Fotografii de la meciul Voința Mașloc – ACS Ghiroda, jucat sâmbătă de la ora 11 la Chișoda, în etapa a XI-a din Divizia D Timiș, și câștigat de oaspeții în galben-albastru, 1-2 (1-0).
Play-Off 1-6 SuperLiga LPF 2023-24
26 apr. 2024Etapa VI
- Universitatea Craiova0CFR Cluj1
- Farul3Rapid1
- Sepsi SIC Sf. Gheorghe2FCSB2
Clasament
1 | • | FCSB | 49 |
2 | • | Universitatea Craiova | 37 |
3 | ↑ | CFR Cluj | 37 |
4 | ↓ | Farul | 35 |
5 | • | Rapid | 29 |
6 | • | Sepsi SIC Sf. Gheorghe | 28 |
4 mai 2024Etapa VII
- FCSBvsFarul
- RapidvsUniversitatea Craiova
- CFR ClujvsSepsi SIC Sf. Gheorghe
Fotbal Liga 1 - Play-Out
3 mai 2024Etapa VII
- Petrolul1AFC Botoşani2
- Oţelul1Hermannstadt0
- Dinamo1FC Voluntari1
- Politehnica Iaşi0UTA2
- FC U Craiova 19483U Cluj2
Clasament
1 | ↑ | UTA | 34 |
2 | ↑ | Oţelul | 33 |
3 | ↓ | Hermannstadt | 31 |
4 | • | U Cluj | 29 |
5 | • | Petrolul | 26 |
6 | ↑ | AFC Botoşani | 24 |
7 | ↓ | FC Voluntari | 23 |
8 | ↓ | FC U Craiova 1948 | 22 |
9 | ↑ | Dinamo | 21 |
10 | ↓ | Politehnica Iaşi | 21 |
10 mai 2024Etapa VIII
- U ClujvsDinamo
- UTAvsFC U Craiova 1948
- HermannstadtvsPolitehnica Iaşi
- PetrolulvsOţelul
- AFC BotoşanivsFC Voluntari
Fotbal Liga B2 - Play-off
2 mai 2024Etapa VIII
- CSC ŞelimbărGloria Buzău
- Unirea SloboziaCorvinul 1921 Hunedoara
- Corvinul 1921 HunedoaraGloria Buzău
Clasament
1 | • | Unirea Slobozia | 56 |
2 | • | Corvinul 1921 Hunedoara | 49 |
3 | • | CSC Şelimbăr | 46 |
4 | • | Gloria Buzău | 45 |
5 | • | Csikszereda | 40 |
6 | • | CS Mioveni | 39 |
7 mai 2024Etapa IX
- CSC ŞelimbărvsCS Mioveni
- Gloria BuzăuvsUnirea Slobozia
- Corvinul 1921 HunedoaravsCsikszereda
Fotbal SuperLiga
9 mart. 2024Etapa XXX
- FC Botoșani0Farul0
- Voluntari0”U” Cluj0
- Petrolul1Sepsi2
- U Craiova 19481Universitatea Craiova2
- Rapid4FCSB0
- SC Dinamo 1948 SA1UTA0
- Oţelul Galaţi1Politehnica Iaşi1
- CFR Cluj1Hermannstadt0
Clasament
1 | • | FCSB | 64 |
2 | • | Rapid | 55 |
3 | • | CFR Cluj | 53 |
4 | • | Universitatea Craiova | 49 |
5 | • | Sepsi | 43 |
6 | • | Farul | 43 |
7 | • | ”U” Cluj | 42 |
8 | • | Hermannstadt | 40 |
9 | • | UTA | 40 |
10 | • | Petrolul | 35 |
11 | • | Oţelul Galaţi | 34 |
12 | • | Politehnica Iaşi | 33 |
13 | • | U Craiova 1948 | 31 |
14 | • | SC Dinamo 1948 SA | 29 |
15 | • | Voluntari | 28 |
16 | • | FC Botoșani | 21 |
Fotbal Liga 2 Play-Out Grupa A
3 mai 2024Etapa VI
- FC ArgeşCSC Dumbrăviţa
- CSM AlexandriaCSM Reşiţa
- CeahlăulUnirea Dej
Clasament
1 | • | CSM Reşiţa | 37 |
2 | • | Ceahlăul | 34 |
3 | ↑ | Metaloglobus | 33 |
4 | ↓ | FC Argeş | 30 |
5 | • | CSC Dumbrăviţa | 26 |
6 | • | Unirea Dej | 23 |
7 | • | CSM Alexandria | 13 |
10 mai 2024Etapa VII
- Unirea DejvsCSM Alexandria
- MetaloglobusvsFC Argeş
- CSC DumbrăviţavsCeahlăul
Fotbal Liga 2 Play-Out Grupa B
3 mai 2024Etapa VI
