Elena Popov 2004 Kikinda Kikinda 0:58:39 132p

19. Besnea Ribanna 2004 CSS Timisoara 0:58:82 130p

20. Zach Diana 2004 Crisul Oradea 1:00:00 122p

21. Pintea Alexandra 2004 Crisul Oradea 1:08:14 83p

22. Vasile Alexandra 2004 LPS Arad 1:09:55 78p

Ilic Natasa 2004 Polet Sombor neprez 0p

Piacsek Monica 2004 CSM Arad neprez 0p

 

 

Categoria G: 2005 1. Papp Vivien 2005 Oroshaza UE 0:53:31 174p

2. Fila Barbara 2005 Crisul Oradea 0:56:31 148p

3. Gyori Inesz 2005 PK Senta 0:58:80 130p

4. Popescu Daria 2005 CSS Resita 0:59:20 127p

5. Kemecsei Csenge 2005 Crisul Oradea 0:59:90 123p

6. Fagadar Marina 2005 Aquasport Tim. 1:01:45 114p

7. Remlein Alina 2005 CSM Arad 1:04:98 96p

8. Bocan Ana Maria 2005 Arena Timisoara 1:05:48 94p

9. Pup Bianca 2005 Arena Timisoara 1:08:82 81p

10. Jelena Kosovic 2005 Bjelica Vrbas 1:09:44 79p

Eva Stevanovic 2005 PK Jagodina neprez 0p

Nan Ira 2005 LPS Arad neprez 0p

 

 

Categoria H: 2006 si mai mici 1. Bako Anastasia 2006 CSM Oradea 0:53:92 168p

2. Sara Pavljuk 2006 Bjelica Vrbas 0:55:63 153p

3. Achim Diana Cezara 2006 Arena Timisoara 1:06:52 89p

4. Cios Delia 2006 Arena Timisoara 1:09:60 78p

5. Salajan Mara 2006 Crisul Oradea 1:15:04 62p

Ana Krsmanovic 2008 PK Jagodina neprez 0p

***

***

Proba 07: 50 m fluture baieti / delfin muski / pillango fiu

 

Categoria A: 1999 si mai mari 1. Farcutiu Alexandru 1996 LPS Arad 0:26:98 574p

2. Sonoc Gabriel 1997 LPS Arad 0:28:03 512p

3. Muresan Bogdan 1996 LPS Arad 0:28:57 483p

4. Simon Andrei 1997 LPS Arad 0:28:74 475p

5. Sarac Ionut 1998 LPS Arad 0:29:59 435p

6. Tabora Vlad 1997 CSS Timisoara 0:29:60 435p

7. Smanioto Loren 1998 CSS Resita 0:30:58 394p

8. Ion Alexandru 1999 CSS Resita 0:30:71 389p

9. Gavris Ionut 1997 Crisul Oradea 0:30:85 384p

10. Crasnic Andrei 1998 CSS Timisoara 0:30:95 380p

11. Delamarian Iasonas 1998 LPS Arad 0:31:24 370p

12. Ciobanu Robert 1999 LPS Arad 0:31:29 368p

13. Bumbea Andrei 1999 CSS Resita 0:32:09 341p

14. Biriboaca Radu 1998 CSS Timisoara 0:32:13 340p

15. Mara Mihai 1999 LPS Arad 0:33:20 308p

16. Matic Milorad 1999 PK Senta 0:37:20 219p

17. Svorenj Viktor 1999 Delfin Ada 0:45:01 123p

Ivan Jovanovic 1998 Sremska Mitrovica neprez 0p

Robescu Radu 1998 Aquasport Tim. neprez 0p

Sandu Dorin 1997 LPS Arad neprez 0p Categoria B: 2000 1. Bugariu Andrei 2000 CSS Resita 0:29:96 419p

2. Odeli Gontar 2000 LPS Arad 0:30:83 385p

3. Marko Zahorjanski 2000 Bjelica Vrbas 0:31:38 365p

4. Burciu Dorian 2000 CSS Resita 0:31:53 360p

5. Ardelean Alex 2000 LPS Arad 0:32:09 341p

6. Sarac Catalin 2000 LPS Arad 0:32:27 335p

7. Kosa Alexandru 2000 Delfin Timisoara 0:32:45 330p

8. Vaipan Radu 2000 CSS Timisoara 0:32:48 329p

9. Calin Rares 2000 Aquasport Tim. 0:33:16 309p

10. Vuckovic Luka 2000 Bjelica Vrbas 0:33:65 296p

11. Leucuta Leonard 2000 CSS Timisoara 0:33:66 295p

12. Epure Alex 2000 CSS Timisoara 0:35:45 253p

13. Popa Aaron 2000 LPS Arad 0:36:39 234p

14. Dušan Mrda 2000 Kikinda Kikinda 0:36:78 226p

15. Bija Alex 2000 LPS Arad 0:38:50 197p

16. Dedic Lazar 2000 Polet Sombor 0:39:18 187p

17. Milutin Pavicic 2000 Bjelica Vrbas 0:39:69 180p

17. Najdanovic Nikola 2000 PK Jagodina 0:39:69 180p

19. Ionita Andrei 2000 LPS Arad 0:46:23 114p

Capatina Alexandru 2000 CSM Oradea neprez 0p

Maric Stefan 2000 Polet Sombor neprez 0p

 

 

Categoria C: 2001 1. Srdan Božin 2001 Kikinda Kikinda 0:33:62 296p

2. Bondre Dacian 2001 CSS Resita 0:35:44 253p

3. Iovanica Iustin 2001 CSS Resita 0:35:60 250p

4. Vukanic Vukašin 2001 Swim Star Becej 0:36:80 226p

5. Ognjen Mizdrak 2001 Bjelica Vrbas 0:37:69 210p

6. Klemens Cristian 2001 Delfin Timisoara 0:37:96 206p

7. Borduz Flavius 2001 CSS Resita 0:38:30 200p

8. Plainiceanu Sebastian 2001 CSS Resita 0:38:99 190p

9. Grumazescu Vlad 2001 CSS Timisoara 0:39:24 186p

10. Remzing Vlad 2001 Aquasport Tim. 0:40:91 164p

11. Miazga Andre 2001 CSM Arad 0:41:58 156p

12. Kosanovic Milos 2001 Polet Sombor 0:46:38 113p

Laszlo Zoltan 2001 CSM Arad neprez 0p

Simendic Daniel 2001 Delfin Ada neprez 0p

Toholj Relja 2001 Polet Sombor neprez 0p

 