- CSM SlatinaProgresul Spartac
- CS TunariCSA
- Concordiasarcina
Clasament
1 | • | CSA | 38 |
2 | • | Concordia | 37 |
3 | • | Chindia | 35 |
4 | • | sarcina | 29 |
5 | • | CSM Slatina | 29 |
6 | • | CS Tunari | 20 |
7 | • | Progresul Spartac | 1 |
11 mai 2024Etapa VII
- ChindiavsCSM Slatina
- Progresul SpartacvsCS Tunari
- CSAvsConcordia
Fotbal Liga 2
16 mart. 2024Etapa XIX
- CSC Dumbrăvița1AFK Csikszereda1
- Ceahlăul4Progresul Spartac0
- Unirea Slobozia3Corvinul 1921 Hunedoara1
- FC Argeş1CSM Reşiţa0
- Gloria Buzău5sarcina0
- CSM Slatina0CS Mioveni0
- CS al Armatei Steaua2CS Tunari1
- CSC 1599 Șelimbăr2Chindia1
- CSM Alexandria1Metaloglobus1
- Unirea Dej0Concordia Chiajna2
Clasament
1 | • | CSC 1599 Șelimbăr | 42 |
2 | • | Unirea Slobozia | 40 |
3 | • | Corvinul 1921 Hunedoara | 37 |
4 | • | Gloria Buzău | 34 |
5 | • | CS Mioveni | 33 |
6 | • | AFK Csikszereda | 32 |
7 | • | Ceahlăul | 31 |
8 | • | CS al Armatei Steaua | 28 |
9 | • | Chindia | 28 |
10 | • | CSM Reşiţa | 27 |
11 | • | Metaloglobus | 26 |
12 | • | Concordia Chiajna | 25 |
13 | • | CSM Slatina | 25 |
14 | • | FC Argeş | 24 |
15 | • | CSC Dumbrăvița | 23 |
16 | • | sarcina | 23 |
17 | • | CS Tunari | 16 |
18 | • | Unirea Dej | 13 |
19 | • | CSM Alexandria | 9 |
20 | • | Progresul Spartac | 1 |
Fotbal Liga 3 - C7
22 mart. 2024Etapa XVIII
- CSO Turceni1Viitorul Şimian2
- Voinţa Lupac0CSC Ghiroda&Giarmata Vii2
- Gilortul Târgu Cărbuneşti2CSM Deva1
- CSM Jiul Petroşani0Universitatea 2 Craiova1
- FC U Craiova 1948 II0ACSO Filiaşi2
Clasament
1 | • | CSC Ghiroda&Giarmata Vii | 40 |
2 | • | ACSO Filiaşi | 38 |
3 | • | CSM Deva | 34 |
4 | • | Viitorul Şimian | 34 |
5 | • | Universitatea 2 Craiova | 28 |
6 | • | Gilortul Târgu Cărbuneşti | 25 |
7 | • | Voinţa Lupac | 21 |
8 | • | CSM Jiul Petroşani | 20 |
9 | • | FC U Craiova 1948 II | 11 |
10 | • | CSO Turceni | 5 |
Fotbal Liga 3 - Seria 8
22 mart. 2024Etapa XVIII
- Politehnica Timişoara1CSC Peciu Nou0
- FC Bihor Oradea2Progresul Pecica0
- Șoimii Lipova1CS Phoenix Buziaş3
- Avântul Periam2Gloria Lunca Teuz Cermei0
- CS Socodor3ACB Ineu0
Clasament
1 | • | FC Bihor Oradea | 46 |
2 | • | Politehnica Timişoara | 39 |
3 | • | CSC Peciu Nou | 36 |
4 | ↑ | CS Phoenix Buziaş | 32 |
5 | ↓ | Progresul Pecica | 31 |
6 | • | Șoimii Lipova | 23 |
7 | • | Avântul Periam | 19 |
8 | • | Gloria Lunca Teuz Cermei | 12 |
9 | • | CS Socodor | 11 |
10 | • | ACB Ineu | 6 |
Fotbal feminin - Liga 1
3 mai 2024Etapa XXIII
- FarulPolitehnica Timișoara
- Universitatea ClujCsikszereda Miercurea Ciuc
- Csikszereda Miercurea Ciuc0Farul0
- Politehnica Timișoara1Universitatea Cluj2
Clasament
1 | • | Farul | 43 |
2 | • | Universitatea Cluj | 42 |
3 | • | Politehnica Timișoara | 38 |
4 | • | Csikszereda Miercurea Ciuc | 31 |
5 | • | Gloria 2018 Bistriţa-Năsăud | 24 |
6 | • | Banat Girls | 15 |
7 | • | CSM Alexandria | 10 |
8 | • | Ladies Târgu Mureș | 0 |
11 mai 2024Etapa XXIV
- Csikszereda Miercurea CiucvsPolitehnica Timișoara
- FarulvsUniversitatea Cluj
- FarulvsCsikszereda Miercurea Ciuc
- Universitatea ClujvsPolitehnica Timișoara
Fotbal Divizia D Timiş
2 mai 2024Etapa XXXI
- CS Comloșu Mare6Unirea Jimbolia0
- CS Sînandrei-Carani9Avântul Topolovățu Mare1
- Universitatea de Vest din Timișoara0Unirea Sânnicolau Mare1
- Timișul Șag9CSO Deta0
- Millenium Giarmata2AS Gelu1
- Voința Mașloc2Progresul Ciacova2
- Gloria Moșnița Nouă1CSM Lugoj7
- Cocoșul Orțișoara-Seceani1Flacăra Parța0
- CSC Belinţ0Progresul Gătaia3
- CSC Liebling0Pobeda Star Bîşnov0
Clasament
1 | • | Timișul Șag | 88 |
2 | • | CSM Lugoj | 86 |
3 | • | CS Sînandrei-Carani | 72 |
4 | • | Progresul Ciacova | 52 |
5 | • | Unirea Sânnicolau Mare | 51 |
6 | • | Millenium Giarmata | 49 |
7 | • | CS Comloșu Mare | 45 |
8 | • | CSO Deta | 45 |
9 | ↑ | Progresul Gătaia | 44 |
10 | ↓ | CSC Liebling | 42 |
11 | ↓ | Flacăra Parța | 42 |
12 | • | Gloria Moșnița Nouă | 41 |
13 | • | Cocoșul Orțișoara-Seceani | 41 |
14 | • | CSC Belinţ | 37 |
15 | • | Universitatea de Vest din Timișoara | 34 |
16 | • | AS Gelu | 30 |
17 | • | Voința Mașloc | 28 |
18 | • | Pobeda Star Bîşnov | 26 |
19 | • | Avântul Topolovățu Mare | 15 |
20 | • | Unirea Jimbolia | 14 |
11 mai 2024Etapa XXXII
- AS GeluvsCS Comloșu Mare
- CSO DetavsUniversitatea de Vest din Timișoara
- Unirea JimboliavsCS Sînandrei-Carani
- Avântul Topolovățu MarevsVoința Mașloc
- CSM LugojvsCocoșul Orțișoara-Seceani
- Flacăra ParțavsCSC Belinţ
- Progresul GătaiavsCSC Liebling
- Progresul CiacovavsGloria Moșnița Nouă
- Pobeda Star BîşnovvsTimișul Șag
- Unirea Sânnicolau MarevsMillenium Giarmata
Fotbal Liga V Timiş Seria I
27 apr. 2024Etapa XXIII
- Unirea Tomnatic1Voința Valcani0
- Voința Biled3AS Tricoul 1 Iunie Timişoara3
- Olimpia Lenauheim7CS Plavii Delia Sânpetru Mare1
- Chinejana Chinezul Satchinez3CS Unirea Sannicolau Mare II5
- Steaua Bulgăruș2AS Sînandrei Timiş0
- Dedy Mid Viitorul Iecea Mare3AS FC Mureşul Cenad1
- Vulturii Igriş3AS FC Dacia Cărpiniş1
- Steaua Roşie Variaş3AS Avântul Bobda3
Clasament
1 | • | Vulturii Igriş | 59 |
2 | • | Unirea Tomnatic | 55 |
3 | • | AS Tricoul 1 Iunie Timişoara | 50 |
4 | • | Voința Biled | 48 |
5 | • | AS Sînandrei Timiş | 43 |
6 | • | AS FC Mureşul Cenad | 40 |
7 | ↑ | CS Unirea Sannicolau Mare II | 36 |
8 | ↓ | AS FC Dacia Cărpiniş | 34 |
9 | • | CS Plavii Delia Sânpetru Mare | 33 |
10 | • | AS Avântul Bobda | 29 |
11 | • | Olimpia Lenauheim | 24 |
12 | • | Steaua Bulgăruș | 23 |
13 | • | Voința Valcani | 22 |
14 | • | Steaua Roşie Variaş | 13 |
15 | • | Chinejana Chinezul Satchinez | 12 |
16 | • | Dedy Mid Viitorul Iecea Mare | 9 |