 

Categoria D: 2002 1. Icobescu Gabriel 2002 CSS Timisoara 0:34:73 269p

2. Miljan Bulajic 2002 Bjelica Vrbas 0:34:93 264p

3. Stevan Sapun 2002 Sremska Mitrovica 0:35:13 260p

4. Tutoraghe Titus 2002 CSS Resita 0:39:18 187p

5. Tanasie Rares 2002 CSS Timisoara 0:40:21 173p

6. Ghiurau Lucas 2002 Crisul Oradea 0:43:34 138p

7. Demian Bastian 2002 Crisul Oradea 0:43:91 133p

8. Aleksa Francuski 2002 Kikinda Kikinda 0:43:92 133p

9. Tot Adam 2002 Delfin Ada 0:44:51 127p

10. Lazar Andrei 2002 LPS Arad 0:44:78 125p

11. Ivetic Uros 2002 Polet Sombor 0:46:63 111p

12. Krámli Kristóf 2002 Oroshaza UE 0:47:50 105p

13. Cornea Adrian 2002 CSS Resita 0:47:59 104p

14. Popescu Mihnea 2002 Delfin Timisoara 0:47:83 103p

15. Bogdan Stana 2002 LPS Arad 0:48:02 101p

16. Istenes Gabor 2002 Delfin Ada 0:57:75 58p

Deznan Luca 2002 LPS Arad neprez 0p

Jurchescu Mihai 2002 Aquasport Tim. neprez 0p

Milos Sebastian 2002 CSS Resita neprez 0p

 

 

 

 

Categoria E: 2003 1. Dragota Etienne 2003 Aquasport Tim. 0:34:94 264p

2. Popescu Denis 2003 CSS Resita 0:38:52 197p

3. Kugelman Patrik 2003 CSM Arad 0:39:38 184p

4. Palescu Denis 2003 CSS Resita 0:40:89 165p

5. Robu Andrei 2003 CSS Resita 0:41:92 153p

6. Kovacev Uroš 2003 Swim Star Becej 0:41:99 152p

7. Bukalov Nemanja 2003 Feniks Sombor 0:43:53 136p

8. Almajan Adrian 2003 CSS Resita 0:43:58 136p

9. Miro Raskovic 2003 Bjelica Vrbas 0:44:98 124p

10. Stefan Francuski 2003 Kikinda Kikinda 0:46:93 109p

11. Nemanja Corovic 2003 Bjelica Vrbas 0:49:70 91p

12. Trufin Razvan 2003 Delfin Timisoara 0:52:74 76p

13. Ilija Jordanovski 2003 Bjelica Vrbas 0:52:95 76p

14. Tosic David 2003 Bjelica Vrbas 0:58:55 56p

15. Horvat Endre 2003 Delfin Ada 1:00:85 50p

16. Vukelic Dusan 2003 Polet Sombor 1:01:84 47p

17. Miloš Zaric 2003 Kikinda Kikinda 1:05:62 39p

 

 

Categoria F: 2004 1. Grumazescu Razvan 2004 CSS Timisoara 0:40:04 175p

2. Dascalescu Mihnea 2004 Crisul Oradea 0:42:54 146p

3. Rikk David 2004 CSM Oradea 0:43:39 138p

4. Crisan David 2004 CSM Arad 0:43:51 137p

5. Codrean Dacian 2004 CSM Arad 0:43:66 135p

6. Hotea Andrei 2004 Aquasport Tim. 0:43:90 133p

7. Cios David 2004 LPS Arad 0:45:57 119p

8. Stankovic Damjan 2004 Feniks Sombor 0:46:07 115p

9. Dancanet Emil 2004 CSS Timisoara 0:46:13 114p

10. Szep David 2004 LPS Arad 0:47:11 107p

11. Rusu Bogdan 2004 LPS Arad 0:48:41 99p

12. Ivetic Stefan 2004 Polet Sombor 0:48:92 96p

13. Gyulai-Herbszt Mark 2004 Delfin Timisoara 0:49:81 91p

14. Rácz László 2004 Oroshaza UE 0:49:84 91p

15. Luka Krsmanovic 2004 PK Jagodina 0:52:37 78p

16. Lazar Nicolae 2004 LPS Arad 0:53:68 72p

17. Mirko Dumic 2004 Kikinda Kikinda 0:58:69 55p

18. Mester Alexandru 2004 CSS Timisoara 0:58:89 55p

19. Milan Galic 2004 Kikinda Kikinda 0:59:66 53p

20. Stefan Ž. Francuski 2004 Kikinda Kikinda 1:01:55 48p

21. Vlanikolin Milos 2004 Delfin Ada 1:10:13 32p

22. Cardos Matei 2004 Arena Timisoara 1:16:69 25p

 

 

Categoria G: 2005 1. Popovic Nikola 2005 Feniks Sombor 0:43:92 133p

2. Rad Lucas 2005 CSM Arad 0:45:40 120p

3. Hinoveanu George 2005 Delfin Timisoara 0:48:09 101p

4. Dudukovic Aleksa 2005 Feniks Sombor 0:48:16 101p

5. Pantea Aron 2005 Olivia Swim Tm 0:49:09 95p

6. Babic Filip 2005 Banat Kikinda 0:50:59 87p

7. Ciontea Radu 2005 Arena Timisoara 0:52:01 80p

8. Iari Edward 2005 CSM Oradea 0:52:04 80p

9. Kovacev Filip 2005 Swim Star Becej 0:55:02 67p

10. Veljko Todorovic 2005 PK Jagodina 0:55:77 65p

11. Antal András 2005 Oroshaza UE 0:57:14 60p

12. Nikola Bogdanovic 2005 PK Jagodina 0:59:67 53p

13. Dusan Tudor 2005 Arena Timisoara 1:01:78 47p

14. Velimirovici Eric 2005 SCD Timisoara 1:06:62 38p

15. Živojnovic Mihajlo 2005 Swim Star Becej 1:13:20 28p

 

 

 

 

 

Categoria H: 2006 si mai mici 1. Duca Stefan 2006 CSM Oradea 0:43:59 136p

2. Zach Mihai 2006 Crisul Oradea 0:46:03 115p

3. Miscoi-Bortis Ionut 2006 LPS Arad 0:57:45 59p

4. Tingau Lucas 2006 Arena Timisoara 1:01:92 47p

5. Vuk Kocic 2006 PK Jagodina 1:15:23 26p

Nicodim David 2006 CSM Arad neprez 0p

***

Proba 08: 50 m fluture fete/ delfin zenski / pillango leany

 

 

Categoria A: 1999 si mai mari 1. Sucan Larisa 1996 CSS Timisoara 0:35:29 358p

2. Balaceanu Vasilica 1997 CSS Timisoara 0:35:66 347p

3. Pele Carina 1997 LPS Arad 0:49:15 132p

4. Pele Daria 1999 LPS Arad 0:52:77 107p

 

 

Categoria B: 2000 1. Meda Ioana 2000 CSS Resita 0:32:16 473p

2. Kovacs Kriszta 2000 LPS Arad 0:32:94 440p

3. Bolchis Alexis 2000 LPS Arad 0:36:79 316p

3. Cezara Muresan 2000 LPS Arad 0:36:79 316p

5. Marinkovic Ivana 2000 Polet Sombor 0:37:09 308p

6. Chincea Lorena 2000 LPS Arad 0:37:23 305p

7. Indricau Ana 2000 CSS Timisoara 0:38:81 269p

8. Iva Bogdanovic 2000 Sremska Mitrovica 0:39:25 260p

9. Ivan Paula 2000 CSS Resita 0:39:32 259p

10. Ana Plavšic 2000 Sremska Mitrovica 0:39:78 250p

11. Varadi Ela 2000 CSS Timisoara 0:41:38 222p

Draghia Roxana 2000 CSS Timisoara neprez 0p

Marinkovic Jovana 2000 PK Jagodina neprez 0p

Sfat Andreea 2000 LPS Arad neprez 0p

Vukelic Dragana 2000 Polet Sombor neprez 0p

 

 

Categoria C: 2001 1. Kiss Annamária 2001 Oroshaza UE 0:32:25 469p

2. Giurca Lucia 2001 CSS Timisoara 0:32:74 448p

3. Popov Snejana 2001 CSS Timisoara 0:33:87 405p

4. Bradean Luoana 2001 LPS Arad 0:35:47 353p

5. Costras Patricia 2001 CSM Oradea 0:35:94 339p

6. Popa Diana 2001 Crisul Oradea 0:36:66 319p

7. Gvoic Milica 2001 Polet Sombor 0:39:60 253p

8. Vizman Stefana 2001 CSS Timisoara 0:40:56 236p

9. Ogrizovic Elena 2001 Polet Sombor 0:41:48 220p

10. Ogrizovic Izabela 2001 Polet Sombor 0:45:23 170p

11. Gerstmajer Renata 2001 Polet Sombor 0:46:85 153p

Gazdic Danica 2001 Polet Sombor neprez 0p

Herlas Carina 2001 CSS Timisoara neprez 0p

Ljubica Stevanovic 2001 PK Jagodina neprez 0p

Popa Diana 2001 Crisul Oradea neprez 0p

 

 

Categoria D: 2002 1. Notingher Carina 2002 Aquasport Tim. 0:34:65 378p

2. Cavasdan Loredana 2002 CSM Oradea 0:35:36 356p

3. Gavrila Ana 2002 CSM Oradea 0:35:41 354p

4. Szabó Ivett 2002 Oroshaza UE 0:35:96 338p

5. Drahota Adrienn 2002 Oroshaza UE 0:37:98 287p

6. Szabo Andra 2002 CSM Oradea 0:39:50 255p

7. Balta Andrea 2002 LPS Arad 0:39:51 255p

8. Ökrös Noémi 2002 Oroshaza UE 0:41:30 223p 9. Oprescu Oana 2002 CSM Oradea 0:41:64 218p

10. Sara Skuban 2002 Bjelica Vrbas 0:43:31 193p

11. Komjáti Nelli 2002 Oroshaza UE 0:43:98 185p

12. Cazacenco Mirela 2002 CSS Resita 0:44:11 183p

13. Secianschi Carla 2002 CSM Arad 0:44:12 183p

14. Augustinov Simona 2002 CSS Resita 0:47:01 151p

15. Feraru Andrada 2002 CSS Resita 0:48:66 136p

16. Milena Jovanovic 2002 PK Jagodina 0:49:68 128p

17. Martinovic Katarina 2002 Polet Sombor 0:52:91 106p

18. Markovic Nikolina 2002 Polet Sombor 0:53:78 101p

19. Milica Matijevic 2002 Kikinda Kikinda 0:55:14 93p

20. Milica Antic 2002 PK Jagodina 1:02:77 63p

Robescu Mara 2002 Aquasport Tim. neprez 0p

Ruba Alexandra 2002 CSS Resita neprez 0p

 

 