4 mai 2024Etapa XXIV
- AS FC Mureşul CenadvsVoința Biled
- AS Tricoul 1 Iunie TimişoaravsSteaua Bulgăruș
- CS Plavii Delia Sânpetru MarevsDedy Mid Viitorul Iecea Mare
- AS Sînandrei TimişvsVulturii Igriş
- CS Unirea Sannicolau Mare IIvsOlimpia Lenauheim
- Voința ValcanivsChinejana Chinezul Satchinez
- AS Avântul BobdavsUnirea Tomnatic
- AS FC Dacia CărpinişvsSteaua Roşie Variaş
Fotbal Liga V Timiş Seria II
27 apr. 2024Etapa XXIII
- CSC Pindul Dudeștii Noi3CS Utvin1
- CS Unirea Cerneteaz6Unirea Uivar1
- Viitorul Ionel2ACS Kids Sânmihaiu Român3
- Avântul Jamu Mare3AS Petroman4
- ASO Deta II0CSC Ghiroda și Giarmata Vii II1
- Inter Foeni3ACS Galaxy0
- AS Juventus PişchiaCS Viitorul Bencec
- Progresul Iecea Mare5ACS Unirea Banloc1
Clasament
1 | • | CSC Ghiroda și Giarmata Vii II | 63 |
2 | • | ASO Deta II | 50 |
3 | • | CSC Pindul Dudeștii Noi | 47 |
4 | • | AS Petroman | 43 |
5 | • | ACS Unirea Banloc | 40 |
6 | ↑ | CS Unirea Cerneteaz | 38 |
7 | ↓ | Inter Foeni | 37 |
8 | ↓ | ACS Galaxy | 36 |
9 | • | AS Juventus Pişchia | 31 |
10 | • | Avântul Jamu Mare | 29 |
11 | • | Unirea Uivar | 26 |
12 | • | ACS Kids Sânmihaiu Român | 25 |
13 | • | Viitorul Ionel | 24 |
14 | • | Progresul Iecea Mare | 22 |
15 | • | CS Viitorul Bencec | 13 |
16 | • | CS Utvin | 8 |
4 mai 2024Etapa XXIV
- CS Viitorul BencecvsCS Unirea Cerneteaz
- AS PetromanvsASO Deta II
- ACS Unirea BanlocvsCSC Pindul Dudeștii Noi
- CS UtvinvsInter Foeni
- Unirea UivarvsViitorul Ionel
- ACS GalaxyvsAvântul Jamu Mare
- CSC Ghiroda și Giarmata Vii IIvsAS Juventus Pişchia
Fotbal Liga V Timiş Seria III
27 apr. 2024Etapa XXIII
- AS FC Bazoş2ASCS Tormac0
- Progresul Vucova2Margina8
- AS Boldur4Voința Iosifalău1
- Meget Remetea Mare0CSO Făget7
- AS Recaş2Olimpia Darova1
- Sacoșu Turcesc5Phoenix Buziaș II0
- Nițchidorf1AS Berini2
- Autoliv3AS Bacova1
Clasament
1 | • | AS Recaş | 58 |
2 | • | CSO Făget | 53 |
3 | • | AS FC Bazoş | 47 |
4 | • | Olimpia Darova | 42 |
5 | • | AS Boldur | 42 |
6 | • | Nițchidorf | 41 |
7 | • | AS Berini | 37 |
8 | • | AS Bacova | 36 |
9 | • | ASCS Tormac | 36 |
10 | • | Voința Iosifalău | 32 |
11 | • | Margina | 28 |
12 | • | Autoliv | 28 |
13 | • | Sacoșu Turcesc | 26 |
14 | • | Phoenix Buziaș II | 15 |
15 | • | Meget Remetea Mare | 6 |
16 | • | Progresul Vucova | 3 |
4 mai 2024Etapa XXIV
- CSO FăgetvsAutoliv
- Phoenix Buziaș IIvsAS FC Bazoş
- ASCS TormacvsAS Boldur
- MarginavsNițchidorf
- AS BacovavsAS Recaş
- AS BerinivsMeget Remetea Mare
- Olimpia DarovavsSacoșu Turcesc
- Voința IosifalăuvsProgresul Vucova
Fotbal Promoţie Timiş - Seria I
28 apr. 2024Etapa XIII
- AS Corneşti1Radnicki Soca2
- Pădureni Lighed2Bârzava Partoş3
- Tolvădia1CSC Liebling 24
- Partizan Diniaş4CSC Moşniţa3
- CSC Moşniţa0Viitorul Cruceni2
Clasament
1 | • | Partizan Diniaş | 36 |