Categoria E: 2003 1. Baciuna Roberta 2003 CSS Resita 0:37:25 304p

2. Csonti Karina 2003 CSS Resita 0:41:68 217p

3. Luchian Alexia 2003 CSS Resita 0:42:38 207p

4. Bascarau Alexia 2003 LPS Arad 0:42:49 205p

5. Stan Lilla 2003 Delfin Timisoara 0:44:39 180p

6. Hanciu Luana 2003 CSM Arad 0:44:65 177p

7. Barbara Rencar 2003 Bjelica Vrbas 0:47:49 147p

8. Pantya Franciska 2003 Crisul Oradea 0:47:99 142p

9. Stankovic Elena 2003 Feniks Sombor 0:48:42 138p

10. Porosnicu Manuela 2003 LPS Arad 0:48:82 135p

11. Hentes Andreea 2003 CSS Timisoara 0:51:24 117p

12. Rad Sarah 2003 CSM Arad 0:51:70 114p

13. Maric Dafina 2003 Polet Sombor 0:52:20 110p

14. Riza Lorena 2003 CSS Resita 0:52:37 109p

 

 

Categoria F: 2004 1. Kiss Katalin 2004 Oroshaza UE 0:42:93 199p

2. Lana Gavrilovic 2004 Sremska Mitrovica 0:43:33 193p

2. Milicic Kristina 2004 Banat Kikinda 0:43:33 193p

4. Papp Zselyke 2004 Crisul Oradea 0:45:19 170p

5. Motos Letitia 2004 Aquasport Tim. 0:46:09 160p

6. Orza Emilia 2004 Aquasport Tim. 0:46:56 156p

7. Precob Anisia 2004 Aquasport Tim. 0:47:08 150p

8. Milena Mandic 2004 Bjelica Vrbas 0:48:11 141p

9. Ahmad Samira 2004 Aquasport Tim. 0:48:97 134p

10. Braun Nicole 2004 CSS Timisoara 0:49:50 129p

11. Pasztor Szonja 2004 Oroshaza UE 0:50:37 123p

12. Crista Cosmina 2004 Delfin Timisoara 0:50:41 123p

13. Romandic Natasa 2004 PK Senta 0:58:98 76p

14. Popescu Andrea 2004 CSM Arad 0:59:24 75p

15. Besnea Ribanna 2004 CSS Timisoara 1:04:21 59p

16. Stanojcic Jovana 2004 Polet Sombor 1:05:28 56p

17. Kosanovic Natasa 2004 Polet Sombor 1:05:47 56p

18. Vasile Alexandra 2004 LPS Arad 1:08:05 50p

Ilic Natasa 2004 Polet Sombor neprez 0p

 

 

Categoria G: 2005 1. Jelena Kosovic 2005 Bjelica Vrbas 0:49:51 129p

2. Papp Annemarie 2005 CSS Timisoara 0:50:09 125p

3. Papp Vivien 2005 Oroshaza UE 0:50:30 123p

4. Strajnic Jana 2005 Banat Kikinda 0:52:68 107p

5. Luchian Mara 2005 CSS Resita 0:57:60 82p

6. Lup Alesia 2005 Delfin Timisoara 1:03:61 61p

7. Pup Bianca 2005 Arena Timisoara 1:14:79 37p

Eva Stevanovic 2005 PK Jagodina neprez 0p

Ionita Alexia 2005 CSM Baia Mare neprez 0p

Nan Ira 2005 LPS Arad neprez 0p

 

Categoria H: 2006 si mai mici 1. Achim Diana Cezara 2006 Arena Timisoara 0:51:32 116p

2. Bako Anastasia 2006 CSM Oradea 1:01:20 68p

3. Sara Pavljuk 2006 Bjelica Vrbas 1:01:99 66p

4. Salajan Mara 2006 Crisul Oradea 1:04:71 58p

______________________________

***

Cel mai bun sportiv (punctaj FINA)

Băieţi

Categoria A: 1999 si mai mari 1. Gavris Ionut 1997 Crisul Oradea 1721p

2. Farcutiu Alexandru 1996 LPS Arad 1566p

3. Sonoc Gabriel 1997 LPS Arad 1539p

4. Muresan Bogdan 1996 LPS Arad 1505p

5. Simon Andrei 1997 LPS Arad 1485p

6. Mara Mihai 1999 LPS Arad 1347p

7. Sarac Ionut 1998 LPS Arad 1317p

8. Ciobanu Robert 1999 LPS Arad 1306p

9. Tabora Vlad 1997 CSS Timisoara 1301p

10. Crasnic Andrei 1998 CSS Timisoara 1217p

11. Delamarian Iasonas 1998 LPS Arad 1210p

12. Ibanisteanu Bogdan 1992 CSS Resita 1118p

13. Matic Milorad 1999 PK Senta 893p

14. Smanioto Loren 1998 CSS Resita 815p

15. Biriboaca Radu 1998 CSS Timisoara 791p

16. Ion Alexandru 1999 CSS Resita 790p

17. Bumbea Andrei 1999 CSS Resita 713p

18. Svorenj Viktor 1999 Delfin Ada 690p

19. Volford David 1998 Delfin Ada 671p

20. Komaromi Stefan 1999 Aquasport Tim. 656p

21. Robescu Radu 1998 Aquasport Tim. 338p

22. Dobre Bogdan 1999 CSS Timisoara 324p

23. Tincau Marius 1999 CSS Resita 0p

24. Sandu Dorin 1997 LPS Arad 0p

25. Ivan Jovanovic 1998 Sremska Mitrovica 0p

26. Chincea Emanuel 1998 LPS Arad 0p

 

 

Categoria B: 2000 1. Odeli Gontar 2000 LPS Arad 1516p

2. Vaipan Radu 2000 CSS Timisoara 1456p

3. Vuckovic Luka 2000 Bjelica Vrbas 1384p

4. Kosa Alexandru 2000 Delfin Timisoara 1312p

5. Sarac Catalin 2000 LPS Arad 1311p

6. Marko Zahorjanski 2000 Bjelica Vrbas 1284p

7. Calin Rares 2000 Aquasport Tim. 1251p

8. Ardelean Alex 2000 LPS Arad 1198p

9. Popa Aaron 2000 LPS Arad 1160p

10. Epure Alex 2000 CSS Timisoara 1086p

11. Dedic Lazar 2000 Polet Sombor 1061p

12. Leucuta Leonard 2000 CSS Timisoara 929p

13. Najdanovic Nikola 2000 PK Jagodina 863p

14. Bija Alex 2000 LPS Arad 845p

15. Bugariu Andrei 2000 CSS Resita 842p

16. Tufan Daniel 2000 CSM Oradea 781p

17. Burciu Dorian 2000 CSS Resita 761p

18. Loichita Mihai 2000 CSS Timisoara 728p

19. Milutin Pavicic 2000 Bjelica Vrbas 710p

20. Dušan Mrda 2000 Kikinda Kikinda 688p

21. Ionita Andrei 2000 LPS Arad 675p

22. Matija Ratko 2000 Kikinda Kikinda 633p

23. Buzatu Denis 2000 CSS Resita 563p

24. Uroš Culibrk 2000 Sremska Mitrovica 165p

25. Maric Stefan 2000 Polet Sombor 0p

26. Capatina Alexandru 2000 CSM Oradea 0p Categoria C: 2001 1. Vukanic Vukašin 2001 Swim Star Becej 1040p

2. Ognjen Mizdrak 2001 Bjelica Vrbas 955p

3. Klemens Cristian 2001 Delfin Timisoara 891p

4. Remzing Vlad 2001 Aquasport Tim. 753p

5. Bar Andrei 2001 CSM Oradea 621p

6. Srdan Božin 2001 Kikinda Kikinda 578p

7. Caravan Bogdan 2001 CSS Resita 570p

8. Iovanica Iustin 2001 CSS Resita 541p

9. Mihai Andrei 2001 CSS Resita 537p

10. Kosanovic Milos 2001 Polet Sombor 537p

11. Bondre Dacian 2001 CSS Resita 518p

12. Avramovici Robi 2001 CSS Resita 415p

13. Borduz Flavius 2001 CSS Resita 409p

14. Plainiceanu Sebastian 2001 CSS Resita 408p

15. Gagaluta Denis 2001 CSS Resita 387p

16. Irinca Bogdan 2001 CSS Resita 385p

17. Grumazescu Vlad 2001 CSS Timisoara 376p

18. Miazga Andre 2001 CSM Arad 323p

19. Zach Cristian 2001 CSM Arad 299p

20. Deak Eduard 2001 LPS Arad 291p

21. Toholj Relja 2001 Polet Sombor 0p

22. Simendic Daniel 2001 Delfin Ada 0p

23. Miscoi Vlad 2001 LPS Banatul Tm 0p

24. Laszlo Zoltan 2001 CSM Arad 0p

 

 

Categoria D: 2002 1. Icobescu Gabriel 2002 CSS Timisoara 1000p

2. Miljan Bulajic 2002 Bjelica Vrbas 997p

3. Tanasie Rares 2002 CSS Timisoara 885p

4. Stevan Sapun 2002 Sremska Mitrovica 734p

5. Lazar Andrei 2002 LPS Arad 721p

6. Bogdan Stana 2002 LPS Arad 702p

7. Krámli Kristóf 2002 Oroshaza UE 626p

8. Ivetic Uros 2002 Polet Sombor 593p

9. Popescu Mihnea 2002 Delfin Timisoara 549p

10. Demian Bastian 2002 Crisul Oradea 546p

11. Tot Adam 2002 Delfin Ada 515p

12. Aleksa Francuski 2002 Kikinda Kikinda 481p

13. Fara Casian 2002 CSS Resita 449p

14. Wolf Denis 2002 CSS Resita 443p

15. Puscas Christian 2002 CSM Arad 394p

16. Tutoraghe Titus 2002 CSS Resita 364p

17. Istenes Gabor 2002 Delfin Ada 341p

18. Siclovan Robert 2002 CSS Timisoara 313p

19. Ghiurau Lucas 2002 Crisul Oradea 298p

20. Susca Bogdan 2002 LPS Arad 296p

21. Cornea Adrian 2002 CSS Resita 275p

22. Tatu Darius 2002 CSS Timisoara 261p

23. Jipa Andrei 2002 LPS Arad 251p

24. Picu Mihnea 2002 CSS Resita 243p

25. Ilie Alexandru 2002 CSS Timisoara 175p

26. Torma Balaz 2002 Delfin Ada 88p

27. Luka Babic 2002 Kikinda Kikinda 76p

28. Sreckovic Nikola 2002 Polet Sombor 0p

29. Smarandache Catalin 2002 CSS Resita 0p

30. Milos Sebastian 2002 CSS Resita 0p

31. Jurchescu Sebastian 2002 CSS Resita 0p

32. Jurchescu Mihai 2002 Aquasport Tim. 0p

33. Deznan Luca 2002 LPS Arad 0p

 

 

 

 

 