2 | • | Radnicki Soca | 26 |
3 | • | Viitorul Cruceni | 21 |
4 | • | CSC Moşniţa | 18 |
5 | • | Bârzava Partoş | 18 |
6 | • | Tolvădia | 10 |
7 | ↑ | CSC Liebling 2 | 8 |
8 | ↓ | Pădureni Lighed | 7 |
9 | ↓ | AS Corneşti | 5 |
10 | • | Recolta Stamora Germană | 0 |
Fotbal Promoţie Timiş - Seria II
28 apr. 2024Etapa XIII
- Gottlob2ACS ASU Politehnica2
- Avântul 2 Periam7Remetea Ianova 20083
- Fortuna Becicherecu Mic3Checeana Checea1
- Unirea Grabaţ2Real Fibiş1
- Pobeda II Star Bîșnov0Şoimii Pesac6
Clasament
1 | • | Fortuna Becicherecu Mic | 33 |
2 | • | Avântul 2 Periam | 27 |
3 | • | Şoimii Pesac | 27 |
4 | • | Remetea Ianova 2008 | 22 |
5 | • | Real Fibiş | 20 |
6 | ↑ | Unirea Grabaţ | 16 |
7 | ↓ | Gottlob | 15 |
8 | • | ACS ASU Politehnica | 8 |
9 | • | Checeana Checea | 6 |
10 | • | Pobeda II Star Bîșnov | 6 |
Fotbal Promoție Timiș - Seria III Municipal 1 Timişoara
23 apr. 2024Etapa XIII
- Gruppo Select3Timisul 3 Sag7
- Săcălaz5Srbianca Giuchici2
- CSC Ghiroda şi Giarmata Vii 34Timișul Urseni2
- Atletico Timișoara6Kids Sanmihaiu Roman1
- Auto Timișoara7Gloria 2 Moşniţa Nouă1
Clasament
1 | • | Săcălaz | 39 |
2 | • | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii 3 | 28 |
3 | • | Gloria 2 Moşniţa Nouă | 23 |
4 | • | Srbianca Giuchici | 23 |
5 | • | Auto Timișoara | 20 |
6 | • | Timisul 3 Sag | 20 |
7 | • | Atletico Timișoara | 13 |
8 | • | Gruppo Select | 10 |
9 | • | Timișul Urseni | 5 |
10 | • | Kids Sanmihaiu Roman | 5 |
Liga 6 Promoţie Seria IV - Municipal 2 Timişoara
23 apr. 2024Etapa XIII
- SC FC Ripensia SA3Electrica 19290
- Tim Star2Porto Bega3
- Unirea II Cerneteaz3CSF CFR 1933 Timişoara1
- Pindul Dudeştii Noi1CS Giroc-Chișoda4
- Millenium 2 Giarmata3LPS Banatul0
Clasament
1 | • | SC FC Ripensia SA | 36 |
2 | • | Electrica 1929 | 30 |
3 | • | Millenium 2 Giarmata | 28 |
4 | • | Unirea II Cerneteaz | 24 |
5 | • | CS Giroc-Chișoda | 23 |
6 | • | Pindul Dudeştii Noi | 13 |
7 | • | CSF CFR 1933 Timişoara | 13 |
8 | • | Porto Bega | 11 |
9 | • | Tim Star | 8 |
10 | • | LPS Banatul | 4 |
Fotbal Promoție Timiș - Seria V
28 apr. 2024Etapa XIX
- Ohaba Forgaci4Boldur 21
- Sinteşti Timiş3Foresta Mănăştiur1
- Progresul Racovița13CSO Făget 22
- Crvena Zvezda Stanciova5Avântul Capăt4
- Olimpia Bucovăţ3VHF Pădureni4
- Sporting Dumbrava3Timișul Hitiaș3
- Progresul Racovița3Sporting Dumbrava0
Clasament
1 | • | Ohaba Forgaci | 48 |
2 | • | AS Steaua Roşie Stanciova | 46 |
3 | • | VHF Pădureni | 37 |
4 | • | Crvena Zvezda Stanciova | 35 |
5 | • | Olimpia Bucovăţ | 34 |
6 | • | Progresul Racovița | 31 |
7 | • | Sinteşti Timiş | 20 |
8 | • | CSO Făget 2 | 18 |
9 | • | Sporting Dumbrava | 16 |
10 | • | Avântul Capăt | 16 |
11 | • | Timișul Hitiaș | 14 |
12 | • | Boldur 2 | 13 |
13 | • | Foresta Mănăştiur | 2 |
14 | • | Progresul Vucova | 0 |