Categoria E: 2003 1. Dragota Etienne 2003 Aquasport Tim. 1083p

2. Kugelman Patrik 2003 CSM Arad 811p

3. Miro Raskovic 2003 Bjelica Vrbas 730p

4. Bukalov Nemanja 2003 Feniks Sombor 677p

5. Popescu Denis 2003 CSS Resita 660p

6. Kovacev Uroš 2003 Swim Star Becej 574p

7. Nemanja Corovic 2003 Bjelica Vrbas 521p

8. Trufin Razvan 2003 Delfin Timisoara 479p

9. Tosic David 2003 Bjelica Vrbas 476p

10. Ðuric Mateja 2003 Swim Star Becej 453p

11. Vuia Robert 2003 CSS Resita 444p

12. Schmelas Erwin 2003 CSS Resita 420p

13. Liciu Darius 2003 Olivia Swim Tm 389p

14. Ilija Jordanovski 2003 Bjelica Vrbas 374p

15. Boc Paul 2003 CSS Resita 357p

16. Derevciuc Dimitrie 2003 CSM Arad 339p

17. Horvat Endre 2003 Delfin Ada 337p

18. Palescu Denis 2003 CSS Resita 336p

19. Robu Andrei 2003 CSS Resita 320p

20. Sandic Novica 2003 Banat Kikinda 295p

21. Almajan Adrian 2003 CSS Resita 280p

22. Vukelic Dusan 2003 Polet Sombor 271p

23. Lighezan Dorin 2003 CSS Resita 269p

24. Parv Marius 2003 Aquasport Tim. 266p

25. Stefan Francuski 2003 Kikinda Kikinda 265p

26. Lelescu Alexandru 2003 Aquasport Tim. 251p

27. Ciobanu Flavius 2003 CSS Resita 248p

28. Sivcev Slobodan 2003 Banat Kikinda 192p

29. Indricau Andrei 2003 CSS Timisoara 192p

30. Stefan Luca 2003 CSS Timisoara 180p

31. Szabo Norbert 2003 CSM Arad 155p

32. Popovici Alexei 2003 CSS Resita 153p

33. Miloš Zaric 2003 Kikinda Kikinda 88p

34. Nebojša Jokic 2003 Kikinda Kikinda 0p

35. Laki Edward 2003 Aquasport Tim. 0p

36. Grubacichi Alen 2003 CSS Timisoara 0p

 

 

Categoria F: 2004 1. Crisan David 2004 CSM Arad 704p

2. Dancanet Emil 2004 CSS Timisoara 657p

3. Grumazescu Razvan 2004 CSS Timisoara 653p

4. Cios David 2004 LPS Arad 637p

5. Rusu Bogdan 2004 LPS Arad 615p

6. Luka Krsmanovic 2004 PK Jagodina 609p

7. Hotea Andrei 2004 Aquasport Tim. 603p

8. Dascalescu Mihnea 2004 Crisul Oradea 562p

9. Stankovic Damjan 2004 Feniks Sombor 540p

10. Szep David 2004 LPS Arad 538p

11. Lazar Nicolae 2004 LPS Arad 534p

12. Rikk David 2004 CSM Oradea 513p

13. Rácz László 2004 Oroshaza UE 455p

14. Kover Edy 2004 CSM Oradea 445p

15. Gyulai-Herbszt Mark 2004 Delfin Timisoara 424p

16. Codrean Dacian 2004 CSM Arad 417p

17. Kover Norbert 2004 CSM Oradea 377p

18. Popa-Panda Claudiu 2004 LPS Arad 349p

19. Iancu Marius 2004 CSS Resita 349p

20. Bejusca Adrian 2004 Crisul Oradea 341p

21. Mester Alexandru 2004 CSS Timisoara 337p

22. Ivan Raul 2004 Delfin Timisoara 321p

23. Bente Raul 2004 Crisul Oradea 300p

24. Ciocîrlan Darius 2004 LPS Arad 290p

25. Titiriga Vlad 2004 LPS Arad 264p

26. Cretu Razvan 2004 CSS Resita 262p

27. Avram Alexandru 2004 CSS Resita 249p 28. Ivetic Stefan 2004 Polet Sombor 245p

29. Vlanikolin Milos 2004 Delfin Ada 237p

30. Cardos Matei 2004 Arena Timisoara 230p

31. Slavu Vlad 2004 SCD Timisoara 226p

32. Roiban Mark 2004 CSS Resita 213p

33. Takacs Norbert 2004 Delfin Timisoara 178p

34. Bey Raul 2004 CSS Resita 177p

35. Mirko Dumic 2004 Kikinda Kikinda 168p

36. Stefan Ž. Francuski 2004 Kikinda Kikinda 160p

37. Ognjen Culibrk 2004 Sremska Mitrovica 159p

38. Jurma Victor 2004 CSS Timisoara 156p

39. Milan Galic 2004 Kikinda Kikinda 136p

40. Motiu Caleb 2004 CSM Arad 135p

41. Petrica Andrei 2004 CSS Resita 134p

42. Branduse Darius 2004 CSM Arad 129p

 

 

Categoria G: 2005 1. Popovic Nikola 2005 Feniks Sombor 605p

2. Rad Lucas 2005 CSM Arad 580p

3. Pantea Aron 2005 Olivia Swim Tm 544p

4. Iari Edward 2005 CSM Oradea 522p

5. Dudukovic Aleksa 2005 Feniks Sombor 481p

6. Hinoveanu George 2005 Delfin Timisoara 461p

7. Veljko Todorovic 2005 PK Jagodina 415p

8. Antal András 2005 Oroshaza UE 410p

9. Novcic Luka 2005 Aquasport Tim. 384p

10. Toma Mihai 2005 Aquasport Tim. 371p

11. Nikola Bogdanovic 2005 PK Jagodina 369p

12. Dusan Tudor 2005 Arena Timisoara 352p

13. Kovacev Filip 2005 Swim Star Becej 347p

14. Velimirovici Eric 2005 SCD Timisoara 322p

15. Marjanovic Ðorde 2005 Swim Star Becej 286p

16. Ciontea Radu 2005 Arena Timisoara 255p

17. Babic Filip 2005 Banat Kikinda 222p

18. Novak Maljkovic 2005 Kikinda Kikinda 175p

19. Živojnovic Mihajlo 2005 Swim Star Becej 169p

20. Ciuhandu Mario 2005 CSS Timisoara 149p

21. Bašic Ilija 2005 Swim Star Becej 140p

22. Bunda Arman 2005 CSS Timisoara 139p

23. Szep Alexandru 2005 LPS Arad 134p

24. Bogdan Sapun 2005 Sremska Mitrovica 130p

25. Dogaru Iulian 2005 CSS Resita 129p

26. Gavrila Alex 2005 CSM Oradea 122p

27. Indricau Cristian 2005 CSS Timisoara 91p

28. Bradean Rares 2005 LPS Arad 76p

29. Tulcan Adrian 2005 CSS Timisoara 37p

 

 

Categoria H: 2006 si mai mici 1. Duca Stefan 2006 CSM Oradea 643p

2. Zach Mihai 2006 Crisul Oradea 456p

3. Miscoi-Bortis Ionut 2006 LPS Arad 433p

4. Papp Zsadany 2006 Crisul Oradea 289p

5. Jurchescu Tudor 2006 Aquasport Tim. 202p

6. Vuk Kocic 2006 PK Jagodina 191p

7. Tingau Lucas 2006 Arena Timisoara 179p

8. Hotea Lucian 2006 Aquasport Tim. 158p

9. Farcutiu Albert 2006 LPS Arad 133p

10. Maur Victor 2006 CSM Arad 112p

11. Angelo Patrik 2006 CSM Arad 98p

12. Vukanic Ivan 2006 Swim Star Becej 95p

13. Ciobanu Raul 2006 CSM Arad 71p

14. Taran Andrei 2007 Olivia Swim Tm 70p

15. Bagu Cezar 2007 CSM Arad 64p

16. Tufan Gabriel 2007 CSM Oradea 16p

17. Nicodim David 2006 CSM Arad 0p

*

Cea mai buna sportiva (punctaj FINA)

Fete

Categoria A: 1999 si mai mari 1. Sucan Larisa 1996 CSS Timisoara 1538p

2. Balaceanu Vasilica 1997 CSS Timisoara 1464p

3. Pele Carina 1997 LPS Arad 823p

4. Pele Daria 1999 LPS Arad 818p

5. Aleksandra Nikolic 1999 Sremska Mitrovica 608p

6. Dumitrescu Carmen 1995 LPS Banatul Tm 437p

7. Ciornei Alina 1997 SCD Timisoara 230p

8. Marusca Maria 1999 LPS Arad 0p

 

 

Categoria B: 2000 1. Kovacs Kriszta 2000 LPS Arad 1600p

2. Bolchis Alexis 2000 LPS Arad 1455p

3. Marinkovic Ivana 2000 Polet Sombor 1276p

4. Chincea Lorena 2000 LPS Arad 1259p

5. Cezara Muresan 2000 LPS Arad 1162p

6. Meda Ioana 2000 CSS Resita 960p

7. Borca Lorena 2000 CSS Resita 911p

8. Bulzan Raluca 2000 LPS Arad 876p

9. Varadi Ela 2000 CSS Timisoara 749p

10. Cimpianu Ada 2000 LPS Arad 691p

11. Draghia Roxana 2000 CSS Timisoara 612p

12. Ana Plavšic 2000 Sremska Mitrovica 598p

13. Ivan Paula 2000 CSS Resita 591p

14. Iva Bogdanovic 2000 Sremska Mitrovica 579p

15. Ahmad Miriam 2000 Aquasport Tim. 392p

16. Indricau Ana 2000 CSS Timisoara 269p

17. Vukelic Dragana 2000 Polet Sombor 0p

18. Sfat Andreea 2000 LPS Arad 0p

19. Marinkovic Jovana 2000 PK Jagodina 0p

 

 

Categoria C: 2001 1. Kiss Annamária 2001 Oroshaza UE 1758p

2. Giurca Lucia 2001 CSS Timisoara 1711p

3. Popov Snejana 2001 CSS Timisoara 1633p

4. Bradean Luoana 2001 LPS Arad 1398p

5. Vizman Stefana 2001 CSS Timisoara 1299p

6. Ogrizovic Elena 2001 Polet Sombor 1140p

7. Gvoic Milica 2001 Polet Sombor 1068p

8. Ogrizovic Izabela 2001 Polet Sombor 1002p

9. Gerstmajer Renata 2001 Polet Sombor 954p

10. Popa Diana 2001 Crisul Oradea 888p

11. Costras Patricia 2001 CSM Oradea 843p

12. Ciuciuc Rebeca 2001 CSS Resita 818p

13. Cimpianu Carina 2001 CSM Oradea 781p

14. Bulzu Marinela 2001 CSS Resita 609p

15. Popa Andreea 2001 CSM Arad 529p

16. Nataša Urošev 2001 Kikinda Kikinda 526p

17. Fantanariu Francesa 2001 CSS Resita 477p

18. Rece Sabina 2001 Delfin Timisoara 462p

19. Žilic Mia 2001 Banat Kikinda 418p

20. Dajic Ema 2001 PK Jagodina 319p

21. Ljubica Stevanovic 2001 PK Jagodina 216p

22. Fara Adela 2001 CSS Resita 215p

23. Herlas Carina 2001 CSS Timisoara 0p

24. Gazdic Danica 2001 Polet Sombor 0p

 

 

 

 

Categoria D: 2002 1. Notingher Carina 2002 Aquasport Tim. 1631p

2. Cavasdan Loredana 2002 CSM Oradea 1465p

3. Szabó Ivett 2002 Oroshaza UE 1295p

4. Drahota Adrienn 2002 Oroshaza UE 1211p

5. Balta Andrea 2002 LPS Arad 1192p

6. Secianschi Carla 2002 CSM Arad 1088p

7. Gavrila Ana 2002 CSM Oradea 1068p

8. Komjáti Nelli 2002 Oroshaza UE 1024p

9. Sara Skuban 2002 Bjelica Vrbas 913p

10. Ökrös Noémi 2002 Oroshaza UE 898p

11. Szabo Andra 2002 CSM Oradea 857p

12. Milena Jovanovic 2002 PK Jagodina 814p

13. Oprescu Oana 2002 CSM Oradea 782p

14. Buzasi Vivien 2002 CSM Oradea 746p

15. Robescu Mara 2002 Aquasport Tim. 695p

16. Borbely Alexandra 2002 Crisul Oradea 676p

17. Retezan Denisa 2002 CSS Timisoara 556p

18. Martinovic Katarina 2002 Polet Sombor 542p

19. Markovic Nikolina 2002 Polet Sombor 534p

20. Szep Noemi 2002 LPS Arad 495p

21. Milica Matijevic 2002 Kikinda Kikinda 485p

22. Robu Delia 2002 CSS Resita 482p

23. Motiu Luana 2002 CSM Arad 452p

24. Milica Antic 2002 PK Jagodina 449p

25. Cazacenco Mirela 2002 CSS Resita 424p

26. Augustinov Simona 2002 CSS Resita 375p

27. Pacuraru Adela 2002 CSS Timisoara 357p

28. Feraru Andrada 2002 CSS Resita 354p

29. Ana Francuski 2002 Kikinda Kikinda 308p

30. Sand Sarah 2002 CSS Timisoara 256p

31. Ruba Alexandra 2002 CSS Resita 0p

 

 

Categoria E: 2003 1. Baciuna Roberta 2003 CSS Resita 955p

2. Stan Lilla 2003 Delfin Timisoara 922p

3. Hentes Andreea 2003 CSS Timisoara 895p

4. Pantya Franciska 2003 Crisul Oradea 888p

5. Porosnicu Manuela 2003 LPS Arad 844p

6. Barbara Rencar 2003 Bjelica Vrbas 743p

7. Bascarau Alexia 2003 LPS Arad 738p

8. Stankovic Elena 2003 Feniks Sombor 681p

9. Berger Seline 2003 CSS Resita 555p

10. Mhedinteanu Viorica 2003 CSS Resita 554p

11. Maric Dafina 2003 Polet Sombor 517p

12. Rad Sarah 2003 CSM Arad 475p

13. Luchian Alexia 2003 CSS Resita 449p

14. Csonti Karina 2003 CSS Resita 444p

15. Alexandru Briana 2003 CSS Resita 421p

16. Hornea Andreea 2003 CSS Timisoara 402p

17. Kratochwill Mateea 2003 CSS Timisoara 390p

18. Kristina Uzelac 2003 Sremska Mitrovica 388p

19. Hanciu Luana 2003 CSM Arad 373p

20. Ianosi Annette 2003 Delfin Timisoara 366p

21. Ilic Andjela 2003 Polet Sombor 346p

22. Ciugudean Anca 2003 Aquasport Tim. 306p

23. Urlea Anja 2003 CSS Timisoara 232p

24. Riza Lorena 2003 CSS Resita 218p

25. Covaci Ana-Maria 2003 CSS Resita 183p

26. Suhai Andrea 2003 CSS Resita 0p

 

 

 

 

 

Categoria F: 2004 1. Kiss Katalin 2004 Oroshaza UE 941p

2. Orza Emilia 2004 Aquasport Tim. 856p

3. Papp Zselyke 2004 Crisul Oradea 813p

4. Ahmad Samira 2004 Aquasport Tim. 811p

5. Crista Cosmina 2004 Delfin Timisoara 784p

6. Precob Anisia 2004 Aquasport Tim. 737p

7. Milena Mandic 2004 Bjelica Vrbas 732p

8. Motos Letitia 2004 Aquasport Tim. 729p

9. Lana Gavrilovic 2004 Sremska Mitrovica 717p

10. Pasztor Szonja 2004 Oroshaza UE 607p

11. Popescu Andrea 2004 CSM Arad 583p

12. Todea Cezara 2004 Crisul Oradea 500p

13. Milicic Kristina 2004 Banat Kikinda 447p

14. Romandic Natasa 2004 PK Senta 446p

15. Besnea Ribanna 2004 CSS Timisoara 382p

16. Vasile Alexandra 2004 LPS Arad 379p

17. Lazar Tatiana 2004 Delfin Timisoara 306p

18. Stanojcic Jovana 2004 Polet Sombor 297p

19. Braun Nicole 2004 CSS Timisoara 296p

20. Jana Bjelic 2004 Kikinda Kikinda 292p

21. Pintea Alexandra 2004 Crisul Oradea 282p

22. Kosanovic Natasa 2004 Polet Sombor 272p

23. Alfoldi Boglarka 2004 Crisul Oradea 242p

24. Elena Popov 2004 Kikinda Kikinda 240p

25. Zach Diana 2004 Crisul Oradea 231p

26. Piacsek Monica 2004 CSM Arad 0p

27. Ilic Natasa 2004 Polet Sombor 0p

 

 

Categoria G: 2005 1. Papp Vivien 2005 Oroshaza UE 593p

2. Jelena Kosovic 2005 Bjelica Vrbas 552p

3. Fila Barbara 2005 Crisul Oradea 505p

4. Kemecsei Csenge 2005 Crisul Oradea 481p

5. Papp Annemarie 2005 CSS Timisoara 428p

6. Fagadar Marina 2005 Aquasport Tim. 416p

7. Gyori Inesz 2005 PK Senta 304p

8. Bocan Ana Maria 2005 Arena Timisoara 300p

9. Strajnic Jana 2005 Banat Kikinda 276p

10. Popescu Daria 2005 CSS Resita 265p

11. Remlein Alina 2005 CSM Arad 261p

12. Luchian Mara 2005 CSS Resita 210p

13. Pup Bianca 2005 Arena Timisoara 207p

14. Lup Alesia 2005 Delfin Timisoara 154p

15. Cormos Alexia 2005 CSM Arad 131p

16. Nan Ira 2005 LPS Arad 0p

17. Ionita Alexia 2005 CSM Baia Mare 0p

18. Eva Stevanovic 2005 PK Jagodina 0p

 

 

Categoria H: 2006 si mai mici 1. Sara Pavljuk 2006 Bjelica Vrbas 538p

2. Bako Anastasia 2006 CSM Oradea 508p

3. Achim Diana Cezara 2006 Arena Timisoara 504p

4. Salajan Mara 2006 Crisul Oradea 339p

5. Cios Delia 2006 Arena Timisoara 247p

6. Gavrila Dariana 2007 SCD Timisoara 171p

7. Ana Krsmanovic 2008 PK Jagodina 155p

8. Stamati Andrea 2006 Delfin Timisoara 149p

9. Sara Gavrilovic 2006 Sremska Mitrovica 120p

Întrecerea a fost susţinută financiar de CJ Timiş.

Acest articol a fost publicat în Înot, Sport juvenil și etichetat cu , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Salvează legătura permanentă.

Comentariile nu sunt permise.


Ultimele articole din categoria Înot: